Strona 226 z 231 PierwszyPierwszy ... 126176216224225226227228 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,251 do 2,260 z 2306

Temat: Pojedyncze zdjęcia

  1. #2251
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar .rocky
    Dołączył
    10-01-11
    Postów
    1,248
    SOG
    105
    Otrzymał : 250 SOGi w 122 postach

    Domyślnie

    tez bym preferowal zbic bf jak najniżej, jak robisz mase na takim bfie to jeszcze latwiej lapiesz tłuszcz i trudniej się buduje miecho, zrobić redukcje nie jest wcale tak trudno jedynie warto przestrzegać pewnych zalozen, ty się akurat szybko poddales bo moze fat ci schodzil bardzo wolno albo wcale, podejdz do tego jeszcze raz i w inny sposób niż ostatnio, jak dysponujesz pieniędzmi wspomóż się jakims fajnym spalaczem z dobrym skladem (nic polskiego bo to sama kofa z ziolami) celuj w usa, cos z johą, mnie osobiście hydroxycut robil bardzo dobrze oragnizm nakręcony caly dzień, jak wyjda ci jakies zyly kostka się pojawi to wtedy odbicie z kcal i wjazd na mase
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2252
    Doradca Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Pioter1994
    Dołączył
    16-03-10
    Skąd
    Bydgoszcz
    Wiek
    30
    Postów
    2,012
    SOG
    939
    Otrzymał : 190 SOGi w 147 postach

    Domyślnie

    Pumbas masz całkowitą racje. Wczoraj jeszcze trochę przysiedziałem i zmieniłem plan, mam ciężkie wiosła, MC, podciągnaie z kg,wycisk siedząc, przysiady ze sztangą (tutaj bez dużych kg, bardziej intensywnie, właśnie przez dysproporcje, robie siady ze 100kg w 10 min. jak najwięcej, potem pomocnicze ćwiczenia typu wykroki, MC, syzyfki i łydy), plecy robie x1 week. Tylko klatka 2x w tyg. bo sam po sobie zauważyłem, że lepsze efekty mam jak robie 2x w tyg. z zapasem po 3 ćwiczenia. 1 trening wycisk płasko 5s x 3 powt. i potem hantle płasko i rozpiętki 8-6 powt., i drugi wycisk płasko 5s x 3 powt. i hantle i rozpiętki ale na skosie też niski zakres powt.

    Micek ja miałem przerwe 2 miesiące bez ŻADNEJ aktywności fizycznej z powodu problemów na które nie miałem wpływu..., teraz wróciłem 7 października i na początku bardziej ćwiczyłem, na małym złomie żeby stawy od nowa ruszyć. Teraz mam zamiar progresować ciężar właśnie w ćw. podstawowych i dorzucać kcal.

    Rocky najpeirw skupiłbym się na zbudowaniu czegoś na sobie, żeby na wakacje dociąć się porządnie zacząć powiedzmy marzec, bo nie widzę więszkego sensu teraz ciąć po niecałych 2 miesiącach treningów, nic ze mnie nie zostanie. Nie robie tego z lenistwa czy niechęci po prostu kiedyś musi być czas żeby się rozbudować.

    Tutaj jeszcze zrobiłem fotki dzisiaj:
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    Nie mogłem wrzucić bo za duży rozmiar to tak dałem.

    Piszcie swoje sugestie jak sie to wam widzi.
    TRAIN INSANE!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #2253
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    Ja swoje juz przedstswilem na poprzedniej stronie. Jesli nie redukcja to poproatu recomp. Bilans mniejwiecej na zero. Kulasy masz bardzo dobrze rozbudowane pokusil bym sie nawet o to zeby je trenowac co dwa tyg wielu zawodnikow tak robi. Tym bardzij ze przy ciagach pracuja bardzo mocno to samo przy wioslowaniu. Aero nie krecisz a powinienes. Dwa miesiace przerwy to nic Pioter bo z tych zdjec ktore zacytowalem to pozostale 7miesiecy tezj cos musiales robic. Sadze poprostu ze plany typu split nie sa dla Ciebie. Sam zapieralem sie kiedys przed fbw a teraz trenujac CF i silka odwiedzajac 1-2w tyg ciagle progresuje nie stosujac nawet krety. Dopiero wczoraj zżarlem pierwsza lyzke. Przejzyj moja relacje tez mam tam co jakis czas wrzucane zdjecia i spojrz jak wygladalem z 2-3mce temu. Teraz przymusowo musze redukowac bo mi spada wydolnosc i szybkosc. Przejrzyj plany P&P czy cos ale doggcrapp bardzo sobie chwalilem te systemy.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #2254
    Doradca Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Pioter1994
    Dołączył
    16-03-10
    Skąd
    Bydgoszcz
    Wiek
    30
    Postów
    2,012
    SOG
    939
    Otrzymał : 190 SOGi w 147 postach

    Domyślnie

    Te fotki, które podałeś są w złej kolejności:
    Połowa marca:
    nowe.JPG

    Potem był konkurs i na koniec lipca tak wyglądałem:
    1.jpg

    Potem jeszcze ćwiczyłem coś koło 2 tyg. i w od połowy sierpnia miałem kompletny off, 0 diety i aktywności fizycznej (jedynie rower 2x w tyg.).

    Pod koniec września lekko zacząłem ćwiczyć, ale znowu przerwa mi się trafiła więc 2 miechy OFF-u i teraz od 7.10.2013 wrociłem czyli 1,5 miesiąca za mną.
    Dlatego nie pisz mi, że od 9 miesięcy stoje w miesjcu bo wiem co robie i widze po sobie jak wyglądam.

    Teraz moim celem było przyzwyczajenie stawów do ciężkich treningów - to już za mną, sporo ludzi zauważyło, że wrociłem do treningów bo widać zmiany, wystarczy, że koszulke ściągne.

    Nie jestem mega zalany tak jak kiedyś:
    Zdjęcie0792.jpgZdjęcie0931.jpg
    A nie zależy mi teraz na sylwetce mega fit, tylko właśnie bardziej zmasowanej, ale nie zalanej i tyle.


    Co do nóg, to ostatnio wypadły mi 2 treningi i przez miesiąc zrobiłem je tylko 2 razy i własnie tak wyglądają, obojętnie co bym nie robił, to i tak super reagują na trening więc masz racje całkowitą, tylko, że żal mi ich nie ćwiczyć po prostu.

    Jeżeli chodzi o recomp, to pomysł dobry, z tym, że dieta musiała by być dobrze ustawiona, a nie dosyć, że teraz forsy nie mam to jeszcze matury + testy zawodowe z technikum, więc nie mam nawet głowy na liczenie, bo siedze po nocach i nauka +oblcizanie belkek, konsturkcji itd. Plan mam taki, żeby zrobić mase, ale nie zalewke i po maturach czyli kwiecień zaczać wycinke, w czerwcu mam tylko testy zawodowe więc mniej na głowie.

    FBW lubie, ale nie mam zbytnio na nim dobrych efektów w powiększaniu masy mieśniowej, bardziej nadaje się u mnie na redu, zresztą obciążenia by mi brakowało.

    Podjąłem decyzje, że teraz trening z bilansem na +, split 5x week z naciskiem na klatke. Cel masa mięśniowa. Jeżeli mnie podleje to od razu tne. Fotki co jakiś czas będę wrzucał więc sami stwierdzicie czy jest tragedia czy nie.
    Ostatnio edytowane przez Pioter1994 ; 23-11-13 o 17:30
    TRAIN INSANE!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. Użytkownik Pioter1994 otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    fallenursus (23-11-13)

  6. #2255
    Amator Osiągnięcia:
    Tagger First ClassStworzenie albumu zdjęćWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar breku
    Dołączył
    20-11-09
    Skąd
    Oświęcim
    Postów
    409
    SOG
    164
    Otrzymał : 51 SOGi w 37 postach

    Domyślnie

    fitt
    fit.jpg
    aktualnie.
    Strach jest najlepszym przyjacielem sportowca...
    _______________________________________

    SPRZEDAM SZAFKI BHP
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. Użytkownik breku otrzymał za ten post 2 SOGi(-ów) od użytkowników:

    Micek185 (29-11-13), Tomi! (01-12-13)

  8. #2256
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdrive25000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar mtm
    Dołączył
    10-04-09
    Skąd
    Świnoujście
    Wiek
    32
    Postów
    5,377
    SOG
    399
    Otrzymał : 1,203 SOGi w 711 postach

    Domyślnie

    Musisz wziasc bombe
    metroflex
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. Użytkownik mtm otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    xxmłodyxx (29-11-13)

  10. #2257
    Początkujący Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar matus34
    Dołączył
    14-06-10
    Skąd
    Małopolska
    Postów
    100
    SOG
    42
    Otrzymał : 7 SOGi w 6 postach

    Domyślnie

    To wolverine jednak istnieje :D
    " Człowiek trenujący je zwykle więcej niż zwykły śmiertelnik "
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. #2258
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    przedramiona konkretne , widac że często się brandzlujesz :D
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  12. Użytkownik Micek185 otrzymał za ten post 2 SOGi(-ów) od użytkowników:

    dietanabol (30-11-13), mtm (30-11-13)

  13. #2259
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar chudy88
    Dołączył
    05-01-10
    Postów
    63
    SOG
    9
    Otrzymał : 37 SOGi w 9 postach

    Domyślnie

    me333.jpg
    81 kg 175cm
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  14. Użytkownik chudy88 otrzymał za ten post 9 SOGi(-ów) od użytkowników:

    breku (01-12-13), dzbanekzwd (27-12-13), fallenursus (30-11-13), Micek185 (01-12-13), pekulski104 (01-12-13), Pumbas (01-12-13), SEBAN (27-09-14), Tomi! (01-12-13), xxmłodyxx (08-12-13)

  15. #2260
    Amator Osiągnięcia:
    Tagger First ClassStworzenie albumu zdjęćWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar breku
    Dołączył
    20-11-09
    Skąd
    Oświęcim
    Postów
    409
    SOG
    164
    Otrzymał : 51 SOGi w 37 postach

    Domyślnie

    sylewetka adekwatna do sylwetki ;)
    Strach jest najlepszym przyjacielem sportowca...
    _______________________________________

    SPRZEDAM SZAFKI BHP
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •