Strona 7 z 18 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 173

Temat: Rekrutacja moderatorów

  1. #61
    Moderator #Dla zielonych Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger Second Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar Symu
    Dołączył
    08-09-07
    Postów
    5,170
    SOG
    92
    Otrzymał : 670 SOGi w 544 postach

    Domyślnie

    ja nie ;/






























    xD

  2. #62
    Zbanowany Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Pakierek
    Dołączył
    30-01-09
    Postów
    265
    SOG
    99
    Otrzymał : 40 SOGi w 27 postach

    Domyślnie

    ja także

  3. #63
    Amator Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowanyTagger Second Class1000 punktów doświadczenia
    Avatar toxic
    Dołączył
    29-02-08
    Skąd
    Łódź
    Postów
    417
    SOG
    55
    Otrzymał : 58 SOGi w 40 postach

    Domyślnie

    może admini zadecydują? :/
    "To brak wiary w siebie sprawia, że ludzie boją się podejmować wyzwania. Ja w siebie wierzę."

  4. #64
    Moderator #Foto Gallery Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomych5000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar hans1237
    Dołączył
    01-01-09
    Skąd
    BRZESZCZE
    Wiek
    35
    Postów
    1,412
    SOG
    198
    Otrzymał : 287 SOGi w 176 postach

    Domyślnie

    ja tak lubie zielony........

  5. #65
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Napinacz01
    Dołączył
    17-12-08
    Skąd
    Łódź
    Postów
    711
    SOG
    151
    Otrzymał : 89 SOGi w 71 postach

    Domyślnie JO

    1. Wiek : _____16 lat, za 2 tyg 17 ;)
    2. Chcę zostać moderatorem działu : _____ Sprzęt do siłowni
    3. Jak długo interesujesz się kulturystyką? : _____ 8-9 miesięcy.
    4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem? : _____ Ten dział jest mało żywy, znajdują się tam w sumie tylko linki do nowego sprzętu. Jak wiadomo nie każdy ma pieniądze na kupienie wszystkiego nowego. Chcę podrzucić trochę pomysłów na stworzenie własnej siłowni, skąd nabywać różne rzeczy. Jak robić, z czego, w jaki sposób itp.
    5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda? : _____ Mam pewną wiedzę na ten temat, sam tworzyłem swoją Siłownie od zera, spawaliśmy obrabialiśmy itp. Tylko parę rzeczy było kupione.
    6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? : TAK/NIE , jeżeli tak to jakie? Tak, byłem moderatorem na forum o Grze online.
    7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora : _____ Tak jak w pkt 4. Chcę ożywić ten dział, przedstawić parę ciekawych koncepcji.
    "Pij mleko, będziesz wielki jak ciągnik IVECO z naczepą"

  6. #66
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczeniaTrzech znajomychStworzenie albumu zdjęćTagger First Class
    Avatar PanT
    Dołączył
    11-11-07
    Skąd
    Podkarpacie
    Wiek
    31
    Postów
    201
    SOG
    220
    Otrzymał : 28 SOGi w 21 postach

    Domyślnie

    Witam.

    1. Wiek : 17 lat

    2. Chcę zostać moderatorem działu : Kulturystyka & Nowinki,
    Sprzęt do siłowni, Dla Zielonych. Mogę być wszędzie tam gdzie potrzebujecie kogoś.

    3. Jak długo interesujesz się kulturystyką? : 3 lata amatorsko, rok zawodowo.

    4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem? : Jestem mlody, mam dużo wolnego czasu, znam się na kulturystyce i posiadam doświadczenie i sporo wiedzy na te tematy. Dodatkowo znam się na modorowaniu i będę się staral stwarzać jak najmniej możliwości do zakladnia glupich tematów.

    5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda? :Nie jestem lepszy od nikogo i nie mam takiej wiedzy jak niektórzy, ale z chęcią pomogę początkującym i zaprowadze wspólnie z innymi porządek.

    6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? : Tak, jestem modem na forum kulturystycznym, a w przeciągu kilku lat mialem dużo swoich for o różnej tematyce.

    7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora : Poświęcam cale swoje życie na ten spory gdyż jest to nie tylko moja pasja ale również sens życia. Mam dużo wolnego czasu i z chęcią pomogę w rozwoju i utrzymaniu porządku na forum.

    Pozdrawiam i proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

  7. #67
    Amator Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar Biernaczek
    Dołączył
    08-02-09
    Skąd
    Łomża
    Postów
    466
    SOG
    71
    Otrzymał : 115 SOGi w 70 postach

    Domyślnie

    1. Wiek: 18 lat
    2. Chcę zostać moderatorem działu: zdrowie
    3. Jak długo interesujesz się kulturystyką: Kulturystyka interesuję się od paru ładnych lat ale tak poważniej zaczełem do tego podchodzić jakiś rok temu.
    4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem: Moderatorem pragnę zostać dlatego iż lubię pomagać innym,w dziale zdrowie dlatego, ponieważ od małego interesuje mnie anatomia człowieka i różne dolegliwości a po za tym mam dobry kontakt z ratownikami medycznymi.
    5.Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda: Zaglądam codziennie na forum, staram się w miare moich możliwość pomagać, i chcem rozwiązywać nowe problemy.
    6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu: TAK/NIE TAK. Jestem moderatorem na forum jednostki strzeleckiej 1012 Łomża i jestem adminem strony internetowej tej że jednostki.
    7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora :
    Tak jak wcześniej napisałem, że lubię pomagać innym ale po za tym lubię i potrafię utrzymać porządek co zresztą nauczyła mnie moja jednostka, jestem odpowiedzialny i umiem wyciągać konsekwencje z popełnionych czynów.
    Mam cichą nadzieję,że moje podanie zostanie przyjęte.
    Pozdrawiam.
    Każdy może zostać do nas przyjęty, lecz nie każdy może wśród nas pozostać.

  8. #68
    Doradca Osiągnięcia:
    WeteranStworzenie albumu zdjęćTrzech znajomych10000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar Wiki
    Dołączył
    16-08-07
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    32
    Postów
    2,429
    SOG
    134
    Otrzymał : 385 SOGi w 257 postach

    Domyślnie

    1. Wiek : 17,5 roku.
    2. Chcę zostać moderatorem działu : dieta.
    3. Jak długo interesujesz się kulturystyką? : Ponad 3 lata.
    4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem? : Ponieważ bardzo często udzielam się w dziale dieta, pomagając innym w różnorodnych problemach.
    5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda? : Posiadam bardzo dużą wiedze na temat dietetyki. Pomogłem już dużej ilości osob. Szybko i spójnie odpowiadam na posty.
    6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? : TAK/NIE , jeżeli tak to jakie? NIE
    7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora : Od dziecka interesowałem się kuchnią, dietą i sportem. Doradzam wielu osobom majacych problemy z dietą, m.in. osobom które chcą schudnąc, przytyć na masie mięsniowej i osobom majacych cukrzycę. Pomogłem wielu usobom ustalić kierunek w którym mają dążyć do osiągniecia swojego celu. Trenuje boks, czesto muszę zbijac wage do odpowiedniej kategorii wagowej. Dzieki czemu potrafię ją kontrolowac. Posiadam sporą ilość sogów i postów, a na forum jestem juz zarejestrowany od dłuzszego czasu. Zostając moderatorem tego działu, bede trzymał w nim porządek, oraz bedzie to dalszą mobilizacją dla mnie, aby coraz bardziej pogłębiać swoją wiedzę i pomagac innym.

  9. #69
    Zbanowany Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Miodowar
    Dołączył
    24-03-09
    Postów
    361
    SOG
    150
    Otrzymał : 54 SOGi w 26 postach

    Domyślnie

    1. Wiek: 21 lat
    2. Chcę zostać moderatorem działu: foto galery lub nasze relacje lub sztuki walki
    3. Jak długo interesujesz się kulturystyką: Kulturystyka interesuję się od paru ładnych lat ale tak poważniej zaczołem do tego podchodzić jakiś rok, troche ponad rok temu.
    4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem: bo chciałbym pomoc, podoba mi sie to zajecie.
    5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda: przede wszystkim to iz mam duzo czasu i checi, wiedze mysle ze tez jakas posiadam:)
    6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu: TAK/NIE: moderatorem jeszcze nie byłem ale adminem tak ... ale nie wyszło:)
    7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora : mysle ze pkt od 1 do 6 :)
    pzdr

  10. #70
    Znawca Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger Second Class10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar 007
    Dołączył
    14-04-08
    Skąd
    Księżyc
    Postów
    1,683
    SOG
    110
    Otrzymał : 325 SOGi w 232 postach

    Domyślnie

    1. Wiek : 27lat

    2. Chcę zostać moderatorem działu : obojętnie,tylko nie doping i suplementy

    3. Jak długo interesujesz się kulturystyką? : od 11lat z czego 6 lat regularnie.
    Pierwsze 5 lat to piłowanie klatki i bicka :))) obecnie moje zainteresowanie idzie w kierunku 3boju

    4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem? : Bycie moderatorem dużo nie zmienia ale dostaje propozycje aby zgłosić kandydature

    5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda? : nie uważam się za lepszego,po prostu jestem :)

    6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? : TAK/NIE , jeżeli tak to jakie? NIE

    7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora : Nie lubie pisać o sobie ,jeśli ktoś czyta moje posty to i zna mój poziom ;)

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •