Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Błagam o pomoc dla mojego syna

Hybrid View

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar ilona-lackowska
    Dołączył
    20-07-06
    Skąd
    Pomorskie
    Postów
    5
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Błagam o pomoc dla mojego syna

    Ilona Lackowska
    Ul. Długa 77
    89-652 Łag
    Tel. (052)398-6994


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    gg 2988897

    Email; [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    Witam i pozdrawiam.


    Zwracam się z uprzejma prośbą o udzielenie wsparcia na rzecz mojego syna Damiana(13 lat). Samotnie wychowuje dwoje dzieci - Emilia(12 lat) i Damian, który od urodzenia choruje na Dziecięce Porażenie Mózgowe. Wymaga ciągłej opieki i rehabilitacji, wiąże się to z dużymi nakładami finansowymi. Dotychczas w miarę moich możliwości finansowych staram się korzystać ze wszelkich możliwych sposobów usprawniania syna. Wyjazdy na leczenie i rahabilitację są bardzo kosztowne. Do tej pory Damian korzysta z możliwości wyjazdu na leczenie w Specjalistycznym Szpitalu Kompleksowej Rehabilitacji i Ortopedii Dziecięcej "Górka" w Busku Zdroju, Ośrodku Rehabilitacji i Hipoterapii "MAGDALENKA" w Wartowie oraz Ośrodku Leczniczo-Wypoczynkowym w Polańczyku.
    Po każdym pobycie można było zauważyæ dużą poprawę. Obecnie Damian zakwalifikował się na turnus rehabilitacyjny w Ośrodku Leczniczo-Wypoczynkowym w Polańczyku. Po ostatnim pobycie zaobserwowałam znaczna poprawę stanu jego zdrowia. Bardzo dobrze odebrał zmianę klimatu, co zmobilizowało go do ćwiczenia i walki z własną choroba. W ośrodku, Damian ma fachowa opiekę, wiele zabiegów, które pozwalają mu poprawić stan własnego zdrowia. Widząc uśmiech na twarzy mojego syna jestem najszczęśliwsza na świecie, bo wiem, ze jeśli Damian ćwiczy pod fachowym okiem specjalistów to widoczne są efekty jego rehabilitacji. Sama nie jestem w stanie zebrać kwoty potrzebnej mi na wyjazd, na rehabilitacje, wiec zwracam się z ogromna prośbą o pomoc. Zebranie Kwoty potrzebnej na rehabilitacje mojego syna to największy cel w moim życiu, dlatego proszę o pomoc.
    Damian ma duże szansę na poprawę stanu swego zdrowia, a brak fachowej rehabilitacji ogranicza jego szansę na normalne życie.
    NIE BADZ OBOJETNY - POMOZ CIERPIACEMU DZIECKU W POWROCIE DO NORMALNOSCI. KAZDY GROSIK PRZEKAZANY NA RZECZ DAMIANA PRZYBLIZA GO DO ZDROWIA.

    FUNDACJA DZIECIOM "ZDA&#379YĆ Z POMOCA"
    UL. ŁOMIANSKA 5
    01-685 WARSZAWA


    NR KONTA: PKO BP XV O/WARSZAWA
    50 1020 1156 0000 79 02 0007 7248
    (Z DOPISKIEM) NA LECZENIE I REHABILITACJĘ DAMIAN LACKOWSKI



    SWIFT ; BPKOPLPW

    P.S. Istnieje możliwośc wpłaty bezpośrednio na konto ośrodka rehabilitacji w Polańczyku .

    Lub na konto email [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] w playu

    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Ilona
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Seb@stian
    Dołączył
    16-07-06
    Postów
    5
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    mozna też uruchomić numer na wapczu i bedzie można smsem
    tylko, że onie biora chyba 60% z smsa tz. sms za 10 zostaje tylko 4
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar ilona-lackowska
    Dołączył
    20-07-06
    Skąd
    Pomorskie
    Postów
    5
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Tak racja że oni zabieraja strasznie dużo kasy i jeszcze cięzko jest to załatwić . Wpłacając na konto fundacji w pko bp nie ma opłaty manipulacyjnej i cała kwota jest przeznaczona na konto Damianka .
    Jest też mozliwośc wzięcia udziału w aukcji charytatywnej na allegro

    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    Zachęcam bardzo do wzięcia udziału cały dochód przekazany zostanie na rehabilitacje Damianka

    [ Dodano: 10-04-2007, 11:46 ]
    Witajcie kochani
    Długo mnie tu nie było ale bardzo dużo o was myślałam . Dużo tez wydarzyło się u Damianka ma nowe lśniące ząbki dużo sprzętu do rehabilitacji w domu . wszystko to tez dzięki waszej pomocy za co jestem wdzięczna .
    Teraz zbieramy środki finansowe na wyjazd na rehabilitacje do ośrodka w KRZYNI
    Pozdrawiam was gorąco Ilona
    Ilona
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •