1. Wiek : 17 lat
2. Chcę zostać moderatorem działu :
Hydepark
3. Jak długo interesujesz się kulturystyką? : Około roku

4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem? : Kiedy tylko mam wolny czas wchodzę na forum i przeglądam nowe wątki,przebywam na nim naprawdę długo i chciałbym utrzymać jako taki porządek.
5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda? : Przede wszystkim dlatego ,że naprawdę długo przebywam na tym forum i zawsze staram się wszystkim pomóc. Czasem nawet lubię poplotkować i porozmawiać na inne tematy nie związane z kulturystyką i dlatego wybieram dział Hydepark. Myślę ,że nadaję się do tego.
6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? : TAK/NIE , jeżeli tak to jakie? Niestety nie mam doświadczenia w modowaniu.
7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora : Tak jak już wcześniej pisałem , bardzo długo przebywam na tym forum , bardzo mi się tu podoba i chciałbym utrzymać jako taki porządek. Myślę ,że najbardziej pasowałbym na moderatora do działu Hydepark ponieważ lubię porozmawiać nie tylko o kulturystyce ale także o rzeczach zupełnie nie związanych z nią.