Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Początkujący

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    3 miesiące zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar piotrek16
    Dołączył
    18-03-10
    Postów
    4
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Początkujący

    Witam.Chciałbym zacząć ćwiczyć tyle że bardziej intensywnie, ponieważ już ćwiczyłem ale to domowe brzuszki (nogi w góre chyba najlepsze z tego co wyczytałem) i bawienie się hantlami.Mam zamiar niedługo kupić atlas taki z ławeczką oczywiście i chciałbym abyście mi podpowiedzieli jak najlepiej ćwiczyć :D Pozatym widziałem wiele diet ale to jest mocno skomplikowane a chciałbym schudnąć troszke żeby lepiej było widać mięśnie dlatego prosze o podanie konkretnych posiłków jakie najlepiej spożywać i kiedy
    Pozdrawiam i prosze o pomoc:)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Bywalec Osiągnięcia:
    WeteranTagger Second Class5000 punktów doświadczenia
    Avatar Tadel
    Dołączył
    27-06-09
    Skąd
    Lublin/Hrubieszów
    Postów
    559
    SOG
    22
    Otrzymał : 129 SOGi w 88 postach

    Domyślnie

    Nie kupuj atlasu ćwicz na wolnych ciężarach ;)
    Tutaj masz trening jeśli zaczynasz: http://www.e-gym.pl/showthread.php?2...is-%E6wicze%F1
    trening obwodowy ACT +video opis ćwiczeń -->> http://www.e-gym.pl/showthread.php?25578-Trening-obwodowy-dla-osob-z-0-sta%BFem-%28ACT%29-video-opis-%E6wicze%F1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    3 miesiące zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar piotrek16
    Dołączył
    18-03-10
    Postów
    4
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    A jaka jest różnica pomiędzy wolnymi ciężarami a atlasem?:D bo chcem kupić atlas gdyż myśle że będzie wygodniej bo takie "machanie" hantlami mi się nudzi :D
    Ponad to prosze o odp jak najlepiej spalić tłuszcz w nogach i na brzuchu na nogi biegać czy podnosić nimi ciężary a na brzuch brzuszki? Jak tak to jakie bo robie z unoszonymi nogami po 25 3serie ale tłuszcz coś nie znika;D
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Amator Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar bibski
    Dołączył
    30-12-09
    Skąd
    Wrocław
    Wiek
    44
    Postów
    330
    SOG
    38
    Otrzymał : 39 SOGi w 32 postach

    Domyślnie

    redukujesz tłuszcz na całym ciele nie tylko tam gdzie chcesz a na brzuchu na samym końcu rób aeroby( ja robię 2 min max 30 sek sednie tępo) trzy razy na tydzień zacznij 30 min zwiększaj o 5 co tydzień i dietka mniej węgli dużo białka 5-6 posiłków do tego czerwona i zielona herbata i imbirem i cynamonem
    to kup se atlas i hantle i wymiataj :) ( na redukcji odstep miedzy seriami max 90 sek a ćwiczeniami 2)
    Czasami spotykasz na swojej drodze osobę której nie należy wkurwiać - to Ja.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Amator Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Andrew_ace
    Dołączył
    03-12-09
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    241
    SOG
    10
    Otrzymał : 13 SOGi w 13 postach

    Domyślnie

    Poszukaj na Internecie treningu liposukcja. Działa obszarowo, na wybrane partie. A co do treningu to fakt, jest on monotonny i ile by się inni nie spisali o możliwościach urozmaicania i mnogości kombinacji musisz to polubić. Innej opcji nie ma. Takimi małymi krokami zmierzasz do celu, którego chyba nigdy na dobrą metę nie osiągniesz bo kiedy masz to co chciałes rok temu, dawno zdążyłes wyznaczyć sobie nowy.
    Ostatnio edytowane przez Andrew_ace ; 19-03-10 o 22:41
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #6
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger Second ClassWeteran
    Avatar znieczulica
    Dołączył
    19-06-09
    Skąd
    śląsk
    Wiek
    40
    Postów
    64
    SOG
    2
    Otrzymał : 2 SOGi w 2 postach

    Domyślnie

    Wolne ciężary do atlasu odróżnia to że atlas poniekąd wymusza tor ruchu ćwiczonych partii co nie zawsze jest zgodne z konstrukcja naszych stawów.
    Wolne ciężary pozwalają optymalizować ten ruch, ponadto kiedy maszyna ci nie pomaga to sam musisz balansować ciężarem, a to uruchamia dodatkowo przyczepy ćwiczonych mięśni. Dużo lepiej również "czuć" ćwiczony mięsień. Wszystko to powoduje, że efekty są lepsze na wolnych ciężarach niż na atlasach,linkach itp...
    Co do fatu to ćwiczenia ćwiczeniami ale lwia część sukcesu to dieta.... koniec słodyczy,tłustego,smażonego,fast fudów itp. szczegóły poszukaj w dziale fieta.
    "...przez wielu potępiani zajmujemy się rzeczami nazywanymi grzechami, czynami z których będziemy rozliczani i osądzani, a przecierz nie rodzimy się wszyscy z tymi samymi sznasami..."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •