Strona 71 z 86 PierwszyPierwszy ... 2161697071727381 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 701 do 710 z 860

Temat: preparation to Mr.Olympia

  1. #701
    Doradca Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Pioter1994
    Dołączył
    16-03-10
    Skąd
    Bydgoszcz
    Wiek
    30
    Postów
    2,012
    SOG
    939
    Otrzymał : 190 SOGi w 147 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał fallenursus Zobacz post
    Miedzy sukcesem a porazka jest tylko jedna przeszkoda. Sztanga.
    Albo Ty sam :D
    TRAIN INSANE!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. Użytkownik Pioter1994 otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Gangsta Latino (01-08-12)

  3. #702
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Twoje pierwsza grupaWeteranTagger First Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar Pumbas
    Dołączył
    24-10-08
    Skąd
    Gdańsk
    Wiek
    31
    Postów
    1,059
    SOG
    308
    Otrzymał : 299 SOGi w 189 postach

    Domyślnie

    hehe takie ładne frazesy :) prawda taka, że pełny sukces osiągnie w tej dyscyplinie osoba która od 10 roku życia wypracowuje ten ruch,koordynację,dynamikę etc.
    Moje stawy i ścięgna są zbyt zesztywniałe żeby zrobić idealne rwanie, a nawet jak je rozruszam to nie są one przyzwyczajone do takich obciążeń i szybko dam zarobić ortopedom :p

    ale.. postanowiłem zapisać się do sekcji dwuboju :] w najgorszym wypadku da mi to idealną technikę , dynamizm i flexibility.
    mam na przymorzu sekcję gdzie 15 latkowie robią fronty 140 w seriach, a nie przejmują do niej juz ludzi z 94-95, a co dopiero ja - 93. Ale jak mi powie że mam iść do domu to bedę i tak przychodził i denerwował


    ogólnie to zabrało mi 2 pktów z chemii i nie dostałem się gdzie chciałem . mam 2 opcje:
    1) studia chemia na jakimś chujowym uniwerku na podtrzymanie nauki - poprawa matury za rok i jazda. o kilka lat odsunie sie zakuyp auta, mniej kasy na suple .. etc
    2) praca w uk <grafika> z nauką i po maturach za rok studia. plus taki że bym przywiózł $$ - z miejsca samochód i remont i miałbym hajsik na dziwki i szampany.

    KAŻDY mi doradza opcja 1), że niby jak zacznę swój hajsik poważny robić, to już mi się nie będzie chciało uczyć!! co za bzdury : |
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #703
    Doradca Osiągnięcia:
    WeteranStworzenie albumu zdjęćTrzech znajomych10000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar Wiki
    Dołączył
    16-08-07
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    32
    Postów
    2,429
    SOG
    134
    Otrzymał : 385 SOGi w 257 postach

    Domyślnie

    Miałem identyczną sytuacje... Opcja nr. 1 bez sensu, jeśli masz studiować coś na co nie masz ochoty, to odpuść, wiem po sobie. Też miałem do wyboru iść do roboty, albo na studia, wyszło na to że poszedłem na studia gdzie spedzilem 1 semestr, potem zmienilem zdanie i poszedlem do roboty... Poprawiłem maturę i teraz jest git :)... Dostałem się na studia na które chciałem.
    TAK CZY SIAK ROK MASZ W PLECY - MOŻESZ ZAROBIĆ, ALBO SPĘDZIĆ CZAS NA NICZYM, WIĘC WYBIERAJ.
    Nie słuchaj się stereotypów, które powielają ludzie z wypranymi mózgami, bo tak to trzeba nazwać... Rób po swojemu, nie będziesz żałował.


    p.s. na co chciałeś się dostać i do jakiej szkoły?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #704
    Doradca Osiągnięcia:
    WeteranStworzenie albumu zdjęćTrzech znajomych10000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar Wiki
    Dołączył
    16-08-07
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    32
    Postów
    2,429
    SOG
    134
    Otrzymał : 385 SOGi w 257 postach

    Domyślnie

    Jeszcze dodam...
    Najlepsze są argumenty ludzi za tym ze powinieneś iść na studia...
    "idź na studia, nie trać czasu, potem znajdziesz pracę i się ustawisz"
    "nie zaprzestawaj nauki, bo potem już nie będziesz mógł się znowu za nią zabrać"
    "ucz się, na pracę jeszcze masz czas..."

    jedno wielkie pierdolenie, słuchasz się tego i zaczynasz myśleć tak jak oni, nie daj się :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #705
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Oppcja jr dwa.
    Hajs szmalec i dziwki dla wszystkich.
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #706
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    wyjazd za granice przed studiami na rok tez nie za dobry pomysł, pierwsza długotrwaął praca za stawkę kilka krotnie wyższa niż u nas w kraju za bardzo rozpuszcza dupe później wrcasz do kraju i nie chcesz pracować za 3000miesięcznie bo pierdolisz wolisz to w 2tyg w anglii zarobić. różnie3 bywa różni są ludzie ale wiekszość z tych rzeczy które Wiki wymieniłeś to nie stereotypy tylko prawda. ale tak naprawde same studia Ci nie dadza wprzyszlośc.jestem tego zdania że jak od młodego się weźmiesz za robote będziesz kręcil na lewo i prawo to coś z tego bedzie a jka oprzesz swoją przyszłośc na papierze z uniwerka to raczej słabo to widze, ale Pumbas pionsia za to że wiesz co chcesz robić i w jakim kierunku i tego się trzymaj idź na studia wymarzone a nie wybrane z braku laku, jestem jużpo licencjacie i wiem że te 3lata zjebałem.
    ale furke już oglądam tez sie zastanawiam nad zakupem jakiś 4kółek:)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #707
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Twoje pierwsza grupaWeteranTagger First Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar Pumbas
    Dołączył
    24-10-08
    Skąd
    Gdańsk
    Wiek
    31
    Postów
    1,059
    SOG
    308
    Otrzymał : 299 SOGi w 189 postach

    Domyślnie

    decyzja była bardzo ciężka i ważna (patrz: godzina o której pisze posta haha)

    Macie ogromną i niepodważalną rację w twierdzeniu że rok na studiach które mnie nie obchodzą jest kompletną stratą czasu. Jednak chemia na univerku którą rzuciłem, nie była by stratą czasu ponieważ materiał który miałbym na wykładach nie raz że pozwoliłby mi lepiej napisać maturę, ale także dał lepszy start na moich docelowych studiach - inżynieria biomedyczna/biotechnologia. stąd cały dylemat - bo obie opcje niby i tak skończą się tym że poprawię maturę i podejmę studia które chcę. zdałem sobie sprawę, że stoję przed wyborem - całkiem dobra kasa vs. lepszy start w drodze naukowej. jeśli teraz pieniądze i mazda są dla mnie ważniejsze niż lepsze fundamenty tego co niby chcę robić, to no fuckin way, że za rok przezajebiste pieniądze i bmka nie będą ważniejsze od podjęcia studiów nawet tych wymarzonych.
    jak mam być jebitnym naukowcem, to rok ten spędzę na jeżdzeniu tramwajami i oklepaniu tylu książek że będę zaginał każde koło w pół jak widelec który właśnie mi się gnie . z czego oni robią te gówna,?? hate 100% :/ Nie zjesz! To je amelinum!

    dzięki za rady!!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #708
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Kase ktora zarobisz przez ten rok mozesz przeznaczyc na
    Auto, ksiazki, oplaty.studiow(nie wiem czy unwas sa darmowe.calkiem czy nie) skoro i tak masz rom z glowy to czemu bys nie mial.zarobic? Ale jak mubisz wloczyc si tramwajami ze spoconymi grubasami to mnie to wsumie wali:)
    Ps po pracy na wygnaniu.mozesz.przeciez.chodzic na silownie i uczyc sie na maturke. Tylko pewne rzeczy trzeba wbic sobie w banie i ich dotrzymac a nie wl wyskoki z ziomami i wydawanie ciezko zarbionych funciakow...
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #709
    Doradca Osiągnięcia:
    WeteranStworzenie albumu zdjęćTrzech znajomych10000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar Wiki
    Dołączył
    16-08-07
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    32
    Postów
    2,429
    SOG
    134
    Otrzymał : 385 SOGi w 257 postach

    Domyślnie

    Takie gadanie że Ci pomoże chemia bo powiązane przedmioty, to pierdzenie w stołek, zobaczysz sam ile bedziesz mial roznych przedmiotow nie przydatnych do matury :). Lepiej wyjdziesz na pracy + korepetycjach, serio, ale to moje zdanie :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. #710
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Stworzenie albumu zdjęćTagger First ClassWeteranOverdrive10000 punktów doświadczenia
    Avatar kfc
    Dołączył
    22-03-09
    Wiek
    33
    Postów
    676
    SOG
    103
    Otrzymał : 282 SOGi w 133 postach

    Domyślnie

    jeśli nie masz kierunku na którym niektóre przedmioty się powtarzają i nie możesz ich później przepisać na kierunku na którym chcesz studiować - to rzeczywiście strata czasu.

    jest jeszcze opcja : jeśli to jest rzeczywiście 1 pkt. to PISZ DO DZIEKANA , może będzie miły i Cię weźmie pod skrzydła.. nie wiem co to za uczelnia ale na AWF we Wrocławiu, koleżanka moja tak pisała i wzięli ją na fizjoterapię. Więc jakaś szansa jest myślę?

    Zamiast pracy - i tu, poczujesz pieniązka i niewiadomo czy będzie Ci się chciało poźniej wracać do ostrej nauki i umiejętnie próbować przeżyć za ograniczoną kwotkę w tygodniu. :] to może próbuj szukac stazu praktyk w firmie, laboratorium itd z którym jest związany twój wymarzony kierunek - i do tego coś policealnego w tymże kierunku ?? według mnie dobra sprawa, chyba że masz kontakty to doświadczenia zbierać wczesniej nie musisz.
    :)
    Beelzebub has a devil put aside for me, for me, for meeeeee
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •