Strona 7 z 10 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 91

Temat: [WPC80 Ostrowia]

  1. #61
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar benton
    Dołączył
    28-03-06
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    43
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    WKLEIN teoretycznie masz racje ale wiesz taka natura - to jedna sprawa:) jak mam czas to czemu nie pobawic sie w to gdzie jest najtaniej, a druga to że ja np musze sprzedac teraz auto zeby mi stykło na pożądne dokończenie kuracji więc się nie śmiej ze pare zł w te czy w te to nic takiego.
    shake it
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #62
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar wklein
    Dołączył
    09-04-06
    Skąd
    Gdynia
    Wiek
    45
    Postów
    69
    SOG
    0
    Otrzymał : 2 SOGi w 1 poście

    Domyślnie

    Najgorsze jest jak nie patrzysz na zagadnienie całościowo. Znam takich sknerusów którzy przykładowo potrafią jechać 20 km na stacje benzynową bo tam jest paliwo o 4 grosze tańsze i myślą że zaoszczędzili 5 zł a tu gówno prawda bo auto spaliło w korkach benzyny za 10zł i stracił do tego godzine czasu.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #63
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar worek
    Dołączył
    26-04-06
    Postów
    2
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał benton
    tez mi ofeta, 20 zł sobie rządaja za to białko na tym ADORN'ie, to ja juz wole zamowic u producenta Ostrowi albo skoczyć do hurtowni jak proponował LITWIN25. Teraz widze ze maja torby 800g za 28,90 brutto wiec za kilo wychodzi ok 35 zl a w Adornie 40 zł za kilo.
    Po pierwsze, nie wszyscy mieszkają blisko hurtowni jak Ty (ok 35 km), więc nie mają szans tam jechać i kupić białko.

    Po drugie nie każda hurtownia chce sprzedać osobie nie prowadzącej działalności 1,2,3 itd kg produktu.

    Po trzecie w Gdyni na dzień dzisiejszy nie dostaniesz 0,8 kg (tylko mają 0,5 kg) pewna informacja, bo sprawdzona osobiście. No i jakto bywa - nigdy opakowanie mniejsze po zsumowaniu w większe nie będzie wychodzło korzystniej. Takie prawo rynku. Jak już pisano kup 100 kg, to dostaniesz taniej.

    Po czwarte jak napisal wklein - po to się prowadzi sklepy i działalność żeby przynosiła zyski, a nie straty. Więc nie dziw się, że ma cenę o 2 zety wyższą niż w hurcie producenta.

    Niestety, ale jakbyś się troszkę zastanowił i podliczył koszty miesięcznej działalności to min.:250 księgowa, 180 zus, VAT, telefon, paliwo, serwer, no i kasa utopiona w towarze. Myślę, że nie jest tak słodko na dzień dzisiejszy dla handlujących. więc zrozum sprzedających, nie tylko odżywki, ale każdego jednego.

    Oczywiście ja Ciebie też rozumiem. Dla mnie też każda złotówka jest ważna (sam oglądam ją z 3 stron zanim wydam - choć nie jestem sknerusem ).
    Serdecznie pozdrawiam.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #64
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar benton
    Dołączył
    28-03-06
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    43
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Ale żeś się rozpisał! Uuuuu
    Po pierwsze nie 35km tylko 60 km po drugie żeby nie ten ostatni akapit to pomyślałbym że jesteś pracownikiem tego sklepu i chronisz swój interes....ja miałem tylko uwage do tego ze to zaden biznes kupić na tym Adornie skoro troche taniej mozna dostać u producenta więc po co polecać takie sklepy!! jaki sens wtedy przepłacać choćby nawet 2 zł, no chyba ze powiesz mi że przesyłke dostarczają do domu za darmo. Niech sobie istnieją takie firmy ja nie mam nic przeciwko tylko po co polecać je w takiej sprawie, może inne odżywki mają bardziej okazyjnie nie wiem, nie sprawdzałem.

    Pozdrawiam!
    shake it
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #65
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar worek
    Dołączył
    26-04-06
    Postów
    2
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał benton
    ... skoro troche taniej mozna dostać u producenta więc po co polecać takie sklepy!! jaki sens wtedy przepłacać choćby nawet 2 zł...
    :-) Masz ten plus, że mieszkasz w Gdańsku i w pobliżu miejsca gdzie nie masz problemu z zaopatrzeniem się w suplementy i odżywki. No, ale nie wszyscy tu mieszkają. Trzeba mieć na uwadze także tych co mieszkają w małych, mniejszych i najmniejszych miejscowościach naszego kraju. Jak sam widzisz marża na 1 opakowaniu nie jest aż tak DU&#379A (choć zet do zeta i bedzie eMZ-eta ;-) ), żeby mówić o przepłacaniu przez ludzi, którzy musieliby wydać niewspółmiernie dużo złotówek na środek transportu jadąc do większej miejscowości osobiście.
    A z tego co czytałem na forum i dobrze pamietam to wklein pisał, że dowiezie za darmo
    Pozdrawiam GDAĂ?SK :-)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #66
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar benton
    Dołączył
    28-03-06
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    43
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Ja też lubie Gdańsk :) ale zapomniałem dodać że zawsze podaje Gdańsk dla lepszej lokalizacji, mieszkam 35km od gdańska na wioseczce także Ci co ze wsi nie są sami :mrgreen:
    shake it
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #67
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Barthezo
    Dołączył
    16-03-06
    Skąd
    Płock
    Postów
    15
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Ja serwatki nie lubię z mlekiem. Wtedy to jest... zbyt mleczne. Wolę z wodą. Chyba odrobina cukru nie "znieutralizuje" efektów tego białka?
    Iustitia civitatis fundamentum.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #68
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Jose
    Dołączył
    05-04-06
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    1,254
    SOG
    0
    Otrzymał : 6 SOGi w 5 postach

    Domyślnie

    nie mozesz z cukrem smialo... tak samo mozesz kakaa dodac dla smaku..
    pozdro
    System SOGowy już u nas :D
    sprawdz to --->
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #69
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar siwy
    Dołączył
    09-04-06
    Postów
    3
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    witam nie wiem gdzie to wkleic ale mam pytanie czy spotkaliscie sie z czyms takim i czy warto to kupowac [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #70
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Jose
    Dołączył
    05-04-06
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    1,254
    SOG
    0
    Otrzymał : 6 SOGi w 5 postach

    Domyślnie

    nie warto ! i uzyj wpierw wyszukiwarki zanim cos napiszesz bo byla o tym juz mowa nie raz ze to syf..
    System SOGowy już u nas :D
    sprawdz to --->
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •