Strona 2 z 18 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 173

Temat: Rekrutacja moderatorów

  1. #11
    Amator Osiągnięcia:
    WeteranTagger Second Class1000 punktów doświadczenia
    Avatar Moody
    Dołączył
    02-11-07
    Skąd
    Polska
    Postów
    343
    SOG
    3
    Otrzymał : 13 SOGi w 12 postach

    Domyślnie

    . Wiek : _____17 (bedzie za tydzien)
    2. Chcę zostać moderatorem działu : ___Dla Zielonych__
    3. Jak długo interesujesz się kulturystyką? :
    __12mc___
    4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem? : ___Ponieważ mam doświadczenie i się tym interesuje__
    5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda? : __Mam doswiadczenie na innym forum moje ragni to VIP MODERATOR REDAKTOR MEMBERS___
    6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? : TAK/NIE , jeżeli tak to jakie? Wlasne forum motoroli [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] na drugim pod wzgledem wielkosci w polsce jestem modem storna o motorolach
    7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora :
    ___wszystko jak wyzej...__
    Zaczynam od nowa...

  2. #12
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar pablo91prg
    Dołączył
    01-05-07
    Skąd
    PrG
    Wiek
    33
    Postów
    556
    SOG
    33
    Otrzymał : 57 SOGi w 57 postach

    Domyślnie

    1. Wiek : 17
    2. Chcę zostać moderatorem działu : Dla zielonych lub Odżywki i Suple
    3. Jak długo interesujesz się kulturystyką? : Ponad rok
    4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem? : Chcę pomagać nieco mniej doświadczonym i rozpoczynającym swoją przygodę z żelazem.
    5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda? : Posiadam umiejętność poprawnego wysławiania się, wiedzę na temat kulturystyki, staram się być uprzejmy, kontrolować zachowanie (wiadomo, wybuchy si e zdarzają)i dbać o porządek .
    6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? : NIE, niestety.
    7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora : Na przeglądaniu forum i pomaganiu jego użytkownikom spędzam codziennie minimum godzinę. Wszystkiego może nie wiem, ale napewno jestem pomocny.

    Serdecznie pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez pablo91prg ; 20-03-08 o 21:30

  3. #13
    Zbanowany Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar gedziu-gniezno
    Dołączył
    17-03-08
    Wiek
    33
    Postów
    197
    SOG
    17
    Otrzymał : 11 SOGi w 11 postach

    Domyślnie

    1. Wiek : _____17
    2. Chcę zostać moderatorem działu : _____ Dla zielonych
    3. Jak długo interesujesz się kulturystyką? :
    _____interesuje sie juz kilka lat
    4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem? : _____ bo chciałbym pomagać osobą zaczynającym swoją przygode z siłownią
    5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda? : _____ bo wiem bardzo dużo o początkach na siłowni i mam troche swojego doswiadczenia
    6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? : TAK/NIE , jeżeli tak to jakie?byłem moderatorem czatu:P
    7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora : na forum spędzam każdą wolną chwile gdyż bardzo mi się spodobało. pomoge wszystkim którzy potrzebują pomocy.

  4. #14
    Amator Osiągnięcia:
    WeteranTagger Second Class1000 punktów doświadczenia
    Avatar grzesiek7124
    Dołączył
    07-09-07
    Wiek
    52
    Postów
    269
    SOG
    4
    Otrzymał : 215 SOGi w 76 postach

    Domyślnie

    1. Wiek : ___37 lat__
    2. Chcę zostać moderatorem działu : __obojętnie jakiego, oprócz dopingu___
    3. Jak długo interesujesz się kulturystyką? :
    __17 lat___
    4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem? : __wiem "wszystko" lub prawie wszystko na temay kulturystyki__
    5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda? : ___uprawiam sport od ponad 20 lat. Kulturystykę prawie 17 lat__
    6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? : TAK/NIE , jeżeli tak to jakie? Nie
    7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora :
    __9-ty post tej strony http://www.e-gym.pl/showthread.php?t=8899&page=7___
    __________________

  5. #15
    Administrator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Nagroda za posty
    Avatar marcinczwa
    Dołączył
    15-02-06
    Postów
    2,283
    SOG
    185
    Otrzymał : 203 SOGi w 101 postach

    Domyślnie

    grzesiek7124 zostałeś moderatorem działu dieta

  6. #16
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar moro
    Dołączył
    01-11-07
    Postów
    105
    SOG
    6
    Otrzymał : 22 SOGi w 12 postach

    Domyślnie

    1. Wiek : 20
    2. Chcę zostać moderatorem działu : Sztuki walki
    3. Jak długo interesujesz się kulturystyką? : 2,4 lata
    4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem? : Ponieważ jestem aktywnym użytkownikiem. Posiadam duże doświadczenie w dziedzinie "sztuki walki", którym chętnie podzielę się z użytkownikami forum jako moderator.5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda? : Błyskawicznie odpowiadam na pytania. Moje posty są sensowne, odnoszą się tylko do tematu wiodącego. Poza tym, jak wspominałem wyżej posiadam wieloletni staż, który na dzień dzisiejszy wynosi 11lat.
    6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? : TAK/NIE , jeżeli tak to jakie? Tak, byłem już moderatorem na wielu forach.. głównie o tematyce: sztuki/sporty walki. Myślę, że można mi powierzyć stanowisko o które się staram.

    7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora : Posiadam sporą wiedzę na ten temat i staram się pomóc w każdej sytuacji. Moje wypowiedzi są rzetelne i sensowne. Wiedzę, oraz doświadczenie które reprezentuje jest tylko i wyłącznie oparte na pocie, który przelewam dzień w dzień na treningach, oraz stażach/seminariach w których biorę aktywny udział.

    Proszę o rozważne rozpatrzenie mojej kandydatury.
    Pozdrawiam, moro.
    "Wylewając pot na treningu, oszczędzasz krew w czasie walki."

  7. #17
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Karolsw
    Dołączył
    13-02-07
    Postów
    116
    SOG
    2
    Otrzymał : 9 SOGi w 7 postach

    Domyślnie

    Witam.

    1. Wiek: 17
    2. Chcę zostać moderatorem działu : Dla zielonych
    3. Jak długo interesujesz się kulturystyką? : ponad 3 lata
    4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem? : Jestem aktywnym użytkownikiem na tym forum. Mam doświadczenie o siłowni. Przez te 3 lata patrzyłem jak ćwiczą inni , czytałem dużo gazet o kulturystach i czytywałem fora. Przez ostatni rok dużo rozmawiałem z Jakubem Potockim , który pomógł mi zdobyć informacje o podstawach. Teraz chcę się podzielić tym z innymi , chcę pomagać i doradzać.
    5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda? : Odpowiadam na każdy post , na który potrafię odpowiedzieć , a jest ich większość. Nic nie polecam o czym nie mam pojęcia.
    6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? : TAK/NIE , jeżeli tak to jakie? : Nie , niestety nie mam doświadczenia w tej dziedzinie.
    7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora : Nie będę wymyślać niczego , co nie jest prawdą. Chce pomagać innym , dzielić się moim doświadczeniem z innymi. Spędzam bardzo dużo czasu pomimo to iż jestem długo zarejestrowany , a dzieje się to z tego powodu ponieważ zrobiłem konto ponad rok temu i nie używałem go. Teraz gdy mam czas , mam zamiar robić to regularnie.

    pozdrawiam

  8. #18
    Zbanowany Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar siłacz
    Dołączył
    19-04-08
    Postów
    8
    SOG
    0
    Otrzymał : 5 SOGi w 1 poście

    Domyślnie

    1. Wiek : 25
    2. Chcę zostać moderatorem działu :foto gallery

    3. Jak długo interesujesz się kulturystyką? :
    7 lat
    4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem? :bo chce pomagać innym
    5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda? : wiem b. dużo o kulturystyce
    6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? : nie
    7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora :
    http://www.e-gym.pl/showthread.php?t=10455

  9. #19
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar Cielu7
    Dołączył
    02-01-07
    Skąd
    Pruszków
    Wiek
    34
    Postów
    1,034
    SOG
    6
    Otrzymał : 419 SOGi w 201 postach

    Domyślnie

    1. Wiek : 18
    2. Chcę zostać moderatorem działu : Trening/suplementacja/dieta
    3. Jak długo interesujesz się kulturystyką? : ok 3-4 lat
    4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem? : Ciekawe doswiadczenie oraz chec poprawienia bałaganu :P malej aktywnsci modow w dziale trening
    5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda? : nie ma lepszych ani groszych wierze w swoja wiedze i doswiadczenie
    6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? : TAK/NIE , jeżeli tak to jakie? nie nie mam
    7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora : wiedze zdobyta mam nie tylko z lektur
    ale wlasnego doswiadczenia uczylem sie pod okiem ludzi z 20 letnim stażem od poł roku pomagam także na silowni jako instruktor rospisuje suplementacje trening diete ale glownie sa to żółtodzioby :P no to chyba tyle
    jesli pomoglem daj sog'A :P

  10. #20
    Administrator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Nagroda za posty
    Avatar marcinczwa
    Dołączył
    15-02-06
    Postów
    2,283
    SOG
    185
    Otrzymał : 203 SOGi w 101 postach

    Domyślnie

    Cielu7, zostałeś moderatorem działu Trening

  11. Użytkownik marcinczwa otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Punisher (22-05-08)

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •