Strona 142 z 142 PierwszyPierwszy ... 4292132140141142
Pokaż wyniki od 1,411 do 1,420 z 1420

Temat: Relacja z treningów - coś z sobą trzeba w końcu zrobić!

  1. #1411
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Rokr91
    Dołączył
    14-01-09
    Skąd
    Południowy wschód Polski :)
    Wiek
    33
    Postów
    977
    SOG
    67
    Otrzymał : 86 SOGi w 65 postach

    Domyślnie

    Dla zainteresowanych...

    Testosteron nadal w połowie "normy". Substytucja syntetycznym testosteronem nie wskazana dla mnie. Taką opinię wydał lekarz wypisując mi kolejną porcję DHEA.
    Nie udało się mimo przyznania się do problemu niechęci seksualnej, braku pobudzenia i syndromu wiecznego zmęczenia i zaspania.

    Chyba szykuje się kuracja na własną rękę, bo nie mogę być nieprzytomną kaleką przez całe życie, nie chcę marnować młodości.
    Kiedy rano się budzę i z łóżka wychodzę, w swej genialnej głowie mnogie myśli rodzę.
    Wszystkie jednego tematu dotyczą, grafik mego dnia z precyzją wytyczą.
    Płatki i jajka serwuję na śniadanie, cyc z kurczaka – to następne będzie danie.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #1412
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdrive25000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar mtm
    Dołączył
    10-04-09
    Skąd
    Świnoujście
    Wiek
    32
    Postów
    5,377
    SOG
    399
    Otrzymał : 1,203 SOGi w 711 postach

    Domyślnie

    kupuj towar i lecisz z tematem !
    metroflex
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #1413
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Rokr91
    Dołączył
    14-01-09
    Skąd
    Południowy wschód Polski :)
    Wiek
    33
    Postów
    977
    SOG
    67
    Otrzymał : 86 SOGi w 65 postach

    Domyślnie

    Niebawem udam się do urologa z wszystkimi wynikami od endo i postaram się załatwić leczenie. To moja ostatnia deska ratunku.
    Trenuję znów regularnie od września, moje ciało wcale się nie zmienia. Nie rośnie siła, nie rośnie masa mięśniowa (w łydkach i udach wręcz spadła). Waga wzrosła o 3-4 kilo tłuszczu (pas). Treningi które przez ten czas robiłem to klasyczne FBW oraz bardzo intensywny program GVT na 5 dni (istna śmierć), po którym miałem raczej problemy z regeneracją, niż jakikolwiek wzrost siły jaki zapewniał artykuł jednego z szanowanych userów na konkurencyjnym forum, więc przerwałem go tydzień przed planowanym zakończeniem cyklu.

    Na dzień dzisiejszy na własną rękę zdecydowałem się brać DHEA w ilości 75-100 mg dziennie + suplementacja ZMA, cynk i magnez z apteki. Różnica w libido drastyczna. Powróciło z grubej rury i jest na prawdę bardzo mocne!
    Na co dzień nadal jestem trupem, a do tego powracają problemy z drętwieniem i mrowieniem ciała, garda, języka. Przede mną próba tężyczkowa i badanie na boreliozę.

    Po przestaniu bagatelizowania sprawy niskiego stężenia testosteronu w mojej krwi zacząłem mocniej zwracać uwagę na inne symptomy tego stanu rzeczy, mianowicie wspominany wcześniej paskudnie chłopięcy głos i niewykształconą chrząstkę krtani.
    Nie widać jej i trudno wyczuć nawet przy wygięciu szyi. Lekarze dwukrotnie w moim życiu zwrócili mi na nią uwagę, ale później i tak olali.

    xD.jpg

    Jeśli urolog nie ulegnie mojej presji to pierdolę i zaczynam szukać rozwiązania na czarnym rynku. Nie chcę marnować dalej najlepszych, młodych lat i czuć się jak stary dziad.
    Kiedy rano się budzę i z łóżka wychodzę, w swej genialnej głowie mnogie myśli rodzę.
    Wszystkie jednego tematu dotyczą, grafik mego dnia z precyzją wytyczą.
    Płatki i jajka serwuję na śniadanie, cyc z kurczaka – to następne będzie danie.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #1414
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar piuras86
    Dołączył
    20-08-09
    Skąd
    Grevenbroich
    Postów
    1,427
    SOG
    99
    Otrzymał : 160 SOGi w 101 postach

    Domyślnie

    jeśli chcesz wydębić od urologa testo to zapomnij no chyba że pozmarujesz to przepisze ..... rok temu miałem operacje upie*****li mi jajo i kutas nie chciał mi przepisać testo a poziom lipny mówił ze z czasem sie wyrówna .....

    teraz różnie to bywa ale nie narzekam :D
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #1415
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    masz tylko jedno jajo?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #1416
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Stary ale zato kuuurwa jakie wielkie........
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #1417
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #1418
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Rokr91
    Dołączył
    14-01-09
    Skąd
    Południowy wschód Polski :)
    Wiek
    33
    Postów
    977
    SOG
    67
    Otrzymał : 86 SOGi w 65 postach

    Domyślnie

    Oj Boże, Boże!
    Kiedy rano się budzę i z łóżka wychodzę, w swej genialnej głowie mnogie myśli rodzę.
    Wszystkie jednego tematu dotyczą, grafik mego dnia z precyzją wytyczą.
    Płatki i jajka serwuję na śniadanie, cyc z kurczaka – to następne będzie danie.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #1419
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Rokr91
    Dołączył
    14-01-09
    Skąd
    Południowy wschód Polski :)
    Wiek
    33
    Postów
    977
    SOG
    67
    Otrzymał : 86 SOGi w 65 postach

    Domyślnie

    Brzuch+ 6cm
    Łapa - 3 cm|
    Łyda - 5 cm
    Udo - 8 cm
    Waga + 5 kg

    Wyciskanie leżąc - 55 kg
    Przysiad - 68 kg
    Martwy ciąg - 5 x 70 kg

    Poziom testo - 7 nmo/l z groszami (wczorajszy wynik)

    Wszystko po staremu. Nadwyżka kaloryczna, 2,5 grama białka na kg masy ciała i 1,5 tłuszczy. Trening split z jednym upadkiem mięśniowym w głównym ćwiczeniu bądź FBW. Waga jak zwykle w górę, obciążenie ani trochę - wręcz przeciwnie, w dół! <o kurwa> Jakaś pierdolona atrofia. Libido leży - dosłownie. Zero chęci na... Biosteron DHEA w dawkach 75 mg dziennie przestał już całkowicie działać. Dzisiaj odstawiam. Tylko trądziku dostałem na całym ciele i jeszcze bardziej zarosłem futrem.

    Nie doktora mego rady! Pora walnąć do Kanady!
    Do Fallena po towary, by mieć męskiej dużo pary!

    Kiedy rano się budzę i z łóżka wychodzę, w swej genialnej głowie mnogie myśli rodzę.
    Wszystkie jednego tematu dotyczą, grafik mego dnia z precyzją wytyczą.
    Płatki i jajka serwuję na śniadanie, cyc z kurczaka – to następne będzie danie.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #1420
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    7 dni zarejestrowany
    Avatar moongrow
    Dołączył
    04-06-12
    Postów
    1
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    To mój pierwszy post tutaj, więc zacznę najpierw od przywitania się ze wszystkimi ;)
    Czytaj tak kilka ostatnich podstron Twojego tematu i mam wrażenie, jakbym czytał o samym sobie. Też zacząłem treningi od września na pełnej parze, głównie FBW, oczywiście z odpowiednią dietą i regeneracją.
    Próbowałem już wszystkiego, kombinowałem z dietą, nadwyżką kcal, rozkładem makroskładników, zmianą treningu, odpoczynkiem od siłki. Nic nie działało. Siła praktycznie w ogóle nie poszła do przodu, za to wpadło parę kg wagi, ale był to praktycznie sam tłuszcz (z 67 do 73).
    Do tego zaczęły się problemy ze stawami (cholernie skrzypią przy każdym głupim ruchu) i z kręgosłupem pomimo odpowiedniej suplementacji (chyba próbowałem już wszystkiego - cissus, kw. hialuronowy, wit. C, kolagen, glukozamina na stawy, do tego potas, omega3, bcaa, kreatynam, multiwitamina), rozgrzewki i właściwej techniki ćwiczeń.
    W końcu domyśliłem się, że jest coś nie tak z hormonami. Zrobiłem najpierw badania na tarczycę -> TSH, t3, t4 w normie i na kilka hormonów płciowych:
    FSH, LH, test. całkowity -> w dolnej granicy
    kortyzol -> mocno powyżej normy
    prolaktyna, estradiol, gh -> ok
    wolny teść - 0,69 przy normie coś od 4,6 do 14. Krajst.

    Od razu umówiłem się do prywatnego endo, ale i był miesiąc czekania. Przy okazji ponowiłem sobie wolnego teścia, kortyzol, dodałem jeszcze SHBG.
    Kortyzol wciąż powyżej normy, SHBG koło górnej granicy, wolny testosteron teraz 0,35 !!!

    W międzyczasie byłem u rehabilitanta, który póki co zabronił mi jakiejkolwiek formy aktywności fizycznej poza basenem aż do zakończenia rehabilitacji (żebym jeszcze miał basen w okolicy...).
    Nareszcie nadszedł czas na endokrynologa -> podejrzenie hipogonadyzmu wtórnego, niezbędna hospitalizacja w szpitalu w celu dokładnego zbadania przyczyn. Aktualnie czekam już kilka tygodni na swoją kolej, jak bd miał szczęście, to załapię się w tym tygodniu... Do tego czasu endo powiedziała, że niewskazana jest w moim przypadku siłownia ---> BRAK TEŚCIA OSŁABIŁ MIĘŚNIE, ALE I STAWY, PRZEZ CO BĘDĄ SIĘO ONE PIEPRZYŁY JESZCZE BARDZIEJ OD CIĘŻARÓW. Więc jeśli jeszcze sobie ich nie spieprzyłeś, to radzę również odstawić siłownię, bo może być gorzej i tak samo jak ja będziesz skrzypiał i strzelał stawami na każdym kroku, nie mówiąc już o kręgosłupie.

    Najlepiej, jakbyś znalazł sobie dobrego endo, który zna się na rzeczy. Jeśli nie ma żadnego takiego w okolicy, to możesz spróbować u jednego z najlepszych w Polsce -> dra Rabijewskiego. Niektórzy przez całą Polskę cisną, byleby się do niego na wizytę umówić.
    Tak swoją drogą nie wiem, jak funkcjonujesz, ale ja na obecną chwilę to już nawet bez siłowni jestem mega zmęczony nonstop, jedynie kofeina i geranamina trzyma mnie jakoś przy życiu. Dodając do tego depresję... Jest ciężko, mega ciężko. Ale trza być twardym i cierpliwym, no i przede wszystkim podjąć terapię lekarską!

    Pozdrawiam,
    moongrow
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •