Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Temat: Rzygać mi się już chce.

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    3 miesiące zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar Stripped
    Dołączył
    28-03-10
    Postów
    2
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Rzygać mi się już chce.

    Witam. Sprawa wygląda tak - trzymam dietę na masę już sam nie wiem ile czasu, nie pamiętam kiedy zacząłem. Było dobrze, z 68 kg zrobiły się 74 kg, ale Panowie kochani, już nie daję rady, jedzenie, które spożywam strasznie mi zbrzydło, gdy biorę je do ust, chce mi się wymiotować. Jem na oko, staram się w miarę obliczać co zjadłem i ile jeszcze powinienem, efekty jak napisałem wcześniej są. Kupiłem sobie białko, żeby uzupełnić tę dietę, ale jak wspomniałem przez 2, 3 dni ciężko mi w ogóle coś wziąć do ust, a prochami przecież bez przerwy faszerował się nie będę. Jem jajka, serki wiejskie/białe, ryż, mięso z kuraka, mleko, tuńczyka i nie pamiętam co jeszcze. Czy ktoś może mi pomóc i coś poradzić, żebym jednak zjadł tyle ile muszę? Od pewnego czasu wygląda to tak:
    Rano białko + serek wiejski z warzywami,
    Szkoła, zero posiłku,
    Ok. godz. 15 białko + kurak,
    Długo nic,
    Kolacja białko + serek wiejski.

    Tak wygląda moje jedzenie w ciągu dnia, a jest to stanowczo za mało. Czy mogę dokupić jakieś odżywki, czy samo białko musi mi wystarczyć?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdrive25000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar mtm
    Dołączył
    10-04-09
    Skąd
    Świnoujście
    Wiek
    31
    Postów
    5,377
    SOG
    399
    Otrzymał : 1,203 SOGi w 711 postach

    Domyślnie

    Po pierwsze masz jesc co 3 godziny 6 posilkow dziennie

    Slyszales o takim slowie jak SUBSTYTUT , proponuje wejsc do ksiazki kucharskiej i pozmieniac .
    metroflex
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowanyTagger First Class
    Avatar hubi1910
    Dołączył
    21-03-10
    Skąd
    Radom
    Wiek
    32
    Postów
    240
    SOG
    23
    Otrzymał : 54 SOGi w 39 postach

    Domyślnie

    Nikt ci nie karze jesc tego samego przez 2 miesiace :P ... Zmieniaj sobie szame... a pozatym to zmien sobie diete :P bo jesz 3razy w ciagu dnia a nie 6... Szkola nie jest problemem w stosowaniu diety bierz sobie szame do szkoly !!... jak kolega wyzej napisal zajrzyj do ksiazki kucharskiej....
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    3 miesiące zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar Stripped
    Dołączył
    28-03-10
    Postów
    2
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Jem tyle posiłków ile mogę. A poza tym nie każdy ma kasę na wymyślne potrawy, jakie widnieją w książce kucharskiej. :) A na rzeczy takie jak serek wiejski, kurczak, ryż, mleko, tuńczyk i coś tam jeszcze mnie stać. Nie wydaje mi się, żeby można było z tego przyrządzić coś super innowacyjnego. W książkach w internecie nic nie znalazłem, albo po prostu nie wiem pod jakim hasłem szukać. :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdrive25000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar mtm
    Dołączył
    10-04-09
    Skąd
    Świnoujście
    Wiek
    31
    Postów
    5,377
    SOG
    399
    Otrzymał : 1,203 SOGi w 711 postach

    Domyślnie

    Masz pod nosem - poddzial dzialu Dieta .

    Bo kulturystyka to drogi sport , A skoro jesz tyle ile mozesz to nawet nie chce mi sie tu pisac .
    metroflex
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #6
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    http://www.e-gym.pl/forumdisplay.php...BFka-kucharska

    jest tyle zamienników w diecie ...

    gotowanie, smażenie, na parze, grillu, duszenie, pieczenie, tysiące przypraw, różnorodne sosy, mnóstwo warzyw, dodatków, owoców, odmiany ryżu, kaszy, różnorodne mięsa i to wszystko nie musi być nie wiadomo jak drogie
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #7
    Moderator #Sztuki walki Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany5000 punktów doświadczenia
    Avatar BoloYeung
    Dołączył
    12-03-09
    Skąd
    Zabrze
    Postów
    1,325
    SOG
    243
    Otrzymał : 281 SOGi w 125 postach

    Domyślnie

    3 posiłki to zamało i za duze przerwy pomiędzy . Jeśli chodzi o monotonie jedzenia to znam ten ból u mnie było i jest to samo ze po niektórych posiłkach poprostu mi sie zbiera i jest odruch ale kombinuj jak koń pod góre , ja prawie w kazdym posiłku wprowadzam cos nowego ryż 2 razy dziennie czasem na słodko czasem na mleku czasem z cynamonem a czasem polany zmiksowanym bananem i wymieszany to samo jesli chodzi o inne potrawy jajka czasem omlet czasem na słodko czasem na twardo czasem sadzone , rzadziej surowe , twaróg czasem z mlekiem zjem czasem sam a czasem synamonem , rybe mozesz usmażyć z warzywami na patelni jest bardzo dobra . Ogólnie jest tego troche wystarczy pomyśleć a urozmaicisz swoją diete i nie bedzie sie nudzic . Tylko najpierw zwiększ ilosc posiłków i zmiejsz przerwy pomiędzy
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #8
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    Tak to jest jak się je na okrągło to samo.Też bym chyba zwymiotował jedząc zawsze na noc serek wiejski,nie wiem może czas nauczyć się gotować

    Cytat Napisał Stripped Zobacz post
    Jem tyle posiłków ile mogę. A poza tym nie każdy ma kasę na wymyślne potrawy, jakie widnieją w książce kucharskiej. :) A na rzeczy takie jak serek wiejski, kurczak, ryż, mleko, tuńczyk i coś tam jeszcze mnie stać. Nie wydaje mi się, żeby można było z tego przyrządzić coś super innowacyjnego. W książkach w internecie nic nie znalazłem, albo po prostu nie wiem pod jakim hasłem szukać. :)
    Sam pomyśl ,przecież nie trzeba mieść kasy na wymyśle potrawy.To jakbyś diety nie miał to byś nic nie jadł?Zamiast tego co Ci rodzice ugotują(jeśli gotują) zjadasz coś innego więc koszty raczej tu nie rosną,a jeśli nawet to niewiele.Zamiast odżywki można naprawdę sporo obiadów ugotować.
    Ostatnio edytowane przez KowalX ; 29-03-10 o 10:12
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #9
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych10000 punktów doświadczeniaWeteranTagger First Class
    Avatar D3
    Dołączył
    28-02-09
    Postów
    3,214
    SOG
    1,281
    Otrzymał : 453 SOGi w 339 postach

    Domyślnie

    Ja nie wiem, bardzo często jem to samo od dłuższego czasu. Albo jest się twardym albo miękką pipą. Jak się jest miękką pipą to lepiej dać sobie spokój z tym sportem, bo monotonia jest w niego wpisana.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #10
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaTagger Second ClassWeteran
    Avatar jaca666
    Dołączył
    19-01-09
    Postów
    2,952
    SOG
    226
    Otrzymał : 1,256 SOGi w 512 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Narg Zobacz post
    Ja nie wiem, bardzo często jem to samo od dłuższego czasu. Albo jest się twardym albo miękką pipą. Jak się jest miękką pipą to lepiej dać sobie spokój z tym sportem, bo monotonia jest w niego wpisana.
    Ja jestem innego zdania bo można kombinować do woli tylko trzeba mieć dobre chęci.
    Dla przykładu podam kilka opcji obiadu:
    1.Ryz paraboliczny,pierś z kury w kawałkach,sos chiński,warzywa i oliwa
    2.Kasza gryczana,wołowina w kawałkach,sos gulaszowy,warzywa i oliwa
    3.Makaron durum,mielona pierś z kury,sos boloński,warzywa i oliwa
    Masz 3 przykłady i tak samo można ze śniadaniem robić czy kolacją a jest mnóstwo opcji.
    Ja czasem mam wielka ochotę na słodkie to na obiad daje 125g makaronu durum do tego 200g twarogu chudego kilka słodzików i dżemu i to mieszam i wcinam.Od razu apetyt na słodkie mija na cały dzień :)
    Dieta, trening, suplementacja. Tylko PW.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. Użytkownik jaca666 otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    BoloYeung (29-03-10)

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •