Witam , mam maly problem , mam 20 lat , na silowni staz to jakies 8-10 miesiecy , dieta wysoko bialkowo - weglowodanowa , gainery typu mass , tylko problem taki ... przez te kilka miesiecy pomimo diety i odzywek przytylem jakies 3kg , co jest smieszne , potrzebuje przytyc jakies 10kg a nie wiem jak mam sie do tego zabrac , myslalem nad jakims dopingiem , macie moze jakies pomysly ?? Teraz moja waga to 61kg przy wzroscie 181cm .. Wiec to raczej smieszne .. Moze to wina mojego metabolizmu ktory jest naprawe szybki i to utrudnia zbieranie masy .. Trener caly czas dobiera mi odrzywki ktore jednak nie spelniaja swojej funkcji i on tez juz zaczyna rozkladac rece ..

Podkresle ze kiedys zrobilem cykl z metki( 200tabs) i dalo mi to moze ze 4kg pod koniec cyklu ale mimo kreatyny na podtrzymanie i tak spadlo i tak ..

Nie piszcze mi ze jestem za mlody i zebym jadl odrzywki , dieta i cwiczyl bo to juz przerabialem bez skutku ...


Jesli chodzi o srodki dopingowe jakie moge miec dostepne ... To raczej wiekszosc .