Chyba jako pierwszy zaloze relacje z treningu diety (bez supli na razie) na forum bede tu codzienie umieszczal moje zmagania ze slabosciami, problemu na treningu, i problemu z dieta.
Swoja przygode z silownia zaczalem w lato 2006 roku dokladnie 03.07.2006r. wczesniej cwiczylem prowizorycznym sprzetem w domu, oraz cialem.Przez pierwsze dwa miesiace czyli okres wkacji cwiczylem w kratke choc posiadalem karnet na 3 wejscia w tyg.Na silowni zachowywalem sie jak noob, szedlem np. robic rozpietki na motylu a nastepnie sciaganie drazka za kark w miare czasu moj trening stawal sie bardzej profesjonalny po pewnymc zasie robilem juz oddzielnie danegrupi miesni lecz na jednym treningu wszystkie, i mysle ze to jest pozytywny aspekt tego ze mialem prawdziwa ogolnorozwojowke :!: Teraz posiadam juz profesjonalny plan treningowy (tak mi sie wydaje) swoja technike ciagle dopracowuje i ciagle sie ucze wiec moge sie mylic i nie zawsze mowic prawde.Moj cel to sylwetka na to lato, wiem ze mam przed soba duzo pracy ale mam motywacje zeby to osiagnac.Czas na suche dane

Wzrost 190cm
Waga 67,5kg
Biceps - 32,5
klatka - 91,5
staz 6mce

Cele
Waga - 75kg
biceps - 35cm
klatka - 100cm :]

[center:33de26552d]Trening[/center:33de26552d]

Poniedzialek

klata bic+tric superserie

*Wyciskanie na plaskiej 4s ( za kazdym razem zwiekszanie ciezaru i max powtorzen)
*skos dol 4s ( za kazdym razem zwiekszanie ciezaru i max powtorzen)
*rozpietki 4s/10p


bic+tric

*ugiannie ramion ze sztangielkami naprzemian w siadzie stylem mlotkowym A
*francuskie w siadzie B

AB, AB, AB ,AB 4s/10p

*Modlitewnik A
*francuskie jednorecz B

AB, AB, AB ,AB 4s/10p

Czwartek

plecy + barki

*Wyciskanie za glowe 4s/ za kazdym razem zwiekszanie ciezaru i max powtorzen
*podnoszenie sztangi wzdloz ciala (suwnica) 4s/10p
*unoszenie sztangielek bokiem w opadzie tulowia 4s/10p
*Sztrugsy 4s/10p


*Podciaganie konca sztangi 4s/10p
*sciagnie drazka za kark 4s/10p
*sciaganie trojkata do brzucha siedxzac 4s/10p
*ciagniecie drazkow do klaty (maszyna) 4s/10p


Zaczalem a6w
Za 4 tyg zmienie rodzaje cwiczen na dane partie miesniowe zeby bylo efektywniej.

Dieta:

8:00 - platki 100-150g + mleko
10:30 - 2bulki z serami + owoc + cos do picia
15-16 - obiad Ryz + piers kurczaka + sorowka || ziemniaki+ ryba+ sorowka || ziemniaki + mieso + sorowka

W dni treningowe
----------------------------------------------------------------------------------------
Przed treningiem koktajl bialkowy robiony wlasnorecznie (moge dac przepis)

Po treningu - w szatni po treningu banan+jogort|w domu cos w stylu drugiego obiadu:] (czasami to co jadlem na obiad)
----------------------------------------------------------------------------------------

w dni nietreningowe
16 -21 - staram sie jesc co jest w lodowce bulki, serki,salatki itd itp

21-22 - bulki z serami, jajka na twardo, tunczyk w puszce.

Trzymam sie tez regol ktore pozwalaja mi utyc:]
*gdy jestem glodny siegam po cos do jedzienia
*staram sie jesc co 2-3h azdo syta
*podjadam w nocy:]
*zjadam posilek do konca choc mam siedziec 2h przy stole

Mysle ze pora wklejic moje sexy fotki chce poznej widzec czy sa postepy czy nie:]

Przod

Plecy

Bic

Tric




Jeszcze miejsce w ktorym cwicze:]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Mysle ze pomozecie mi w moich zmaganiach moj gl. cel to sylwetka ladna czyli rzezba(nie przesadnie). Za udzielanie sie tutaj i pomoc beda sogi:]

Aha i mam prozbe do dzieci jezeli wygladacie lepiej odemnie, wyciskacie wiecej, wasi koledzy nic nie robiac takze wygladaja lepiej prosze zostawic to dla siebie :]