Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Temat: omka+deka+wino ???

Hybrid View

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    250 punktów doświadczenia3 miesiące zarejestrowany
    Avatar sebol34221
    Dołączył
    16-01-11
    Skąd
    Poznan Londyn
    Wiek
    42
    Postów
    16
    SOG
    1
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie omka+deka+wino ???

    Witam
    Mam zamiar zrobic cykl jeden a porzadny.Zaznacze ze wczesniej zjadlem jakies 200 tabletek wina i z 250 metki.
    Generalnie nie chce kluc sie co pare miesiecy,chce miec wieksza lapke i kaptur.Ostatnie miesiace na silce zlozylem szczegolna uwage na te partie miesnie i ciezko.Probowalem roznych suplementow i naprawde ciezko,lapka stanela mi na 45 czesem 46 i ni cholery w gore,a mi sie marzy 5 z przodu.
    wracajac do tematu to zakupilem juz 30 strzalow omki,30 deki i 300 tabletek wina,wiec towar kupilem a teraz zaczalem czytac na temat tej omki i zaczynam sie bac poniewaz jest odradzana i bardzo zatrzymuje tez wode w organizmie noi duze spadki po cyklu.Rozmawialem ze znajomym kulturysta i dowiedzialem sie ze jak skoncentruje sie na diecie to niepowinienem zatrzymac duzo wody a co do spadku po cyklu to powiedzial ze wazne zeby sie dobrze odblokowac i zmienic trening zaraz na koniec cyklu na pompke i bede zadowolony.
    Ja tez myslalem sobie zeby wziac polowe omki czyli 15+30 deki i w polowie cyklu dolozyc 15 testosteronu.
    Cykl zmysle ze 12tygodni w 8 zaczne wino a jak skoncze testosterony od razu na kreatyne a wino do konca po 60 mg dziennie.
    Co o tym wszystkim myslicie,generalnie dzisiaj mial byc pierwszy strzal ale wstrzymuje sie pare dni.Z gory dziekuje za pomoc.pozdrawiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive10000 punktów doświadczenia
    Avatar MAXIMUS 2
    Dołączył
    08-12-09
    Skąd
    Poznań
    Wiek
    51
    Postów
    1,295
    SOG
    47
    Otrzymał : 227 SOGi w 153 postach

    Domyślnie

    Cłłopie czego chcesz masz 45c na kablu a marzy ci sie 50 cykl na masę sobie wybrałeś a sądząc po twoim profilu redukcja by się przydała lepiej mieć 45 na żyłce niż 50 na wodzie od omki no ale cóż każdego wybór napisz co to za deka i trochę to dziwne chcesz zacząć od mixa potem samo testo nie klei się to wszystko kolego a odblok wogule masz ?.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    250 punktów doświadczenia3 miesiące zarejestrowany
    Avatar sebol34221
    Dołączył
    16-01-11
    Skąd
    Poznan Londyn
    Wiek
    42
    Postów
    16
    SOG
    1
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Hi MAXIMUS,
    deke mam grecka 100,mialem zamiar brac deke przez cale 12 tyg co 3 dni,a omke co 3 przez 8 tyg i pozniej przez 4 zamiast omki samego tescia,chcialbym troszke jeszcze sie rozrosnac,ciezko charuje na silce a postepow przez ostatnie pol roku niema,klimat na silce troche doprowadza do szukania pomocy w koksie.
    Co myslisz o 30 omkach na cykl?pozdro..
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    250 punktów doświadczenia3 miesiące zarejestrowany
    Avatar sebol34221
    Dołączył
    16-01-11
    Skąd
    Poznan Londyn
    Wiek
    42
    Postów
    16
    SOG
    1
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    aha a odbloki bede mial,za tydzien bo itak niepotrzebuje ich teraz.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •