Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: wyrostek mieczykowaty mostka proszę o pomoc

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar student
    Dołączył
    02-12-08
    Postów
    22
    SOG
    10
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie wyrostek mieczykowaty mostka proszę o pomoc

    Ok. 3 tygodnie temu zaobserwowałem że wyrostek mieczykowaty mostka zaczął mi dziwnie wystawać.do tej pory był nie widoczny, w tej chwili jest wyraźnie wyczuwalny pod palcami, a jak wciągnę mocno brzuch(jestem szczupły) to jest widoczny.do tego czasami mnie tam uciska jak podnoszę ciężar z ziemi,czy przy krążeniach ramion w czasie rozgrzewki.nie jest to ból który przeszkadza w ćwiczeniu, ale jednak niepokoi.byłem dzisiaj u lekarza dał skierowanie na rtg, zrobiłem rtg klatki. na zdjęciu wyrostek jest wyraznie asymetrycznie przesunięty w prawo.jutro lub w poniedziałek pójde ze zdjęciem do lekarza.trenuję od 4 miesięcy(po dłuższej przerwie, w sumie będzie 1,5 roku).na kazdym treningu daje z siebie wszystko,mogę powiedzieć ze trochę się katuje(ale sa wyrazne efekty i nie mam tu na myśli dolegliwości o której piszę).nie miałem żadnego wypadku na siłowni, ani nie było sytuacji żeby nagle mi coś w mostku strzyknęło. po prostu pewnego dnia coś mnie w mostku zaczęlo uciskać( nie pamiętam okoliczności,ale byłem w domu)i wyczułem wyrostek pod palcami.miał ktoś z Was kiedyś taki problem?bardzo proszę o pomoc!lecę na trening
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Magda_1350
    Dołączył
    29-05-09
    Postów
    1
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Czesc! Ja tez niedawno (moze z jakies 4 miesiace temu) czulam dziwne bole, gdy sie schylalam albo dzwigalam cos ciezkiego bolalo mnie to. Jest tak nadal... pozniej zauwazylam ta kulke.mam ja nad piersiami troche, nie widac jej... ale przy silnym dotykaniu boli a tak normalnie wystarczy dotknac i sie ja czuje.powieksza mi sie to.bylam na RTG i pozniej dostalam skierowanie na tomografie komp. tez bylam.na winiki czekalam 14 dni :/ no ale jest ok.
    Nie zagraza to zyciu ani nic ale nie mozna tego wyleczyc zadnymi tabletkami czy tam masciami, jedynie mozne to usunac operacyjnie...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •