Strona 8 z 18 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 173

Temat: Rekrutacja moderatorów

  1. #71
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar regan14
    Dołączył
    15-02-09
    Wiek
    32
    Postów
    564
    SOG
    54
    Otrzymał : 87 SOGi w 52 postach

    Domyślnie

    1. Wiek : 18 lat

    2. Chcę zostać moderatorem działu : sztuki walki lub trening

    3. Jak długo interesujesz się kulturystyką? : od 2 lat. poza tym uprawiam takze sztuki walki, ukladalem juz kilkanascie planow treningowych dla znajomych i jak narazie nie narzekają;)
    4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem? : Lubie pomagać ludziom, bedzie to nowe wyzwanie dla Mnie
    5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda? : moze nie jestem idealnym kandydatem ale czesto jestem na forum i staram sie pomagac
    6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? : TAK/NIE , jeżeli tak to jakie? nie

    7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora : trenuje sztuki walki i cwicze dosc intensywnie sporty silowe.lubie ukaldac plany treningowe dopasowane do potrzeb innych[takze zwiazane ze sztukami walki]
    Nie lubie sie chwalic ani opisywać, to tyle na moj temat.
    "Nie daj sobie wmówić, że jesteś gorszy od innych..."

  2. #72
    Znawca Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger Second ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar sts
    Dołączył
    06-04-08
    Wiek
    36
    Postów
    1,929
    SOG
    318
    Otrzymał : 269 SOGi w 204 postach

    Domyślnie

    1. Wiek: 21 lat
    2. Chcę zostać moderatorem działu: Propozycje ,sugestie
    3. Jak długo interesujesz się kulturystyką: hm ciężko powiedzieć ale ćwiczę sobie od 2007 czerwca
    4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem: by pomagać tym co tego potrzebują i karać tych co też na to zasługują.
    5.Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda: nie wiem czy jestem lepszy
    6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu: TAK/NIE TAK.ale kiedyś prowadziłem forum ale nie w kulturystyce .
    7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora :
    służę pomocą jak wiem jak pomóc .

  3. #73
    Administrator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Nagroda za posty
    Avatar marcinczwa
    Dołączył
    15-02-06
    Postów
    2,283
    SOG
    185
    Otrzymał : 203 SOGi w 101 postach

    Domyślnie

    sts, do tego działu nie przyjmujemy nikogo:)

  4. #74
    Znawca Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger Second ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar sts
    Dołączył
    06-04-08
    Wiek
    36
    Postów
    1,929
    SOG
    318
    Otrzymał : 269 SOGi w 204 postach

    Domyślnie

    luz :) a do jakiego potrzeba " jeśli"

  5. #75
    Administrator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Nagroda za posty
    Avatar marcinczwa
    Dołączył
    15-02-06
    Postów
    2,283
    SOG
    185
    Otrzymał : 203 SOGi w 101 postach

    Domyślnie

    a do jakiego byś się nadawał?(masz wystarczającą wiedzę aby się podzielić nią z innymi)?

  6. #76
    Zbanowany Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Miodowar
    Dołączył
    24-03-09
    Postów
    361
    SOG
    150
    Otrzymał : 54 SOGi w 26 postach

    Domyślnie

    1. Wiek: 21 lat
    2. Chcę zostać moderatorem działu: Nasze Relacje ewentualnie sztuki walki
    3. Jak długo interesujesz się kulturystyką: ze 3 lata
    4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem: duzo czasu spedzam na forum, mysle ze wiedze mam, chetnie pomoge, w naszych relacjach mma juz kilka swoich relacji i bede ciagle robił,
    5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda: nie wiem
    6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu: TAK/NIE: tak
    7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora : chyba duzo osob mnie zna na forum i wie jaki jestem

    //pozdrawiam

  7. #77
    Doświadczony Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Anaboliczny Koks
    Dołączył
    16-04-09
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    1,210
    SOG
    47
    Otrzymał : 79 SOGi w 67 postach

    Domyślnie

    1. Wiek: 16 lat
    2. Chcę zostać moderatorem działu: Sztuki Walki
    3. Jak długo interesujesz się kulturystyką: z 2 lata i trochę, do tego sztuki walki.
    4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem: Myślę ,że dlatego ponieważ dużo czasu spędzam na forum ,lubię dzielić się informacjami z innymi. Myślę ,że mógłbym odpowiedzieć na większość pytań związanymi z Sztukami Walki.
    5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda: Dlatego ,że jestem hardcorem. A tak naprawdę to nie wiem i nie będę się wywyższał bo to nie ma sensu.
    6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu: TAK/NIE: TAK
    7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora: Na forum spędzam większość czasu wolnego ,z tego powodu ,że mi się nudzi ,dlatego mam czas na odpowiadanie w temacie. Chciałbym zostać moderatorem działu Sztuki Walki ,ponieważ o tym mam największe pojęcie i chętnie udzielę odpowiedzi na każde pytanie. Osobiście trenuje KB.

    Jedynym warunkiem jakiego nie spełniam to wiek.
    "Jestem jak czołg to tylko kwestia czasu kiedy Cię przejadę.
    Do it!

    J E S T O S T R Z E Z E N I E J E S T I M P R E Z A

  8. #78
    Znawca Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger Second ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar sts
    Dołączył
    06-04-08
    Wiek
    36
    Postów
    1,929
    SOG
    318
    Otrzymał : 269 SOGi w 204 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anaboliczny Koks Zobacz post
    1. Wiek: 16 lat
    2. Chcę zostać moderatorem działu: Sztuki Walki
    3. Jak długo interesujesz się kulturystyką: z 2 lata i trochę, do tego sztuki walki.
    4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem: Myślę ,że dlatego ponieważ dużo czasu spędzam na forum ,lubię dzielić się informacjami z innymi. Myślę ,że mógłbym odpowiedzieć na większość pytań związanymi z Sztukami Walki.
    5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda: Dlatego ,że jestem hardcorem. A tak naprawdę to nie wiem i nie będę się wywyższał bo to nie ma sensu.
    6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu: TAK/NIE: TAK
    7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora: Na forum spędzam większość czasu wolnego ,z tego powodu ,że mi się nudzi ,dlatego mam czas na odpowiadanie w temacie. Chciałbym zostać moderatorem działu Sztuki Walki ,ponieważ o tym mam największe pojęcie i chętnie udzielę odpowiedzi na każde pytanie. Osobiście trenuje KB.

    Jedynym warunkiem jakiego nie spełniam to wiek.
    a drugi warunek to że nie umiesz się bawić np tam gdzie podajemy soga to 1max na 50 postów a ty piszesz co chwilę pzdr

  9. #79
    Moderator #Extreme + Auto moto Amator Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar kaaamil
    Dołączył
    01-12-08
    Skąd
    Białystok
    Postów
    354
    SOG
    75
    Otrzymał : 106 SOGi w 68 postach

    Domyślnie

    1. Wiek: 19 lat.
    2. Chcę zostać moderatorem działu: Extreme + Auto moto
    3. Jak długo interesujesz się kulturystyką: Kulturystyką interesuje się około 2 lat, motoryzacja około 5, a inne ekstremalne sporty na bieżąco.
    4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem: Uważam że dział umiera, mało kto do niego zagląda, trzeba go zareklamować i rozkręcić. Moderatorzy tego działu chyba w ogóle tu nie zaglądają.
    5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda: możne nie jestem lepszy od tych którzy czytają ten dział, ale uwielbiam "pochłaniać" informacje na temat nowości motoryzacyjnych, gram w paintball.
    6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu: TAK/NIE: TAK, jetem moderatorem na forum założony przez mojego przyjaciela na którym piszę z moimi znajomymi.
    7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora: Motoryzacja bardzo mnie pociąga, może nie jestem specem od mechaniki ale zawsze jakieś ogólne pojęcie mam, jestem oficjalnym klubowiczem Astra Klub Polska, sporty ekstremalne nie są mi obce, jw gram w paintball, kolega wciąga mnie do skakania na spadochronie,
    zapisałem się nam kurs nurkowania.
    I zaprawdę powiadam wam, sama znajomość z OBRem nie powoduje, że jesteście szybsi od włoskich hatchy FWD - bo nie jesteście.

  10. #80
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany10000 punktów doświadczenia
    Avatar Voice666
    Dołączył
    20-10-08
    Skąd
    Ja Cię znam??
    Postów
    2,606
    SOG
    745
    Otrzymał : 677 SOGi w 361 postach

    Domyślnie

    Popieram kaaamila, dajcie mu moda, zobaczymy czy spełni obietnice i rozbuja dział.
    Check this out motherbrotha ;)
    http://www.e-gym.pl/forumdisplay.php?38-Testy-od%BFywek
    Dirty mass project
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •