Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 49

Temat: Ocena treningu

  1. #11
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar ZapiUs
    Dołączył
    24-07-06
    Postów
    17
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Mam 20 lat.

    A jeśli chodzi o tą kreatyne to wydaje mi się że jak juz zaczołem brać ją to głupio by było przestać.

    A jeśli ten trening byś zmienił to podaj może jak powinienem go zmienić ??
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Xplayer01
    Gość Avatar Xplayer01

    Domyślnie

    takie połączenie moze byc...
    pon - klatka + triceps
    sr - plecy + biceps
    pt - nogi + barki

    ale zaczym rozpisze cały plan napisz czy masz dostep do profesionalnej siłki (maszyny, wyciągi, itp) czy chodzisz na "domową siłke" (ławka, sztanga i inne podstawowe przyrządy)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #13
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar ZapiUs
    Dołączył
    24-07-06
    Postów
    17
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    W tym problem że nie mam dostępu do siłki.

    W domu posiadam sztange, hantelki i "gumowe" rozpiętki, i tylko tyle.

    A dieta jaką napisałem jest odpowiednia ??
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #14
    Xplayer01
    Gość Avatar Xplayer01

    Domyślnie

    yyy a ławke posiadasz ? :> ile masz obciązenia i jakie ? i co to są "gumowe" rozpiętki ?
    jak nie masz maszyn to po co dawałes w "swoim" treningu - prostowanie na maszynie ?
    co do diety to niektóre posiłki są wporzo, inne mozna zmienic... o której zazwyczaj trenujesz ?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #15
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar ZapiUs
    Dołączył
    24-07-06
    Postów
    17
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Niestety ławki nie posiadam. Co do treningu który napisałem wcześniej to przypisałem go z forum i nie poatrzyłem dokładnie co tam było (tzn te ćwiczenia których bym nie mógł wykonać, nie wykonywał bym ich). Sztangielki mają 6 KG a sztanga około 50-60 KG (nigdy nie ważyłem jej). Ćwicze około 17 max 19. Rozpiętki gumowe to złączone taśmami z gumy uchwyty (nie wiem jak inaczej to wytłumaczyć). A co byś zmienił w mojej diecie ??
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #16
    Xplayer01
    Gość Avatar Xplayer01

    Domyślnie

    Sztangą 50-60 kg (pewnie jakas zespawana bez mozliwosci zmiany ciezaru) i hantelkami po 6kg (tak samo jak przy standze) i spręzyną nic wielkiego nie zbudujesz... Proponuje ci zapisac sie na jakas siłke, ew popytac znajomych czy ktos nie ma przydomowej siłowni... i sie załapac do kogos...
    Moge Ci co prawda rozpisac prowizoryczny plan, ale naprawde na tym nic duzego nie zrobisz... moze sam rozpiszesz jak wyglądał twoj dotychczasowy trening i jak wykonywałes dane cwiczenia, np wyciskanie ?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #17
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar ZapiUs
    Dołączył
    24-07-06
    Postów
    17
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Wyciskanie robiłem leżąc na podłodze 12 powtórzeń po 3 serie ze sztangą przy odpowiednim ciężaże abym mógł zrobić to ćwiczenie. A co do sztangi to jest prawie normalna tylko że na ciężarach nie ma podane ile ważą. A co do sprężyny wydaje mi się że da się zrobić dużo bo z dużym "obciążeniem" nie zrobie ani jednego powtórzenia. A moje ćwiczenia mniej więcej tak wyglądały:


    - wyciskanie gryfu na podłodze - 3 serie ciężarem pozwalającym na poprawne wykonanie po 8-12 powtórzeń
    - rozpiętki na sprężynie - 3 serie ciężarem pozwalającym na poprawne wykonanie po 8-12 powtórzeń
    - wyciskanie sztangielek na podłodze - 3 serie ciężarem pozwalającym na poprawne wykonanie po 8-12 powtórzeń
    - "wyciskanie" na sprężynie - 3 serie ciężarem pozwalającym na poprawne wykonanie po 8-12 powtórzeń

    Biceps:
    - uginanie przedramion z gryfem - 2 serie ciężarem pozwalającym na poprawne wykonanie po 8-12 powtórzeń
    - uginanie przedramion z gryfem - 1 seria robiona w następujący sposób: 7 powtórzeń robimy "dochodząc" gryfem na wysokość łokci, 7 powtórzeń od wysokości łokci do końca, powtórzeń od samego dołu do samego końca.
    - uginanie przedramienia ze sztangielką stojąc - 3 serie ciężarem pozwalającym na poprawne wykonanie po 8-12 powtórzeń, najpierw ręka lewa potem prawa.
    - uginanie przedramienia ze sztangielką w oparciu o kolano - 3 serie ciężarem pozwalającym na poprawne wykonanie po 8-12 powtórzeń

    Triceps:
    - wyciskanie francuskie gryfu - 3 serie ciężarem pozwalającym na poprawne wykonanie po 8-12 powtórzeń

    Nogi:
    - przysiady ze sztangą - 3 serie ciężarem pozwalającym na poprawne wykonanie po 6-8 powtórzeń
    - wspięcia na palce, 3 serie po 30 powtórzeń, palce w kolejnych seriach skierowane do wewnątrz, na zewnątrz, równolegle. Bez przerw między seriami w tym ćwiczeniu.

    Barki, plecy:
    - wyciskanie sztangi zza karku stojąc 3 serie ciężarem pozwalającym na poprawne wykonanie po 6-10 powtórzeń
    - wznoszenia sztangielek bokiem stojąc - 2 serie ciężarem pozwalającym na poprawne wykonanie po 8-12 powtórzeń
    - wznoszenia sztangielek przodem stojąc - 2 serie ciężarem pozwalającym na poprawne wykonanie po 8-12 powtórzeń

    Prosiłbym jednak o rozpisanie mi treningu z takimi "urządeniami" jakie posiadam.

    [ Dodano: 2006-07-25, 10:09 ]
    Prosiłbym jeszcze o jedno, niedawno sławo rospisał jak mam brać gainera i kreatyne, ale niestety nie wiem jak mam brać gainera w dni nietreningowe.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #18
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar degustator
    Dołączył
    16-03-06
    Skąd
    Kielce
    Postów
    559
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    ty a czemu wyciskasz "gryf" na podlodze skoro masz laweczke??
    Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o..... mase.....
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #19
    Xplayer01
    Gość Avatar Xplayer01

    Domyślnie

    ZapiUs ja równiez tego nie pojmuje... mówisz ze nie masz ławeczki a piszesz (3 cwiczenie na klatke) - wyciskanie sztangielek na ławeczce - to jak to w koncu jest ?
    Co do gainera to powtarzam po raz kolejny, ze jego branie uwarunkowane jest dietą... tzn bierzesz go tyle ile musisz, w zaleznosci od braków w diecie...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #20
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar ZapiUs
    Dołączył
    24-07-06
    Postów
    17
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Nie mam ławeczki tak jak pisałem. Tylko że wkradły mi się błędy do opisu treningu. Wyciskam na podłodze. Wiem że gainera się bieże tak jak powiedziałeś, ale musze go brać z jakąś częstotliwością a nie wtedy kiedy mi się chce i ile chce. Narazie nie zrobiłem sobie szczegółowej diety, oprócz tej o której napisałem ale Xplayer01 sam napisałeś że byś ją zmienił troche więc myślałem że jednak napiszesz co i jak biorąc pod uwage to że biore gainera i kreatyne
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •