Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Kilka pytań

  1. #1
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar pkmh
    Dołączył
    05-07-06
    Skąd
    CHEŁM
    Postów
    296
    SOG
    4
    Otrzymał : 9 SOGi w 8 postach

    Domyślnie Kilka pytań

    Witam po krótkiej przerwie..Nie było mnie tutaj kilka dni (nie mogłem ) i juz nazbierało mi się kilka pytań do was :roll: Oto moje pytania:
    1.Czy to normalne że przy treningu na mase mięśnie troche opadają? (na początku ćwiczyłem na rzeźbe ok miesiąc i teraz 3tyg. ćwicze na mase i zauważyłem że mięśni mi już tak nie widać jak wcześniej..są duże ale nie tak wyrzeźbione jak wcześniej- szczególnie chodzi mi o mięśnie klaty..czy to normalne?

    2.Zauważyłem ostatnio że mój prawy cyc jest bardziej zbudowany niż lewy :shock: ...Dokładniej to one z boku są jednakowo duże ale z przodu (z daleka) to prawego bardziej widać ..jest bardziej wyrzeźbiony :roll: Czy to da sie wyćwiczyć? czy to wina treningu? ćwicze klate raz w tyg.

    3.Jak sie ma sprawa z alkoholem :mrgreen: ???? Czy moge pic(oczywiście bez przesady....3-4 piwka :wink: )

    Prosze odpowiedzcie na pytania :grin: pozdrawiam
    ...Siłe muskuł przekładam na siłę mózgu...

    ZaWsZe nIeLeGaLnIe...-NaTuRaLnIe-
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar forever
    Dołączył
    25-03-06
    Skąd
    Katowice
    Postów
    50
    SOG
    0
    Otrzymał : 5 SOGi w 1 poście

    Domyślnie

    Cytat Napisał pkmh
    1.Czy to normalne że przy treningu na mase mięśnie troche opadają? (na początku ćwiczyłem na rzeźbe ok miesiąc i teraz 3tyg. ćwicze na mase i zauważyłem że mięśni mi już tak nie widać jak wcześniej..są duże ale nie tak wyrzeźbione jak wcześniej- szczególnie chodzi mi o mięśnie klaty..czy to normalne?
    masa a rzeźba to chyba jest rużnica, masa zakryła Ci rzeźbe którą sobie zrobiłeś na treningach.

    Cytat Napisał pkmh
    2.Zauważyłem ostatnio że mój prawy cyc jest bardziej zbudowany niż lewy ...Dokładniej to one z boku są jednakowo duże ale z przodu (z daleka) to prawego bardziej widać ..jest bardziej wyrzeźbiony Czy to da sie wyćwiczyć? czy to wina treningu? ćwicze klate raz w tyg.
    Ćwicz dalej a z czasem to się wyrówna (no chyba że na jedną strone na sztange dajesz więcej kg %))

    Cytat Napisał pkmh
    3.Jak sie ma sprawa z alkoholem ?? Czy moge pic(oczywiście bez przesady....3-4 piwka )
    piwo jeszcze niekogo nie zabiło, 2 piwka w sobotni wieczór z kolegami nie zaszkodzą ci ale bez przesady, wkońcu to też alkohol (pozatym piwo niezbyt pomaga w diecie (zwłaszcza w wieczór jak napisałem :wink: ))
    "By dostawać więcej od życia, dawaj więcej od siebie"
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Xplayer01
    Gość Avatar Xplayer01

    Domyślnie

    1. miesnie opadają ? jak jedziesz treningiem na mase i masz diete typowo masową to miesnie nabierają masy, obwody idą do przodu... a moze poprostu sie zatłuszczasz przez nieodpowiednią diete ?
    2. rób nadal klatke raz w tygodniu, rób moze wyciskanie hantelkami i z czasem ta roznica powinna sie zminimalizowac...
    3. albo sport albo alko... ale ew mozesz od czasu do czasu (nie za często) wypic te 2-3 piwa, z tym ze pij wtedy takze duzo napokój (oczywiscie chodzi tu o wode mineralną)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar pkmh
    Dołączył
    05-07-06
    Skąd
    CHEŁM
    Postów
    296
    SOG
    4
    Otrzymał : 9 SOGi w 8 postach

    Domyślnie

    forever i Xplayer01 Dziękówka za odpowiedź na moje pytania :wink: Macie odemnie wirtualnego browara (oczywiście bez przesady :wink: hehe, dostajecie odemnie po punkcie za pomoc) Pozdrawiam
    ...Siłe muskuł przekładam na siłę mózgu...

    ZaWsZe nIeLeGaLnIe...-NaTuRaLnIe-
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •