Pokaż wyniki od 1 do 10 z 98

Temat: Gratulacje dla Pudziana

Threaded View

  1. #11
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Boruta
    Dołączył
    14-05-06
    Skąd
    3city
    Wiek
    48
    Postów
    221
    SOG
    0
    Otrzymał : 52 SOGi w 39 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Latino Boy Zobacz post
    To powiedz mi drogi Boruto dlaczego Pudzian dał slabe przedstawienie??

    Bo co bo gardy nie trzymał?? Bo low kicki nie były idealne??

    Walczy się pod rywala? Rywal słaby= walka słaba
    Nie mój drogi. Poziom rywala nijak sie ma do Twoich umiejetnosci. Często jest właśnie odrotnie, to walka dwóch klasowych zawodników jest nudmna.

    Cytat Napisał Aponax Zobacz post
    czyli walka byla slaba do dupy i obydwoje przegrali ta ? Czy jak ? Boruta ciekawi mnei twoje zdanie bo z tego co sie dowiedzialem to znasz sie lepiej na SW niz my wszyscy tu na forum. Wiec ciekawie by bylo jakbys nam napisal cos wiecej niz 1 zdanie :].
    Walka była słaba, na niskim poziomie. I niczego innego nie należało się spodziewać po dwóch poczatkujących. Wśród walk pierwszego kroku na amatorskich zawodach MMA są podobne, a zdażaja się i dużo lepsze.
    Cytat Napisał dinozaur Zobacz post
    boruta ogladalemwalke z tego linka co masz w podpisie
    Wg ciebie to walka ???technika ?? widowisko???
    W podpisie mam wiele walk naszych zawodników. W każdej chwili, jeśli zechcesz, możesz sie przejechać do Gdańska i sprawdzic z któryms z moich uczniów.

    Chcesz udowodnic nie podajac argumentow ze dobry technik chudy kogut jest lepszy niz brutalna sila z jaka taka technika??
    nie sprawdza sie to w zyciu na ringu poza przypadkami
    Przykro mi, ale nie masz zielonego pojęcia co wypisujesz. To własnie sie zdarza multum razy. Wiesz skąd sie wziął boom na MMA? własnie z takich zwyciestw. Gdyby 16 lat temu Roce Gracie o muskulaturze kurczaka i 78 kg wagi nie poskładał ponad stukilowych osiłków, nie byłoby MMA.
    ciosy technika nie trafiajace w glowe nie robia wrazenia na masie miesniowej
    Ciosy technika trafiaja w głowę. I nie tylko w nią.
    I nie gadaj o wbijaniu koksu i wojowaniu jak by zawodnicy mma nie wbijali
    Oczyuwiscie, że częśc wbija. ale to działanie drugorzędne wobec treningu, a nie odrotnie.
    Cytat Napisał Voice669 Zobacz post
    Co my możemy po jednej 45 sekundowej walce powiedziec?...nic.
    Dokładmnie. Wy nic, bo nie macie o walce pojecia. Po co więc tyle gadacie? Rozumiem, że fanie, ze chłopak z Waszej bajki wygrał, ale jak o czyms pojecia sie nie ma to po co farmazony opowiadać? Czy ja sie madrzę o kuklturystyce, czy strongmaństwie?
    Jeśliby znalazł by się dobry technik, ale mniejszy ( bo nie wiedziałem nikogo większego), to powidzcie mi jak Pudzianowi cokolwiek technicznie zrobić
    Normalnie, jak każdemu innemu.
    Ostatnio edytowane przez Boruta ; 15-12-09 o 16:17
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •