Witam, jak to jest czy Staki kreatynowe i no boostery to jest to samo czy to oddzielna kategoria, jesli tak to czy mozna brac oba jednoczesnie?
Kiedys bralem Nitrobolon i musze powiedziec ze efekty bylo widac od razu, po 2 dniach juz czulem ze moje miesnie sa mocno napompowane, moglem robic tyle powtorzen az czulem bol w miesniach, szczegolnie jak cwiczylem bicepsy, moglem do chodzic do takiego momentu az czulem jakby w srodku cos mnie parzylo, taki silny bol gwaltownie sie pojawiajacy.
Od 3 dni stosuje XPand 925g przez te 3 dni cwiczylem codziennie rozne partie miesni, i mam wrazenie ze po nitrobolonie byly duzo lepsze efekty, no oczywiscie po 3 pierwszych dniach bo moze jest tak ze np: XPand po 1-2 tygodniach dopiero zaczyna tak ostro dzialac, ale po treningu nie jestem taki napompowany jak po nitrobolonie, wiem ze 3 dni to bardzo malo zeby cos stwierdzic wiec sie Was pytam jak to jest? Musze przyznac ze dosc odczuwalne jest ze XPand daje pompe i chec do treningu, ale nitrobolon tez tak dzialal.
Ostatnio gdzies w necie wlasnie wyczytalem ze Nitrobolon to jest no-booster, a XPand to stak kreatynowy, no i sie zastanawiam wlasnie czy mozna to ze soba porownywac czy to zupelnie inna kategoria? no i moje pytanie czy mozna takie suple ze soba laczyc?
I jeszcze jedno, czy jest senes dokupienia Shock Therapy do XPanda? wtedy starczylo by
mi na duzo dluzej, a z tego co czytalem o ST to daje bardzo duze energii i pompy na treningu czy ma ktos jakies doswiadczenia z tym suplem?
Pozdrawiam