Strona 1 z 18 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 173

Temat: Rekrutacja moderatorów

  1. #1
    Administrator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Nagroda za posty
    Avatar marcinczwa
    Dołączył
    15-02-06
    Postów
    2,283
    SOG
    185
    Otrzymał : 203 SOGi w 101 postach

    Domyślnie Rekrutacja moderatorów


    Obecnie rekrutacja na moderatorów forum odbywa się poprzez formularz:
    http://www.e-gym.pl/staff-application.php


    Jest to jedyna forma w tym momencie rekrutacji na moderatora
    Ostatnio edytowane przez marcinczwa ; 06-08-11 o 22:16

  2. #2
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger Second Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar Rynju
    Dołączył
    30-12-07
    Skąd
    PL
    Postów
    2,853
    SOG
    60
    Otrzymał : 764 SOGi w 403 postach

    Domyślnie

    1. Wiek : 18,5
    2. Chcę zostać moderatorem działu : Dieta
    3. Jak długo interesujesz się kulturystyką? :
    2 lata
    4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem? : Poniewaz najwiecej udzielalem sie w dziale Dieta i Doping
    5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda? : Szybko odpowiadam na pytania, moje posty sa spojne, zawierajace jedynie sprawy zwiazane z watkiem, ostatnio nie przegladalem dzialu Dieta, gdyz sadzilem ze latwo sie uporaja inni z forum z tym, lecz widze tam pole do popisu dla mnie
    6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? : TAK/NIE , jeżeli tak to jakie? Tak byl;em juz moderatorem innych for, lecz nie zwiazanych z kulturystyka (raz odmowilem)
    7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora :Sogi polecialy z dzialu dieta, doping. Napisalem temat ktory kopiowalem do wiekszosci pytan o diete na redukcje i jak widac zostal nagtrodzony SOG`ami. Posiadam spora wiedze na ten temat i staram sie pomoc w kazfdej sytuacji. Zostajac modem tego dzilu zapanuje tam pozadek a informacje beda zetelne i pelne. Nie mam zamiaru wyreczac kogos i ukladac diete od podstaw. Moim zdaniem najlepiej dac wytyczne i zobaczyc jak osoba zaprezentuje swoja wiedze na podstawie zdobytych informacji. Tak ulozone diety z checia bede komentowal
    No pain, no gain!
    Ja pilnuję dyskoteki, nie zostawiam bez opieki ...

  3. Użytkownik Rynju otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    pw (15-03-08)

  4. #3
    Administrator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Nagroda za posty
    Avatar marcinczwa
    Dołączył
    15-02-06
    Postów
    2,283
    SOG
    185
    Otrzymał : 203 SOGi w 101 postach

    Domyślnie

    ok, jesteś modem działu dieta

  5. #4
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar kogut2
    Dołączył
    11-01-08
    Skąd
    gdansk
    Wiek
    41
    Postów
    342
    SOG
    4
    Otrzymał : 23 SOGi w 21 postach

    Domyślnie

    1. Wiek : ___25__
    2. Chcę zostać moderatorem działu :
    ___dopingu__
    3. Jak długo interesujesz się kulturystyką? : ___7lat__
    4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem? : __zeby doradzac i pilnowac pozadku___
    5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda? : __staram sie udzielac dobrych porad ___
    6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? : TAK/NIE , jeżeli tak to jakie?nie man ale pisuje na kilku forach
    7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora ,posiadam doswiadczenie w dopingu mam za soba 10 cykli i powinienem sie nadac na moda zeby dzielic sie mojmi doswiadczeniami z innymi

  6. #5
    Zbanowany Osiągnięcia:
    WeteranTagger Second Class1000 punktów doświadczenia
    Avatar Sosnalol1705
    Dołączył
    04-03-07
    Skąd
    czestochowa
    Postów
    306
    SOG
    47
    Otrzymał : 24 SOGi w 23 postach

    Domyślnie

    Wiek 17 lat (jestem solidny i czesto bywam na tym forum )
    Chcę zostać moderatorem działu : Dla zielonych lub foto gallery
    Jak długo interesujesz się kulturystyką?14 miesięcy
    Dlaczego chcesz zostać moderatorem? ponieważ mam spora wiedze i z checia pomogę poczatkujacym osoba z działu dla zielonych
    Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda? poniewaz duza czesc osób kiedy odpowiada na posty kieruje sie doświadczeniami które gdzieś przeczytali a ja kieruje sie doświadczeniem w praktyce
    Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? : TAK/NIE , jeżeli tak to jakie?niestety nie mam

  7. #6
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Deathbreaker
    Dołączył
    12-11-07
    Skąd
    Częstochowa
    Wiek
    33
    Postów
    391
    SOG
    21
    Otrzymał : 70 SOGi w 44 postach

    Domyślnie

    1. Wiek : 17 lat
    2. Chcę zostać moderatorem działu :
    Hydepark
    3. Jak długo interesujesz się kulturystyką? : Około roku

    4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem? : Kiedy tylko mam wolny czas wchodzę na forum i przeglądam nowe wątki,przebywam na nim naprawdę długo i chciałbym utrzymać jako taki porządek.
    5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda? : Przede wszystkim dlatego ,że naprawdę długo przebywam na tym forum i zawsze staram się wszystkim pomóc. Czasem nawet lubię poplotkować i porozmawiać na inne tematy nie związane z kulturystyką i dlatego wybieram dział Hydepark. Myślę ,że nadaję się do tego.
    6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? : TAK/NIE , jeżeli tak to jakie? Niestety nie mam doświadczenia w modowaniu.
    7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora : Tak jak już wcześniej pisałem , bardzo długo przebywam na tym forum , bardzo mi się tu podoba i chciałbym utrzymać jako taki porządek. Myślę ,że najbardziej pasowałbym na moderatora do działu Hydepark ponieważ lubię porozmawiać nie tylko o kulturystyce ale także o rzeczach zupełnie nie związanych z nią.
    Jak pomogłem to chcę SOG-a !!!
    _______________________________________
    Wzrost[cm]:189 Waga[kg]:84

  8. #7
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar dzako18
    Dołączył
    08-09-07
    Postów
    327
    SOG
    21
    Otrzymał : 33 SOGi w 33 postach

    Domyślnie

    1. Wiek : _____20
    2. Chcę zostać moderatorem działu : _____ Dieta
    3. Jak długo interesujesz się kulturystyką? :
    _____interesuje sie juz ze 3 lata
    4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem? : _____bo tu najczesciej sie udzielam i mysle ze paru osobom juz pooglem :-)
    5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda? : _____poniewaz duzo czytam o odzywianiu i mam troche swojego doswiadczenia
    6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? : TAK/NIE , jeżeli tak to jakie?jeszcze nie :-)
    7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora :
    _____ mam sporo czasu czesto siedze przed kompem a na foru jestem codziennie i bede staral sie kazdemu pomuc

  9. #8
    Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First ClassOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Avatar vold
    Dołączył
    21-03-06
    Skąd
    siłownia
    Wiek
    44
    Postów
    5,481
    SOG
    120
    Otrzymał : 726 SOGi w 507 postach

    Domyślnie

    Ja chciałem tylko dodać że moderatorem może zostać prawie każdy kto posiada jakąś tam wiedze na temat swojego działu, ale niestety doping to nie odżywki ani suplementy tu po przedawkowaniu lub nieudolnym stosowaniu można stracić zdrowie a nawet życie!!!

    Osoba w takim dziale musi posiadać bardzo dużo wiedze i najlepiej praktyke, a takiej tutaj nie wiedze a dokładniej jest jedna osoba ale niestety nie ma czasu aby pisać.

  10. #9
    Zbanowany Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar gedziu-gniezno
    Dołączył
    17-03-08
    Wiek
    33
    Postów
    197
    SOG
    17
    Otrzymał : 11 SOGi w 11 postach

    Domyślnie

    1. Wiek : _____17
    2. Chcę zostać moderatorem działu : _____ Dla zielonych
    3. Jak długo interesujesz się kulturystyką? :
    _____interesuje sie juz kilka lat
    4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem? : _____ bo chciałbym pomagać osobą zaczynającym swoją przygode z siłownią
    5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda? : _____ bo wiem bardzo dużo o początkach na siłowni i mam troche swojego doswiadczenia
    6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? : TAK/NIE , jeżeli tak to jakie?byłem moderatorem czatu:P
    7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora : na forum spędzam każdą wolną chwile gdyż bardzo mi się spodobało. pomoge wszystkim którzy potrzebują pomocy.

  11. #10
    Administrator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Nagroda za posty
    Avatar marcinczwa
    Dołączył
    15-02-06
    Postów
    2,283
    SOG
    185
    Otrzymał : 203 SOGi w 101 postach

    Domyślnie

    gedziu-gniezno, nie spełniasz podstawowego warunku! nie masz 100 postów

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •