Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Temat: poradźcie

Hybrid View

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar yamaha
    Dołączył
    15-04-09
    Postów
    6
    SOG
    10
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie poradźcie

    Witam mam pytanie, mianowicie chciałabym zakupić jakiś spalacz tłuszczu (bo choć się staram i 'dietuję' to mi to za dobrze samodzielnie nie idzie...) i mój problem jest taki, że wcale się na tym nie znam... Starałam się poszukać czegoś na google ale no każdy jest indywidualnym przypadkiem dlatego stwierdziłam, że lepiej jak się zapytam was tutaj;)

    Mam 18 lat i problem z brzuszkiem - 6 Weidera robiłam, a od dziś się za brzuszki (po raz kolejny) biorę... mimo tego i ograniczenia kalorii nie jest tak, jak być powinno... Więc proszę mi z góry tego spalacza nie odradzać...
    Na odchudzeniu nóg tez by mi zależało...

    Czasu na sport za dużo nie mam, bo na szkołę i dojazdy tracę większość mojego czasu, ale kiedy tylko znajdę chwilkę staram się pogimnastykować w domu, pobiegać albo na rolki wyskoczyć xD

    I moje pytanie jest takie - jaki spalacz powinnam kupić, zwracając uwagę na fakt, że jestem kobietą (i to młodą), nigdy wcześniej żadnego nie brałam i moim celem nie jest wyglądać jak kulturystka, tylko poprostu dopomóc sobie w chudnięciu?:P

    PS. Jeśli zdenerwowałam kogoś moim postem (bo uznał, że widział podobne) to z góry przepraszam ale naprawdę boję się z moją dotychczas nabytą wiedzą cokolwiek kupować bez pytania... Będzie trzeba, to potem to usunę;)

    Czekam na porady;*
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar galanter
    Dołączył
    03-02-09
    Skąd
    miasto PIWOSZY:) obecnie UK
    Postów
    842
    SOG
    180
    Otrzymał : 51 SOGi w 49 postach

    Domyślnie

    nie jestem pewien ale moze l-karnityne z zielona herbata slyszalem ze dziewczyny stosuja ten srodek zeby zgubic tłuszcz ale trzeba przy tym biegac no i cwiczyc:)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. Użytkownik galanter otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    yamaha (15-04-09)

  4. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar yamaha
    Dołączył
    15-04-09
    Postów
    6
    SOG
    10
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    dziękuję za odpowiedź;)

    Szkoda, że nie masz pewności... wolałabym nie wyrzucać pieniędzy w błoto..:(
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #4
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar galanter
    Dołączył
    03-02-09
    Skąd
    miasto PIWOSZY:) obecnie UK
    Postów
    842
    SOG
    180
    Otrzymał : 51 SOGi w 49 postach

    Domyślnie

    moze wejdz na alegro wpisz ten produkt i sprawdz w opisie jak działa wiem napewno ze akurat ten suplement jest dla kobiet i wiem ze na radukcje byc moze jest cos lepszego ale ja bym ci proponowal wlasnie l-karnityne na poczatek:)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •