Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: szczere checi do treningu

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar rymil
    Dołączył
    22-12-09
    Skąd
    norwegia
    Wiek
    33
    Postów
    3
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie szczere checi do treningu

    Witam mam 19 lat i wazę 63 kg przy wzroście 172 cm . przemiana materii bardzo szybka, układ kostny bardzo drobny. chciałbym poprawić sylwetkę mego ciała a mianowicie zwiększyć masę i dorobić się jakiejś rzeźby. posiadam kilka gabarytów do ćwiczenia na których trenuje od jakiegoś czasu. niestety efektów zero:(. dlatego napisałem do was prosząc o pomoc. mógłby ktoś mi napisać jakie ćwiczenia mam robić ile powtórzeń ile serii. ile dni w tygodniu cwiczyc i co najważniejsze czego unikać z jedzenia a czego wchłaniać na potenge. z góry bardzo dziękuje:) oto zdjęcia sprzętu który posiadam:
    Załączone Grafiki Załączone Grafiki
    Ostatnio edytowane przez rymil ; 22-12-09 o 13:04 Powód: neichcaco klikneem dodaj posta
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Zbanowany Bywalec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar 1Matt
    Dołączył
    11-09-09
    Skąd
    Lębork
    Wiek
    32
    Postów
    689
    SOG
    34
    Otrzymał : 86 SOGi w 63 postach

    Domyślnie

    czego unikać w jedzeniu przy tej wadze? niczego;] jedz ile wlezie,
    ale żeby nie było, że jestem burak, do działu diety zapraszam:)
    jak trenujesz od pewnego czasu, to może tak splita? ale i tak bardziej przy tej wadzę polecam ogólnorozwojówkę;)
    nie ma czegoś takiego jak bardzo szybka przemiana materii;] jesz po prostu za mało;]
    wytrwałości życzę:)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany5000 punktów doświadczenia
    Avatar michal_f
    Dołączył
    26-12-08
    Postów
    2,262
    SOG
    468
    Otrzymał : 285 SOGi w 244 postach

    Domyślnie

    a diete na mase pan masz ??
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar rymil
    Dołączył
    22-12-09
    Skąd
    norwegia
    Wiek
    33
    Postów
    3
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    walsnie dlatego ten wontek napisalem w dziale "dla zielonych'' kompletnie nic nie wiem na temat diety. nie wiem jakie cwiczenia unikac. czytalem dzis dosc duzo na forum o kulturystyce i przedziwncyh zeczy sie doczytalem. np jesli chce sie przybrac na masie w zadnym wypadku nie cwiczyc na atlasie. znowuż na innym forum napisano ze to ejst wskazane. nic z tego nie rozumiem. chcialbym zeby jedna osoba mi napisala co mam robic jak duzo i ile razy. napewno bede przestrzegal tych zasad. jesli ktos z doswadczenieem duzym doswadczeniem napisalby mi to wszytsko nawet moge zaplacic.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Amator Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Radek1989
    Dołączył
    05-11-09
    Skąd
    Wrocek, L-ca , Okolice
    Postów
    349
    SOG
    5
    Otrzymał : 33 SOGi w 29 postach

    Domyślnie

    wiesz co , przy tej wadze , ( Ja w LO maiłem 180 cm i 68 kilo ) wpierniczaj wszystko to co masz w diecie + oprócz tego nie zwracaj uwagi na słodycze i tłuszcze ... Pewnie mnie u zjadą , ale jak jak zaczynalem wkońcu nabierać masy to wcale mi to nie poszło w brzuch i sylwetka poprawiła się sama od aktywnego trybu życia .... Chyba że zalezy ci na samiuśkich mięsniach bez tłuszczyku to niech się mądrzejsi wypowiedzą .... Ale Wg mnie troszkę tłuszczyku jest zawsze potrzeba żeby nie wyglądać jak kościotrup ....

    moja rada taka - żryj ile wlezie i na początku staraj się jeśc to co masz w diecie na mase , z czasem jak już zaczniesz nabierać tłuszczyku , to odpuszczaj wszystkie inne rzeczy powoli a coraz bardziej uzupełniaj diete i skupiaj się na niej ....

    Znawcą nie jestem ale ja tak robiłem i jestem z tego zadowolony ... obecnie ważę 85 kg , mam tylko małą oponkę i ćwiczę na sucho przy czym coraz szybciej zaczynam widzieć efekty - szczególnie bic i kapturki :) pozdro. A klucz do sukcesu to nie podpalanie się jak słoma , tylko zawziętość i systematyczność :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #6
    Zbanowany Bywalec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar 1Matt
    Dołączył
    11-09-09
    Skąd
    Lębork
    Wiek
    32
    Postów
    689
    SOG
    34
    Otrzymał : 86 SOGi w 63 postach

    Domyślnie

    nie bądź desperat, nie płać za takie rzeczy...
    kolejność jest taka, czytaj podwieszone, czytaj tematy, potem zadawaj pytania:)
    warto skorzystać z wyszukiwarki, bo nowi zawsze pytania bardzo podobne zadają:)
    co do atlasu, na innym forum kity wciskają... czemu? ćwicząc na wolnych ciężarach bardziej angażujesz mięśnie do pracy:) musisz kontrolować cały ruch, więcej siły wykorzystać i się skupić na tym, co za tym idzie, są to ćwiczenia najlepsze na masę:)
    ćw. na wolnych ciężarach to mi. wyciskanie leżąc, martwy ciąg, wiosłowanie sztangą, ćwiczenia ze sztangielkami:)
    maszyny mają to do siebie, że kontrolują twój ruch:) więc mogą być jako dodatek.

    co do diety, staraj się trzymać zasad, 5-7 posiłków dziennie, od rana węgle+białko, im późniejsza pora dnia, tym więcej białka:)
    przed snem warto zjeść węgle z niską zawartością glukozy:) aby pobudzić żołądek do lekkie pracy, będzie wykorzystywał w nocy nadmiar tłuszczu:)
    Ostatnio edytowane przez 1Matt ; 22-12-09 o 13:27
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #7
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany5000 punktów doświadczenia
    Avatar michal_f
    Dołączył
    26-12-08
    Postów
    2,262
    SOG
    468
    Otrzymał : 285 SOGi w 244 postach

    Domyślnie

    To tak na poczatek proponuje fbw lub trening ACT. Poszukaj w google.
    ten trening tez moglby byc w sumie:

    a.
    siady 4s 4-6 reps
    wyciskanie lezac 4s 4-8 reps
    unoszenie z opadu/good morning 3s 5-10 reps
    wioslowanie sztanga w opadzie 3s 4-8 reps
    wyciskanie z przed klatki 2s 6-10 reps
    wyciskanie francuskie do czola 2s 4-10 reps

    b.
    siady 4s 5-10 reps
    wyciskanie sztangielek skos gora/dol 3s 6-10 reps
    podciaganie na drazku 3s 8-10 reps
    martwy ciag 5s 4-6 reps
    wyciskanie szeroko od czubka glowy 2s 8-10 reps
    uginanie ze sztanga 2s 6-8 reps

    Mozesz zwiekszyc troche zakres powtorzen bo dopiero sie wprawiasz w trening wiec nie szalej tez z ciezarami. technika przede wszystkim :)
    Pozniej tj jakies 5-6 tyg mozesz zaczac splita lub dalej kontynulowac fbw tylko ze cos musisz w nim pozmieniac aby stagnacji nie bylo. Ale to bedziesz myslal za te5-6 tyg :) pzdr

    P.S Numer konta podac teraz czy pozniej ? hehe
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #8
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar rymil
    Dołączył
    22-12-09
    Skąd
    norwegia
    Wiek
    33
    Postów
    3
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    1Matt nie jestem napewno desperata poprostu macie tutaj wielu takich jak ja i raczej im nie pomagacie tylko zbywacie. wkoncu po to jest te forum zeby pomagac zeby dzielic sie swoimi sugestiami i doswiadczeniem czyz nie tak?? michal_f michal podaj mi swoj nr gg jesli mozesz napewno bedziesz ty zadowolony i ja:)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •