Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: połączenie no3 overload,Clout v2,cubed i trening

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar bartko_1981
    Dołączył
    31-03-09
    Postów
    3
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie połączenie no3 overload,Clout v2,cubed i trening

    --------------------------------------------------------------------------------

    Witam ostatnio zakupiłem sobie no3 overload i nowego clouta v2 do tego też mam Białko ,get fuckin ripped .Mam pytanko jak to najlepiej połączyc zeby efekty byly naprawde dobre,Chodzi mi przede wszystkim o czysta mase mięśniowa.moj dzien treningowy wyglada w nastepujacy sposob.
    6.30 bieganie 45 minut ,sniadanie 7.30 od 9 rano do godziny 17 praca.ok 16 jem posiłek przedtreningowy. Trening zaczynam ok 17 20.Po zimie nie ma co ukrywać troszke sie zatłuszczyłem ,ale bez problemu moge zrzucic zbedny balast bo motywacji mi niebrakuje.Cwicze z przerwami ok 5 lat(wyciskanie sztangą 110kg ,wyciskanie zza głowy 80 kg,wyprosty ramion ze sztanga ok 60 kg)tylko niebede ukrywał ze od pewnego czasu stoje w miejscu moja sylwetka przestała sie zmieniac pozytywnie.Prosze o porade co do tych supelkow moge dołożyc naprawde skutecznego i jakis przykladowy zestów trningow też by sie przydał zeby ruszyc do przodu.Niestety nie mam atlasów na siłowni sa to tylko sztangi i hantelki oraz różnego rodzaju ławeczki.prosze o jakąs rozsądna rozpiske,po której bardzo chetnie zdam całą relacje z cyklu.Jeżeli chodzi o gotówka to nie ma problemu bo mam odłożone na suple dośc sporo. Mam po jednej puszczce kazdego ale jeszcze zostało mi jedno opakowanie Cubed,chyba ze proponujecie polaczenie z czyms innym,co do diety to jest to dieta głownie bialkowa .Sniadanie jajecznica 7 bialek 1 żółtko cleb razowy i banan,ok 11 drugie sniadanie ok 400 gr chudego twarogu + bułka razowa z szynka i pomidor ok 14 odzywka białkowa platinium WHEY 16 posiłek przedtreningowy o 17.20 trening ok. 19 posiłek potreningowy (obiad).i przed snem odzywka bialkowa.chodzi mi generalnie o powiekszenie suchej masy miesniowej glownie jej gestosci i spalenie zbednego tłu
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar NIKOLIS 168
    Dołączył
    19-12-06
    Skąd
    Rzeszów
    Wiek
    32
    Postów
    1,299
    SOG
    118
    Otrzymał : 137 SOGi w 127 postach

    Domyślnie

    Polecam zrobic dwa cykle:

    clout + cubed + no3 overload (podobno spisuje sie znakomicie, przez wielu wyjadaczy uznawany za najmocniejszy NoBooster).


    II cykl:

    Spalacz (GFR) + BCAA + Białko
    Zapraszam: http://www.e-gym.pl/showthread.php?36377-Powr%F3t-!-Rady-wnioski-spostrze%BFenia-%29
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar bartko_1981
    Dołączył
    31-03-09
    Postów
    3
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Jeżeli chodzi o cykle to wiem ze w jednym bym tego wszystkiego niepołączył,tylko chodzi mi jak dawkować w dni treningowe i nietreningowe,dokladnie przed, po treningu i nadczo??
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał bartko_1981 Zobacz post
    --------------------------------------------------------------------------------

    Witam ostatnio zakupiłem sobie no3 overload i nowego clouta v2 do tego też mam Białko ,get fuckin ripped .Mam pytanko jak to najlepiej połączyc zeby efekty byly naprawde dobre,Chodzi mi przede wszystkim o czysta mase mięśniowa.moj dzien treningowy wyglada w nastepujacy sposob.
    6.30 bieganie 45 minut ,sniadanie 7.30 od 9 rano do godziny 17 praca.ok 16 jem posiłek przedtreningowy. Trening zaczynam ok 17 20.Po zimie nie ma co ukrywać troszke sie zatłuszczyłem ,ale bez problemu moge zrzucic zbedny balast bo motywacji mi niebrakuje.Cwicze z przerwami ok 5 lat(wyciskanie sztangą 110kg ,wyciskanie zza głowy 80 kg,wyprosty ramion ze sztanga ok 60 kg)tylko niebede ukrywał ze od pewnego czasu stoje w miejscu moja sylwetka przestała sie zmieniac pozytywnie.Prosze o porade co do tych supelkow moge dołożyc naprawde skutecznego i jakis przykladowy zestów trningow też by sie przydał zeby ruszyc do przodu.Niestety nie mam atlasów na siłowni sa to tylko sztangi i hantelki oraz różnego rodzaju ławeczki.prosze o jakąs rozsądna rozpiske,po której bardzo chetnie zdam całą relacje z cyklu.Jeżeli chodzi o gotówka to nie ma problemu bo mam odłożone na suple dośc sporo. Mam po jednej puszczce kazdego ale jeszcze zostało mi jedno opakowanie Cubed,chyba ze proponujecie polaczenie z czyms innym,co do diety to jest to dieta głownie bialkowa .Sniadanie jajecznica 7 bialek 1 żółtko cleb razowy i banan,ok 11 drugie sniadanie ok 400 gr chudego twarogu + bułka razowa z szynka i pomidor ok 14 odzywka białkowa platinium WHEY 16 posiłek przedtreningowy o 17.20 trening ok. 19 posiłek potreningowy (obiad).i przed snem odzywka bialkowa.chodzi mi generalnie o powiekszenie suchej masy miesniowej glownie jej gestosci i spalenie zbednego tłu
    pozmieniaj troche diete i napewno trening jesli stoisz w miejscu. Jesli nadal bedziesz stal w miejscu dozuc 200cal na tydzien. clout i ile si enie myle to kreatyna i to ponoc nie zla. tylko to bym wziol i bialko juz i tak bierzes.
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •