Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33

Temat: Jak zadbać o cerę

Hybrid View

  1. #1
    Amator Osiągnięcia:
    WeteranTagger Second Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar Geryon
    Dołączył
    12-03-06
    Skąd
    Wołomin
    Wiek
    36
    Postów
    399
    SOG
    5
    Otrzymał : 35 SOGi w 31 postach

    Domyślnie Jak zadbać o cerę

    Witam nie jak prawidłowo zabać o cerę w wieku 22 lat.

    Pomyślałem że będę stosował:

    2x w tygodniu Peeling gruboziarnisty

    Każde mycie twarzy z kremem :Vichy Homme, Purifying Moisturizing

    Po każdym goleniu Balsam : tego jeszcze nie wiem jaki ponieważ nigdy tego nie używałem muszę coś wypróbować jednak liczę na wasze porady.

    Po każdej kąpieli balsam Nive bądź Adidas bardzo ładnie pachną jednak również czekam na jakieś propozycje lub sugestie czego panowie używacie co mozecie polecić.

    Ogolnie sam nie wiem jaki mam rodzaj skóry na pewno sucha ale również wrażliwa, swego czasu po goleniu miałem czerwone plamy na twarzy i okropnie wysuszoną skórę teraz troszkę sie to zmieniło jednak nie wiele. postanowilem zadbać o cerę , moja cera również jest podatna na małe krostki.

    Co myslicie jeszcze o karnecie na solarium? powiedzmy 5 minut 2x w tygodniu , nie chce być brany za kogoś kim nie jestem chce po prostu zadbać o cerę to wszystko. Pani dermatolog kilka lat temu poleciął mi solarium "raz na jakis czas"
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdriveTagger Second ClassWeteran
    Avatar Sosna91
    Dołączył
    09-10-08
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    4,190
    SOG
    873
    Otrzymał : 906 SOGi w 560 postach

    Domyślnie

    no raz na jakiś czas to tak 2x w miesiącu po 7-8 miesiąć będzie okej, bo 2x w tygodniu to za duzo. troche nie naturalnie bys wyglądał. Balsam nivea dobry ale za duzo tez nie kładz bo potrafi zapychać.
    "Wszystkie obyczaje , nawet najtwardsze , stają się z czasem przyjemniejsze i łagodniejsze , najsurowszy zaś sposób życia może stać się przyzwyczajeniem , a przez to przyjemnością."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Amator Osiągnięcia:
    WeteranTagger Second Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar Geryon
    Dołączył
    12-03-06
    Skąd
    Wołomin
    Wiek
    36
    Postów
    399
    SOG
    5
    Otrzymał : 35 SOGi w 31 postach

    Domyślnie

    no spoko jesli chodzi o solarium to wlansien ie chce przesadzać bo wiem jak tacy ludzie wygladają a i nie potrzebuje zeby ktoś mi powtarzał że facet i na solarium chodzi ja w tym nic zlego nie widzę. Chyba powoli kończą się takie czasy ze facet dbający o sibie to ze tak to kolowialnie nazwę pedał... eh niestety tacy ludzie jeszcze istnieją i mają takie zdanie o dbających o siebie facetów.

    A jesli chodzi o balsam to mówisz o balsami po goleniu czy po kąpieli?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdriveTagger Second ClassWeteran
    Avatar Sosna91
    Dołączył
    09-10-08
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    4,190
    SOG
    873
    Otrzymał : 906 SOGi w 560 postach

    Domyślnie

    po kąpieli skóra jest wysuszona bo woda wbrew zdziwieniu niektórych wysusza, a jak dodasz do tego mydło to tym bardziej, trzeba skórę poźniej nawilżyć ale naawiliżanie to nie natłuszczanie. Niva moze byc tylko tez nie za grubo, choć w tym wieku raczej już problemów trądzikowych nie powininieś miec nawet jak za grubo nałożysz.

    po goleniu skóra jest podrażnona to raczej żele albo olejki jakieś, ale niezbyt tłuste, nazw nie wymienie Ci bo ja wole golić się maszynką elektryczna.

    co do solar tez w tym nic dziwnego nie widze chyba ze jesteś już brazowy i kladziesz rózowe ciasne ciuszki do tego ;p.
    "Wszystkie obyczaje , nawet najtwardsze , stają się z czasem przyjemniejsze i łagodniejsze , najsurowszy zaś sposób życia może stać się przyzwyczajeniem , a przez to przyjemnością."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •