Strona 10 z 12 PierwszyPierwszy ... 89101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 118

Temat: Odpowiedni czas na trening

  1. #91
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar .Smile
    Dołączył
    04-08-08
    Skąd
    Gliwice
    Postów
    770
    SOG
    41
    Otrzymał : 60 SOGi w 48 postach

    Domyślnie

    Nigdzie nie pisalem ze mct > ww, wroc do wczesniejszych postow. Pisalem, ze mct niszczy uklad pokarmowy, jezeli przyjmujemy to w czasie po obudzeniu. Tymbardziej mieszkanka kawa + mct na czco (lub nawet przy pierwsyzm posilku) jest dla mnie nie do pomyslenia.

    Nie wkleje zadnych linkow, ale moge dac skany z ksiazek, zrobie to jak bede w domu, czyli w przyszlym tygodniu.
    Advances in Human Nutrition trudno zdobyc tam gdzie mieszkam nacodzien, poszukam w necie pdfa. Tytul jest mi znany, ale nigdy nie mialem przyjemnosci czytac. Jak masz te ksiazke to odkupie.

    Zapytaj zatem kolezakni jaki wplyw maja hormony na metabolizm oraz ktora kwasy zawarte w olejku kokosowym maja wplyw na prace trzustki i w jakim stopniu w zaleznosci od wieku oraz plci. Sorry za skladanie, ale mam zamet.



    jeszcze maly edit, zanim dojdzie do kolejnych daleko wyciagnietych wioskow. Olejek kokosowy jest dobry dla ukladu pokarmowego oraz przy odpowiednim stosowaniu wrecz leczy zgage, ale nie jezeli przyjmujemy go zaraz po przebudzeniu, a tymbardziej (o zgrozo) jako dodatek do kawy,
    Ostatnio edytowane przez .Smile ; 15-01-15 o 18:33
    "Sport wyrabia hart ducha i przede wszystkim uczy pokory - pokory wobec życia, wobec przeciwników (...), wreszcie wobec samego siebie.
    Człowiek, który kiedykolwiek uprawiał sport, nigdy już nie będzie taki sam. Są rzeczy, które zostają na całe życie."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #92
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar .Smile
    Dołączył
    04-08-08
    Skąd
    Gliwice
    Postów
    770
    SOG
    41
    Otrzymał : 60 SOGi w 48 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał .Smile Zobacz post


    Zapytaj zatem kolezakni jaki wplyw maja hormony na metabolizm oraz ktora kwasy zawarte w olejku kokosowym maja wplyw na prace trzustki i w jakim stopniu w zaleznosci od wieku oraz plci. Sorry za skladanie, ale mam zamet.
    sorry, nie kwasy ale skladniki
    "Sport wyrabia hart ducha i przede wszystkim uczy pokory - pokory wobec życia, wobec przeciwników (...), wreszcie wobec samego siebie.
    Człowiek, który kiedykolwiek uprawiał sport, nigdy już nie będzie taki sam. Są rzeczy, które zostają na całe życie."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #93
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Czy ktoś normalny w tym stuleciu nie podaje osobno candida jeszcze ??? Czujesz się tak bo kupujesz żarcie przetworzone to raz, FAT ADAPTATION to dwa. Nie ładuje się olejem od razu.

    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #94
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Organizm jest jak komputer, przeprogramowac można dosłownie wszystko wiedząc co się robi.
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #95
    Doradca Osiągnięcia:
    WeteranTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaTrzech znajomych
    Avatar pekulski104
    Dołączył
    21-09-09
    Skąd
    Rzeszów
    Wiek
    26
    Postów
    2,390
    SOG
    74
    Otrzymał : 34 SOGi w 31 postach

    Domyślnie

    Smile widze ze masz spora wiedze. Mógłbym zapytac jaka jest Twoja opinia o cholesterolu ?
    Pompuj bica pompuj klatę wpierdziel stejka nie sałatę. Klata plecki barki uda kretyna i się uda! Hantle odżywki siła i dziwki! jestem łysy więc nie nosze grzywki sterydy to moje jedyne używki!
    Ahhh.. ten dźwięk obciażenia naszą rzeczywistość zmienia...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #96
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Proszę Pana, przepraszam ale nawet mi szkoda sił i czasu ma tą chorą od samego początku dyskusję, bo mam podopiecznych ktore czekają na to że uratuję ich zdrówko po takich kalekach dietetykach jak ty. Poza tym znowu kolejny Pan dietetyk z "old school" wiedzą po szkole w Katowicach, chyba musze napisac post by ludzie nie studiowali medycznych i dietetycznych kierunków w Katowicach

    A no i jestem ONA, jeśli po tyłku na zdjęciu nie widać :P Jeśli patrzysz tak samo w ksiązki jak na to do kogo odpisujesz to nic dziwnego że niektóre zdania gdzieś uciekają sprzed oczu. Na temat stronki tłusteżycie.pl - to że podałeś imię kobiety która ją prowadzi jeszcze nic nie oznacza, poczytaj treść tego co pisze, bo jest jedną z najbardziej jasno myślących osób
    Ostatnio edytowane przez N3ver_quit ; 15-01-15 o 21:47
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #97
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar .Smile
    Dołączył
    04-08-08
    Skąd
    Gliwice
    Postów
    770
    SOG
    41
    Otrzymał : 60 SOGi w 48 postach

    Domyślnie

    Nie pisalem nigdzie, ze studiuje na AWF, tylko ze jestem po technikum o kierunku dietetyka i uczeszczam od dwoch lat na kolo naukowe na AWF'ie (oraz czasami w chorzowie, jak mi czas pozwala). Co do old schoolowego myslenia to masz racje, duzo wiedzy przekazywanych przez profesorow jest... przestarzala, dlatego duzo studentow uczy sie indywidualnei z ksiazek czy z kol naukowych.
    Sorry, z racji ze jestem na wyjezdzie korzystam z internetu mobilnego, dlatego tez wylaczylem obsluge skryptow i wlaczylem ograniczenie obslugi stron tylko do tekstu, tak wiec obrazkow nie widze. No, ale poogladam sobie jak juz bede mial jakies sensowniejsze mozliwosci :P

    Fallenursus - pobralem materialy co mi wyslales i poczytam je sobie na spokojnie w samolocie. Wypowiem sie na ich temat jak bede na miejscu (o ile bede mial mozliwosc, azja to specyficzny kraj)


    Cytat Napisał pekulski104 Zobacz post
    Smile widze ze masz spora wiedze. Mógłbym zapytac jaka jest Twoja opinia o cholesterolu ?
    Prosze sprecyzowac pytanie, nie wiem o co dokladnie pytasz. Jezeli temat dotyczy ciebie, to podaj podstawowe informacje na twoj temat. Odpisze dopiero w przyszlym tygodniu, jezeli bedzie okazja.

    Pozdrawiam hejtujacych. Mam nadzieje, ze nie zyczycie mi zle, bo nie chce byc zestrzelony przez czerwonych.
    "Sport wyrabia hart ducha i przede wszystkim uczy pokory - pokory wobec życia, wobec przeciwników (...), wreszcie wobec samego siebie.
    Człowiek, który kiedykolwiek uprawiał sport, nigdy już nie będzie taki sam. Są rzeczy, które zostają na całe życie."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #98
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Podaj nr lotu.
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #99
    Amator Osiągnięcia:
    Tagger First Class1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar bololol
    Dołączył
    19-08-14
    Skąd
    Mińsk
    Postów
    407
    SOG
    17
    Otrzymał : 48 SOGi w 39 postach

    Domyślnie

    dlaczego każda dyskusja tutaj zawsze wygląda tak, że osoba mająca inne zdanie jest od razu hejtowana? nie próbujecie wymienić poglądów tylko zrównujecie z ziemią tego kto twierdzi inaczej. lubię to forum, bo jest małe grono użytkowników, ale robicie z niego miejsce dostępne tylko dla waszego grona. szanuję wiedzę fallena, i co do tego nie ma chyba nikt wątpliwości, ale sorry poza nim w tej dyskusji nikt inny nie umiał kontrargumentować do .smile. odbijacie tylko piłeczkę.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #100
    Bywalec Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar szycha
    Dołączył
    12-08-11
    Skąd
    Wawa
    Postów
    576
    SOG
    13
    Otrzymał : 63 SOGi w 56 postach

    Domyślnie

    Przynajmniej coś się dzieje na forum a nie tylko (za przeproszeniem) lizaniem się nawzajem po jajach
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. Użytkownik szycha otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    fallenursus (16-01-15)

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •