Długo się zastanawiałem nad wyborem, ale jednak stwierdziłem, że warto.
Ok, potrzebny będzie trening, dieta i temat suplementów.

W zasadzie to nie zaczynam ćwiczyć dopiero od teraz, wcześniej ćwiczyłem na siłowni przez dwa miesiące, zaczynałem od... 10 kg a doszedłem do 35, ale później już przez miesiąc nawet kilogram mi nie wszedł, byłem strasznie zniechęcony i odpuściłem, kumple się rozsypali i w ogóle...

No ale teraz zacząłem już machać trochę od 3 tygodni, i dalej to samo, 35 kg i ani grama więcej, no nie wiem co się dzieję, ale brat mi pomógł ułożyć trening, dietę, technika jest dobra, i dalej nic nie rośnie...

No ale mniejsza z tym, muszę od nowa ułożyć wszystko i porządnie zabrać się za michę.

Trening, zaczął bym od FBW i myślę, że to dobry wybór, no ale mam dosyć okrojone możliwości, otóż brat wyprowadził się do swojego mieszkania, i nie mam sprzętu. Nie mam możliwości do niego iść na siłownie, bo przeprowadził się o prawie 500km.
Jedyne co zakupiłem to gryf, obciążenie, hantle, no i mam jakąś starą ławkę typu


Wiem, że szajs, ale ćwiczenia z hantlami typu wyciskanie mógłbym robić, bo nie ważę aż tyle, żeby to zarwać.
No stojaków nie mam także wyciskanie odpada. Jedyne co mi przychodzi do głowy, to to, że kumpel z osiedla ma samoróbkę, stojaki+ławkę i obciążenia sporo, to mógłbym tam czasem wpaść, 1-2 razy w tygodniu.

Mam zamiar przenieść się na profesjonalną siłownię, ale to dopiero koło grudnia, albo prościej, wtedy kiedy zwiększę trochę siłę chociaż do takiego stopnia, żeby zrobić serię 40 kg, ja robię 6 powtórzeń 35. Z tego powodu, że szkoda kasy na początek, jak mam jakieś możliwości, to chociaż trochę potrenować domowo, a później dopiero na publiczną.

FBW mogłoby wyglądać tak :

Klatka piersiowa:
- Wyciskanie hantli na płaskiej 3s
Barki:
- Wyciskanie hantli 2s
Tricepsy:
- Pompki odwrotne 2s
Plecy:
- Szrugsy 2s
- Wiosłowanie sztangą 2s
Nogi:
- Przysiady wykroczne 2s
Bicepsy:
- Uginanie ramion ze sztanga 2s

Może coś takiego być?

Później się zapytam o dietę.

A co z suplami?
Będę uzupełniał dietę białkiem i na początek chyba tylko tyle. Czy coś jeszcze? + oczywiście witaminy :D