Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22

Temat: odstajace lopatki

  1. #21
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Lava
    Dołączył
    08-07-06
    Skąd
    Bełchatów
    Postów
    30
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Rozgrzewka połóż się na brzuchu noga prawa i lewa ręka do góry , trzymaj, potem zmiana. Po kilka powtórzeńdo zmęczenia. Potem "foczka: na brzuchu leżąc starasz się dodknąć stopami głowy (kiedys umiałem potem olałem to i juz nie mogę). Oczywiście chodzi o to by jak najbliżej je przyciągać. I potem trening na plecy, a w nim 2-3ćwiczenia na łopatki. Czyli np. Lewa ręka i noga na ławeczce. Plecy równolegle do ziemi, krzyżw tkz. siodełko, w prawej rece cięzarek przy prawej nodze i do góry podciagaj (ręka cały czas przy nodze!) potem zmiana ręki. Noi wiosłowania jeszcze

    [ Dodano: 2006-08-13, 21:42 ]
    Aha i jeszcze super ćwiczenia "świecznik". Stoi się przy "przyklejony do ściany (tyłem) ręca kat prosty w łokciu, tricpsy równolegle do podłogi i trzymasz tak długo jak to tylko możliwe. Jak opuszczającię siły to staraj się pchaćścianę do tyłu i ażdo maximum możliwosci. Pamiętaj całe ciało przylega głowa, nogi, ręce, plecy. To wogóle na prosta postawę. Ale najważniejsze to trzyamć prostą postawę na codzień i nie siadac np. na jeden nodze, czy w innych opzycjach szkodliwych dla kręgosłupa.
    Nie porównuj się z innymi. To bardzo szybko cię zniechęci. Raczej patrz na siebie czy robisz postępy, bo jeśli tak to dobrze - cały czas do przodu :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #22
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Zales
    Dołączył
    14-08-06
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    10
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    basen kij masowanie wszystko do chrzanu najlepszy jest drążek zainstaluj sobie go w pokoju w drzwiach i kolka razy dziennie sie na nim podciągaj chyba że jeszcze nie masz na tyle siły więc narazie sie na nim wieszaj i wiś tak ile wytrzymasz np wchodzisz do pokoju powieś sie na pół minuty podciągnij sie z 3 razy jak dasz rade i po jakimś czasie zobaczysz ze naprawde pomaga ja sam miałem problemy z łopatkami a teraz jest wszystko ok

    pozdro
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •