Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Obciążenie olimpijskie żeliwne Meteor

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    500 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar bbb
    Dołączył
    16-06-10
    Postów
    12
    SOG
    1
    Otrzymał : 2 SOGi w 2 postach

    Domyślnie Obciążenie olimpijskie żeliwne Meteor

    Witam
    Zastanawiam się nad kupnem obciążeń olimpijskich żeliwnych firmy Meteor. Czy ktoś z Was może ma jakieś doświadczenia z tymi obciążeniami?? Zastanawia mnie ich niska cena (np nowe 10 kg kosztuje 38 zł) czy nie idzie za tym jakieś gorsze wykonanie czy coś. Czy ktoś wie jaka jest ich grubość - czy nie ma problemu z włożeniem dużej ilości talerzy na gryf??

    Pozdrawiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdrive25000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar mtm
    Dołączył
    10-04-09
    Skąd
    Świnoujście
    Wiek
    32
    Postów
    5,377
    SOG
    399
    Otrzymał : 1,203 SOGi w 711 postach

    Domyślnie

    Osobiście mam obciązenie z POLSPORTU wrocław(9zł/kg) ale raczej już tego do kupna nie znajdziesz .
    chociaż ostatnio wypatrzyłem jednego sprzedawce na allegro , chcesz to dam ci info .

    tego Meteora nie miałem przyjemnosci używać .
    metroflex
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    500 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar bbb
    Dołączył
    16-06-10
    Postów
    12
    SOG
    1
    Otrzymał : 2 SOGi w 2 postach

    Domyślnie

    Dzięki za propozycję mtm. Niestety 9 zł/kg to by wyszło trochę ponad mój budżet :( Zdecydowałem, że nie będę ryzykował i chyba zakupie obciążenia HAMMERTONE. Są w granicach 7-8 zł/kg, jestem z nich bardzo zadowolony bo aktualnie ćwiczę na takich tylko, że z średnicą 28 mm.
    Mam jeszcze problem z wyborem sztangi i stojaków ale to założę nowy temat...
    W razie czego jeszcze nie jestem pewien na 100% i mam trochę czasu zanim będę kupował także jeżeli ktoś miał doświadczenia z tymi Meteorami lub może polecić inne dobre i tanie obciążenie olimpijskie to może śmiało pisać, będę tu zaglądał ;)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •