Strona 3 z 18 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 173

Temat: Rekrutacja moderatorów

  1. #21
    Administrator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Nagroda za posty
    Avatar marcinczwa
    Dołączył
    15-02-06
    Postów
    2,283
    SOG
    185
    Otrzymał : 203 SOGi w 101 postach

    Domyślnie

    ok, masz moda w dziale strongman

  2. #22
    Początkujący Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Hasos
    Dołączył
    17-10-08
    Postów
    239
    SOG
    28
    Otrzymał : 17 SOGi w 17 postach

    Domyślnie

    1. Wiek : 17
    2. Chcę zostać moderatorem działu : SW lub trening
    3. Jak długo interesujesz się kulturystyką? : 3 lata
    4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem? : Mam nadzieję ,że będę pomocny
    5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda? : Zachowuje spokój, nikoo nie rugam i nie wprowadzam złej atmosfery
    6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? : TAK/NIE , jeżeli tak to jakie? Byłem modem na innym kulturystycznym forum ale zrezygnowałem
    7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora : Szczególnie w sportach walk mam duże doświadczenie mimo młodego wieku. Bedę starał się porządkować forum i pomagać innym;)

  3. #23
    Amator Osiągnięcia:
    WeteranTagger Second Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar Geryon
    Dołączył
    12-03-06
    Skąd
    Wołomin
    Wiek
    36
    Postów
    399
    SOG
    5
    Otrzymał : 35 SOGi w 31 postach

    Domyślnie

    1. Wiek : 20
    2. Chcę zostać moderatorem działu : Dla Zielonych
    3. Jak długo interesujesz się kulturystyką? : okolo 1,5 roku
    4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem? : Ponieważ interesuje się tym i myślę , że moja wiedza może pomóc wielu początkującym.
    5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda? : Mam sporą wiedzą i również sporo czasu, nigduu nie bede twierdził że jestem od kogoś lepszy , ale myślę iż moja wiedza pomoże "zielonym" :)
    6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? : TAK/NIE , jeżeli tak to jakie? - nie , niesteyt nie mam żadnego doświadczenia , ale zawsze trzeba gdzieś to zdobyć.
    7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora : Interesuję się treningiem dietą i suplami na poziomie podstawowym , moja wiedza spokojnie wystarcza na pomoc początkującym , jeżeli czegoś nie wiem "na juz" to sie dowiem i udziele odpowiedzi konkretnej. Jestem człowiek spokojnym i lubiącym pomagać , ciężko pisać o sobie w samych superlatywach , lecz myślę , że sie nie zawiedziecie na mojej postawie :)
    __________________

  4. #24
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar Marcinek
    Dołączył
    03-12-07
    Skąd
    London
    Postów
    835
    SOG
    109
    Otrzymał : 236 SOGi w 127 postach

    Domyślnie

    1. Wiek : 19
    2. Chcę zostać moderatorem działu : Nasze relacje

    3. Jak długo interesujesz się kulturystyką? : 2lata

    4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem? : ponieważ jest to b. ciekawe i b. odpowiedzialne zajęcie, a ja lubię wyzwania.
    5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda? : Przede wszystkim poswiecam duza uwage swoim pasjom, a silownia własnie nią jest. Mam ogrom wolnego czasu, wiec na bieżąco bede wywiazywal sie z nadanych mi obowiązkow.
    6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? : TAK/NIE , jeżeli tak to jakie?
    oczywiscie, ze tak, przez ponad rok moderowałem forum zwiazane z filmami o zywych trupach, ale z racji, ze jest to dosc wąski zakres tematów i z czasem forum upadlo.
    7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora : Z reguły, gdy się czyms zajmuje staram sie wnieść coś od siebie do tego, pozostawić jakis slad, oczywiscie, w samych pozytywach. Na forum siedze juz troche czasu, ok roku. Ogolnie orientuje sie już w praktycznie kazdych dziedzinach dot silowni i kulturystyki (trening, dieta, suplementacja, zdrowie). Jestem osoba, która uwaza na pisownie, staram sie unikac ortografów etc etc. Posiadam wysoką kulturę osobistą. Pomaganie ludziom o mniejszym doswiadczeniu sprawia mi radość :)
    "Biedny, kto gwiazd nie widzi bez uderzenia w zęby." S. J. Lec[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

  5. #25
    Moderator #Odżywki i suplementy Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTwoje pierwsza grupaStworzenie albumu zdjęćWeteranTagger First Class
    Avatar Punisher
    Dołączył
    11-01-07
    Skąd
    Wietnam
    Postów
    5,759
    SOG
    130
    Otrzymał : 1,018 SOGi w 581 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marcinek Zobacz post
    1. Wiek : 19
    2. Chcę zostać moderatorem działu : Nasze relacje

    3. Jak długo interesujesz się kulturystyką? : 2lata

    4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem? : ponieważ jest to b. ciekawe i b. odpowiedzialne zajęcie, a ja lubię wyzwania.
    5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda? : Przede wszystkim poswiecam duza uwage swoim pasjom, a silownia własnie nią jest. Mam ogrom wolnego czasu, wiec na bieżąco bede wywiazywal sie z nadanych mi obowiązkow.
    6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? : TAK/NIE , jeżeli tak to jakie?
    oczywiscie, ze tak, przez ponad rok moderowałem forum zwiazane z filmami o zywych trupach, ale z racji, ze jest to dosc wąski zakres tematów i z czasem forum upadlo.
    7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora : Z reguły, gdy się czyms zajmuje staram sie wnieść coś od siebie do tego, pozostawić jakis slad, oczywiscie, w samych pozytywach. Na forum siedze juz troche czasu, ok roku. Ogolnie orientuje sie już w praktycznie kazdych dziedzinach dot silowni i kulturystyki (trening, dieta, suplementacja, zdrowie). Jestem osoba, która uwaza na pisownie, staram sie unikac ortografów etc etc. Posiadam wysoką kulturę osobistą. Pomaganie ludziom o mniejszym doswiadczeniu sprawia mi radość :)
    Popieram, przyda się pomoc z racji, iż ostatnio nie mam zbyt dużo czasu.
    Punisher IS back.

  6. Użytkownik Punisher otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Marcinek (17-12-08)

  7. #26
    Administrator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Nagroda za posty
    Avatar marcinczwa
    Dołączył
    15-02-06
    Postów
    2,283
    SOG
    185
    Otrzymał : 203 SOGi w 101 postach

    Domyślnie

    szukam kogoś do działu Foto Gallery

  8. #27
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    1. Wiek : 17
    2. Chcę zostać moderatorem działu : Nowinki albo Foto Gallery

    3. Jak długo interesujesz się kulturystyką? : 2lata

    4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem? : Bo lubię pomagać, chcem czyścić tematy z bezsensownych dyskusji, przydałoby się trochę ożywienia
    5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda? : Ponieważ często jestem na forum, angażuje się w jego życie, potrafię zachować zimną krew,
    6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? : TAK/NIE , jeżeli tak to jakie?
    Byłem Administratorem 3 forów, jedno dyskusyjne na wszystkie tematy, pozostałe o grze online, zamknąłem fora z powodu małej aktywności
    7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora : Mam wiele zainteresowań, szczególnie sport, więc zawsze moge coś doradzic nie tylko w kulturystyce, cały czas rozwijam swoją wiedzę, czytam wiele czasopism kulturystycznych, rozmawiam z doświadczonymi znajomymi na siłowni
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

  9. Użytkownik slim shady otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    kamillo29 (06-04-09)

  10. #28
    Administrator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Nagroda za posty
    Avatar marcinczwa
    Dołączył
    15-02-06
    Postów
    2,283
    SOG
    185
    Otrzymał : 203 SOGi w 101 postach

    Domyślnie

    slim shady, zostałeś moderatorem działu Foto Gallery

  11. #29
    Doradca Osiągnięcia:
    WeteranTagger Second Class5000 punktów doświadczenia
    Avatar ciaastek91
    Dołączył
    10-03-07
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2,034
    SOG
    53
    Otrzymał : 253 SOGi w 201 postach

    Domyślnie

    1. Wiek : 17
    2. Chcę zostać moderatorem działu : Dieta
    3. Jak długo interesujesz się kulturystyką? : mniej wiecej tyle, ile jestem na forum, czyli prawie 2 lata.
    4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem? : Chce dzielic sie wiedza, ktora udalo mi sie zdobyc, od kiedy zaczalem cwiczyc. Ponad to, chetnie wspomoge Rynja, gdyz widze, ze zostal osamotniony jako moderator dzialu dieta.
    5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda? : Wcale nie uwazam, ze jestem od kogos lepszy, jednak mysle, ze jestem odpowiednim kandydatem na moda. Interesuje sie dietetyka i uwazam, ze mam spora wiedze na ten temat, ktora czerpie nie tylko z internetu, ale rowniez gazet tematycznych.
    6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? : TAK/NIE , jeżeli tak to jakie? Tak, mam doswiadczenie w moderowaniu, aczkolwiek nie byly to duze projekty. Bylem moderatorem forum mojej szkoly, a takze forum druzyny pilkarskiej, w ktorej gralem. Aktualnie moderuje forum mojej klasy w liceum.
    7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora : Kulturystyka stala sie moja pasja od pierwszego kontaktu z silownia. Dietetyka jest moja ulubiona czescia tego sportu. Myslalem nawet o tym, zeby w przyszlosci ksztalcic sie w tym kierunku.
    Poswiecam sporo czasu na uczestnictwo w zyciu forum. Jestem zawsze sklonny pomagac, tym ktorzy tej pomocy potrzebuja.

  12. #30
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Seba87
    Dołączył
    07-01-08
    Wiek
    36
    Postów
    869
    SOG
    4
    Otrzymał : 59 SOGi w 57 postach

    Domyślnie

    1. Wiek : _____21 lat
    2. Chcę zostać moderatorem działu : _____ Odżywki i suplementy
    3. Jak długo interesujesz się kulturystyką? :
    _____8 lat
    4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem? : _____Chciałbym udzielać pomocy posługując sie wiedzą którą nabyłem przez 8 lat cięzkich treningów i uzywania supli z tym związanych
    5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda? : _____Całkiem nieźle pisze staram sie nie robic byków i jestem tutaj bardzo często starając sie brać udział w każdej konwersacji i odpowiadać na każde pytanie, poprostu bardzo duzo udzielam sie na forum
    6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? : TAK/NIE , jeżeli tak to jakie?Jak dotychczas nie
    7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora :
    _____ Spędzam na forum wystarczająco dużo czasu by pomóc każdemu zresztą wystarczy poobserwować moje udzielanie sie na nim od razu widać hłe hłe pozatym dzieki samym suplą dużo osiągnąłem i postaram sie by każdy kto wybrał tą droge co ja (supelki) osiągnął maxa w miare swoich możliwości treningowych!!!
    S.M.W - siła, masa, wyjebanie

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •