1. Wiek : 19
2. Chcę zostać moderatorem działu : Nasze relacje

3. Jak długo interesujesz się kulturystyką? : 2lata

4. Dlaczego chcesz zostać moderatorem? : ponieważ jest to b. ciekawe i b. odpowiedzialne zajęcie, a ja lubię wyzwania.
5. Dlaczego jesteś lepszy od innych kandydatów na moda? : Przede wszystkim poswiecam duza uwage swoim pasjom, a silownia własnie nią jest. Mam ogrom wolnego czasu, wiec na bieżąco bede wywiazywal sie z nadanych mi obowiązkow.
6. Czy masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? : TAK/NIE , jeżeli tak to jakie?
oczywiscie, ze tak, przez ponad rok moderowałem forum zwiazane z filmami o zywych trupach, ale z racji, ze jest to dosc wąski zakres tematów i z czasem forum upadlo.
7. Napisz coś o sobie aby nas przekonało, że jesteś odpowiednim kandydatem na moderatora : Z reguły, gdy się czyms zajmuje staram sie wnieść coś od siebie do tego, pozostawić jakis slad, oczywiscie, w samych pozytywach. Na forum siedze juz troche czasu, ok roku. Ogolnie orientuje sie już w praktycznie kazdych dziedzinach dot silowni i kulturystyki (trening, dieta, suplementacja, zdrowie). Jestem osoba, która uwaza na pisownie, staram sie unikac ortografów etc etc. Posiadam wysoką kulturę osobistą. Pomaganie ludziom o mniejszym doswiadczeniu sprawia mi radość :)