Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: staki kreatynowe i no boostery

Hybrid View

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar mike7775
    Dołączył
    03-06-06
    Wiek
    39
    Postów
    29
    SOG
    1
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie staki kreatynowe i no boostery

    Witam, jak to jest czy Staki kreatynowe i no boostery to jest to samo czy to oddzielna kategoria, jesli tak to czy mozna brac oba jednoczesnie?
    Kiedys bralem Nitrobolon i musze powiedziec ze efekty bylo widac od razu, po 2 dniach juz czulem ze moje miesnie sa mocno napompowane, moglem robic tyle powtorzen az czulem bol w miesniach, szczegolnie jak cwiczylem bicepsy, moglem do chodzic do takiego momentu az czulem jakby w srodku cos mnie parzylo, taki silny bol gwaltownie sie pojawiajacy.
    Od 3 dni stosuje XPand 925g przez te 3 dni cwiczylem codziennie rozne partie miesni, i mam wrazenie ze po nitrobolonie byly duzo lepsze efekty, no oczywiscie po 3 pierwszych dniach bo moze jest tak ze np: XPand po 1-2 tygodniach dopiero zaczyna tak ostro dzialac, ale po treningu nie jestem taki napompowany jak po nitrobolonie, wiem ze 3 dni to bardzo malo zeby cos stwierdzic wiec sie Was pytam jak to jest? Musze przyznac ze dosc odczuwalne jest ze XPand daje pompe i chec do treningu, ale nitrobolon tez tak dzialal.
    Ostatnio gdzies w necie wlasnie wyczytalem ze Nitrobolon to jest no-booster, a XPand to stak kreatynowy, no i sie zastanawiam wlasnie czy mozna to ze soba porownywac czy to zupelnie inna kategoria? no i moje pytanie czy mozna takie suple ze soba laczyc?
    I jeszcze jedno, czy jest senes dokupienia Shock Therapy do XPanda? wtedy starczylo by
    mi na duzo dluzej, a z tego co czytalem o ST to daje bardzo duze energii i pompy na treningu czy ma ktos jakies doswiadczenia z tym suplem?
    Pozdrawiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Jose
    Dołączył
    05-04-06
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    1,254
    SOG
    0
    Otrzymał : 6 SOGi w 5 postach

    Domyślnie

    jesli tak to czy mozna brac oba jednoczesnie?
    jest to oddzielna kategoria i mozna je jak najbardziej brac jednoczesnie..
    choc w dzisiejszych czasach wiele stackow kreatynowych zawiera w sobie juz no-boostery wiec nie ma sensu laczyc tego i tego...
    czy jest senes dokupienia Shock Therapy do XPanda?
    jest...
    XPand po 1-2 tygodniach dopiero zaczyna tak ostro dzialac, ale po treningu nie jestem taki napompowany jak po nitrobolonie, wiem ze 3 dni to bardzo malo zeby cos stwierdzic wiec sie Was pytam jak to jest? Musze przyznac ze dosc odczuwalne jest ze XPand daje pompe i chec do treningu, ale nitrobolon tez tak dzialal.
    bo nitro zawiera nieco inne skladniki niz x-pand i bardziej pompuje ale za to sila az tak nie idzie jak po x-pandzie..
    System SOGowy już u nas :D
    sprawdz to --->
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Litwin25
    Dołączył
    30-03-06
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    370
    SOG
    0
    Otrzymał : 3 SOGi w 3 postach

    Domyślnie

    Niestety po nitro są większe spadki,ponieważ jak zaprzestaniesz go brac to już nie masz tyle no w organiźmie.W sumie te suple zostały tak stworzone,aby działać synergistycznie,czyli przed siłką nitro/shock i masa innych a po xpand,noz,horse power.
    "Lepiej umrzec na stojąco,niż życ na kolanach"
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Jose
    Dołączył
    05-04-06
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    1,254
    SOG
    0
    Otrzymał : 6 SOGi w 5 postach

    Domyślnie

    horse power.
    hp tez podchodzi pod no booster :P
    System SOGowy już u nas :D
    sprawdz to --->
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •