Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Prosba o pomoc - suplementy

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar Rivelv
    Dołączył
    27-03-08
    Postów
    1
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Prosba o pomoc - suplementy

    Witam!!!
    Jestem nowy na tym forum a takze troszke zielony jesli chodzi o kulturystyke.
    Prosze o pomoc. Mam 25 lat 182 cm wzrostu i mase 68 kg (budowa ektomorficzna z bardzo szybkim metabolizmem). Kilka lat temu troszke cwiczylem (najwieksza odnotowana ;) waga 78kg). Obecnie przebywam za granica i od 3 miesiecy cwicze na silowni w pracy (jedyny mankament cwiczenia w nocy okolo 2-5 nad ranem + niezbyt dobre wyposazenie silowni - glownie cwiczenia aerobowe i maszyny do cwiczen na klatke, atlas etc.) do tego w domu posiadam 2 hantle (max obciazenie 25kg) i sztange (max obciazenie 65kg).
    Zakupilem troszke suplementow jednak nie bardzo mam pojecie jakie cykle moge z nich ulozyc tak zeby nie "gryzly" sie ze soba (jestem laikiem w tych sprawach). Oto co mam na stanie:
    Ethylosteron N.G. (kapsulki okolo 2 opakowan - jakies 400 sztuk)
    Hitec Tribulus Terrestris (jedno opakowanie o ile sie nie myle to booster testosteronu)
    Creatine Caps 700mg HPLC (250 kaps)
    Extra Mass Protein 52g Carbs 86g (gainer)
    do tego mam jeszcze troszke medykamentow jednak ich data waznosci uplynela 3 miesiace temu (nie wiem czy to bezpieczne je zazywac)
    Nitrobolon II Powder Trec Nutrition (ponad pol opakowania data 09/2007)
    Desiccated Liver Tablets z B12 i B compleks (11/2007)
    Body Fortress BCAA (02/2008)
    Jesli ktokolwiek moze mi pomoc rozpisac cykl z tym co posiadam (ewentualne gainery moge dokupic) z gory dziekuje. Z tego co wyczytalem wiekszosc cykli ma okolo 6-8 tygodni moim celem jest masa okolo 80 kg (dobije to dobra dieta 5 posilkow dziennie plus bomby kaloryczne w nocy - o ile nie rozwali mi to za bardzo zoladka :D ). Tkanka tluszczowa jaka mam obecnie jest prawie niezauwazalna (niewielkie nagromadzenie na brzuchu ale robie brzuszki) Cwicze 5 dni w tygodniu ze wzgledu na warunki sa to cwiczenia ogolnorozwojowe (lacze rozne partie miesni w tym samym dniu/nocy cwiczenia z prawie max obciazeniem na jakies 80-90% wysilku, ciezko wykrzesac cos wiecej o 4 nad ranem).
    Dzieki. odpowiem na wszystkie ewentualne pytania.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar pablo91prg
    Dołączył
    30-04-07
    Skąd
    PrG
    Wiek
    33
    Postów
    556
    SOG
    33
    Otrzymał : 57 SOGi w 57 postach

    Domyślnie

    1. Wypełnij profil
    2. nie wiem kiedy kładziesz sie spac, ale przed snem jedz samo białko i odpuść jak najwiecej weglowodanów, któe powinieneś spozyć po przebudzeniu. Nie przerywaj snu koszetem jedzenia. Oczywiscie prowadź zbilnsowaną dietę.
    3. Co do supli to Gainer wg braków
    kreatyn DT - 5 g po przebudzeniu na czczo, 5 g po treningu
    DNT 5 g po przebudzeniu, 5 g 8 godzin pozniej .
    Co do tribulusa i ethylosteronu to nie wiem bo nigdy nie zazwyałem.
    4 Jezeli suplementy były nie otwierane to BCAA spokojnie mozesz zjesć a Nitrobolon i Desiccated Liver Tablets z B12 i B compleks nie byłbym przekonany czy warto bo to juz długo po terminie.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •