Witam. Pytanie jakie robićie przerwy miedzy seriami. U mnie jest to od 2 min 2min 55 sek ,wzaleznosci od ciezaru jaki wykonuje dane cwiczenie. Są to przerwy w cyklu masowym. Natomiadt mój kolega z ktorym ćwicze mozna powiedzieć ze nie robi zadnych przerw no moze 20 sek miedzy cwiczeniami.Np dzis robił biceps z tricepsem 26seri na triceps i 20 na biceps - nie to nie żart ani pomyłka on tak robi.
Jego trening składa sie z seri łaczonych z 2-3 ćwiczen w jednej seri. Ciezary jaki stosuje sa całkiem duze W taki sposob cwiczy juz 3 lata oczywiscie z przerwami No ale wyniki ma chociaz siłowe mase tez ma niezłą 188cm 112 kg to zrobił w zeszłym roku ze 95kg.Choc ostatnio sie zbyt za tłuśćił .I to sporo.Dzis przed treningiem w bicepsie miał 47 a po treningu (sam mierzyłem) 49,3 cm. A i najważniejsze KoKsów nie bierze ani zadnych supli .Zre wszystko co popadnie.Jaka w tym logika Ja tu wszystko waze co jem wegle i białko i suple jem i ciezko wszystko przychodzi.A jeszcze Jedno Bardzo wazne;On wszystkie cwiczenia prawie robi na wyciagu. biceps i triceps .Grzbiet tylko na wyciagu ,triceps tez na biceps kratownica na modltewniku i chantle unoszenie reszt bicepsa na wyciagu.Napiszcie co o tym myślicie i o tych przerwach jaki robicie miedzy seriami.