Witam. jestem prawie po cyklu na mase i chce zarzucic coś konkretnego na odchudzanie. Chce brać t3+clen , ale wszyscy mi odradzaja ten t3. W czy tkwi problem? Na czym polega to niebezpieczeństwo? Wiem dokładnie jak to brać waże 88kg i na szczycie piramidy brałbym max 100mg przez jakieś 7 dni. wszystko trwałby 4 tyg. Na ciśnienie można chyba też coś u dila kupić... A jezeli dwaka 100mg jest może dla mnie z wysoka to mógłbym brać mniejsze. Na rzeźbie mi bardzo zależy bo az wstyd łażić z takim rubym świńkim ry.jem.

Mam nasobie lekko 10kg fetu a chce to wszystko spalic jak najszybciej i mieć idealna rzeźbe. Wezme clen..za słaby, wezme eca spali mi mięsnie, a cle+eca sie nie bierze.

Co mi polecacie?

1. czy czy eca brane przez 2 tyg na przemian z clenem pali też mięsnie?
2. czy zamiast eca nie można użyć sally na przemian z clenem co 2 tyg?
3 skuteczniejszy na spalanie jest sally czy clen?
4. czyt przy sallym konieczna jest tez suplementacja magnezem?
5. czy sally tęz stosuje sie przejściowo, np. przez 2-4tyg czy można brać bez przerwy, bo czytałem że można brac bez przerwy między cyklami masowymi?
6. Jaka powinna być dieta na rzeźbe? Tzn. czy moghe maksymalnie zminimalizować ilośc pokarmów, botak mi byłoby wygodniej? Clen jest antykatabolikiem wieć spadków nie powiinoo być,