Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Temat: metka

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar tobpak
    Dołączył
    07-12-06
    Postów
    88
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie metka

    wie ktos moze ile czasu po cyklu na mecie 100tab uczymuje sie w organizmie??? bo mam takiego walka ze chcialbym sobie strzelic cykl a mam co jakis czas mam robione badania krwi i moczu!!!

    [ Dodano: 29-12-2006, 22:13 ]
    i jeszcze, ktora metke byscie mi proponowali polska czy rumunska??? po ktorej sa mniejsze skutki uboczne??? i ktora jest mocniejsza???
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar PowerBen
    Dołączył
    28-12-06
    Skąd
    Kilece
    Postów
    25
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    No i co z tego że masz robione badania krwi i moczu to o niczym nie świadczy. Badanie musi byc robione na obecność konkretnej subsatncji. Jeżeli są to zwykłe rutynowe badania to nie musisz sie obawiać że coś na nich wyjdzie.
    Potrzebujesz wicej informacji na temat soku pisz na mail : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    gg :5630828
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Panek-koks
    Dołączył
    14-12-06
    Skąd
    nie intereś sie
    Postów
    62
    SOG
    3
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    moim zdaniem lepsza jest ruska ale polska jest zdrowsza.Dosyc dlugo sie utrzymuje,nie pamietam dobrze ile
    Buuu.....
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Znawca Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTwoje pierwsza grupaWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar tomek.
    Dołączył
    15-02-06
    Postów
    1,532
    SOG
    68
    Otrzymał : 63 SOGi w 30 postach

    Domyślnie

    po badaniach krwi można by coś podejrzewać /na koksie jest zwiększona ilośc erytrocytów a zmniejszona ilośc limfocytów/
    ale to tylko na porządnym cyklu a nie 100 tabsach mety
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar damiano
    Dołączył
    15-06-06
    Skąd
    Nowy York -Bydgoszcz
    Postów
    407
    SOG
    0
    Otrzymał : 13 SOGi w 13 postach

    Domyślnie

    polska lepsza codz drozsza,"bo wszystko co polskie to dobre"
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #6
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar grzehu
    Dołączył
    03-08-06
    Postów
    64
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Polska meta ok jak najbardziej,ale pytanie która mocniejsza?jak jest legal to każda ma 5mg i kopie tak samo,wszedzie ta sama substancja i tyle samo czasu nie utrzymuje w organizmie
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #7
    Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First ClassOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Avatar vold
    Dołączył
    21-03-06
    Skąd
    siłownia
    Wiek
    44
    Postów
    5,481
    SOG
    120
    Otrzymał : 726 SOGi w 507 postach

    Domyślnie

    j/w.
    --------------------------------------------------------
    Pytania, porady pisz na mail lub PW.
    --------------------------------------------------------
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #8
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar dyrty
    Dołączył
    29-12-06
    Postów
    56
    SOG
    0
    Otrzymał : 13 SOGi w 4 postach

    Domyślnie

    co do tego czy sie dluzej utrzymuje i kopie to mam watpliwosci naewno wam powiem ze ruska jest najlepsza co do kopania i daje owiele wiecej niz polska czt holenderska czy byg wie jaka , najlepsza jest ruska jezeli chodzi o efekty co do czystosci to nie moge was zapewnic ale kumpel tyle tego zjadl z 600 chyba i mu nic nie jest ale jest taki jeden zajebal 100 i lezy w szpitalu i mam problemy z watroba i jest z nim ciezko wiec ja osobiscie nie polecam dobra dieta i suple i ciezka praca na silowni niczego nie zastapi ,nie da sie oszukac nic nie ma na to zlotego srodka . Ja nie polecam sterydow bo to co jest rozwiniete naturalnie i ciazka praca lepiej wyglada niz napompowany koles co nie ma zadnej definicji miesniowej tylko jest napuchany bug wie jakim koksem z wielkim bebzunem ktury nie da rady 1 km przebiec bo nie ma kondycji od tego syfu . Ja podziwiam takie osoby jak pudzian czy arnol , ronie ciezka praca zbudowali swoje miesnie i nie musza sie martwic ze na starosc beda miec bug wie jakie operacje , co prawda arnold mial juz operacje serca ale nie jest ona spowodowana sterydami czy treningiem , mial jedna komore serca od urodzenia mniejsza . Wiec wyobrazcie sobie jaki byl twardy ze trenowal z mniejszym sercem i ze slapsza wydolnoscia . podro
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #9
    Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First ClassOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Avatar vold
    Dołączył
    21-03-06
    Skąd
    siłownia
    Wiek
    44
    Postów
    5,481
    SOG
    120
    Otrzymał : 726 SOGi w 507 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał dyrty
    ruska jest najlepsza co do kopania i daje owiele wiecej niz polska czt holenderska czy byg wie jaka , najlepsza jest ruska jezeli chodzi o efekty
    nie pisz głupot każda jest dobra jak z pewnego źródła ale ogólnie ruska jest na niższym poziomie.


    Cytat Napisał dyrty
    kumpel tyle tego zjadl z 600 chyba i mu nic nie jest
    nie ma to nic wspulnego z ruską metką lecz z jego organizmem, ja w sumie zjadłem ponad 2000 metanabolu za całą kadencje i robiłem próby wątrobowe i wszystko ok tak że wszystko zależy od człowieka i pewnego towaru.



    Cytat Napisał dyrty
    Ja podziwiam takie osoby jak pudzian czy arnol , ronie ciezka praca zbudowali swoje miesnie i nie musza sie martwic ze na starosc beda miec bug wie jakie operacje
    tym to mnie rozje... jak byś ty wiedział jakie środki oni brali to byś się przewrócił.
    --------------------------------------------------------
    Pytania, porady pisz na mail lub PW.
    --------------------------------------------------------
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #10
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar dyrty
    Dołączył
    29-12-06
    Postów
    56
    SOG
    0
    Otrzymał : 13 SOGi w 4 postach

    Domyślnie

    wiec napisz mi co oni brali co to za srodki moze sie dowiemy zaczniemy brac i bedzemy tacy jak oni po co sie meczyc wezmy wszystko to co oni brali . Co do organizmu to sie zgodze kazdy jest inny i inaczej reaguje ty moze zjadles 2000 i ci niec nie jest a moze ten ziomek co otwozyl ten temat padnie po 10 wiec nie wiadomo moim zdaniej lepiej nie brac sam w ziolem 100 i co pare kilo zdobylem i juz o tym zapomnialem pare tygodni i efek zniknol prubowalem to trzymac ale co bym nie robil spadalem do starej wagi . pozdro i sie tyle nie smiej bo bedzesz mial zmarszczki
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •