Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 68

Temat: Problem :( 19 lat 190 cm 96 kg 40 kg na KLATE :(

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar Bodzioo
    Dołączył
    03-03-08
    Postów
    29
    SOG
    5
    Otrzymał : 2 SOGi w 2 postach

    Domyślnie Problem :( 19 lat 190 cm 96 kg 40 kg na KLATE :(

    Witam wszystkich. Jestem nowy na forum, a to jest mój pierwszy post. Mam pewien problem, a jest to troche dziwne. Moje warunki to 190 cm, 96 kg a niestety na klate moge i to z wielkim trudem wziąć tylko 40 KG !!!! Mój wiek to 19 lat.
    Ćwiczę od 3 tygodni 3 razy w tygodniu. Dziwi mnie to troszke bo np gdy chodzilem jeszcze do gimnazjum bralem 50 kg. Pomóżcie mi !!! Co mam zrobić???? Dosłownie wstyd mi o tym pisać, bo moi koledze zakładają sobie 80 kg i robią serie, a ja musze 30 kg założyć żeby coś poćwiczyć ;( PROSZE WAS O POMOC !
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar wsp18
    Dołączył
    04-10-07
    Postów
    330
    SOG
    47
    Otrzymał : 24 SOGi w 24 postach

    Domyślnie

    powiem ci szczerze ze nigdy nie slyszalem jeszcze o takim przypadku...ale jezeli juz jest to musisz sie bardziej angazowac w trening i robic treningi silowe znajdziesz na forum wszystko tu jest opisane co i jak...bo takichs 3 miesiach wez sobie kup kreatynke stack i pocwicz mysle ze z pol roku cwiczenia a rezultaty beda dosc zadowalajace musisz poprostu wkrecic sie w silownie zobaczysz ze ci idzie bo bedziesz chcial wiecej i wiecej
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Sliski
    Dołączył
    15-08-07
    Postów
    331
    SOG
    36
    Otrzymał : 27 SOGi w 26 postach

    Domyślnie

    teoretycznie... trochę to dziwne bo ważysz aż 96kg więc nie ma co gadać "dużo jedz"... katuj ciało, niech Ci pot spływa po czole, jak już się nie chce to dalej ćwicz i tak, ćwicz klatkę w poniedziałek i piątek
    spróbuj trening siłowy jakiś, mało powtórzeń, po kilka

    a w praktyce, wiem co czujesz, ja bym poćwiczył ze 2 miesiące ostrego treningu, kupił monohydrat kreatyny i coś do tego...

    a jak inne wyniki siłowe?
    Pomogłem Ci? zarzuć mi SOG'a na klatę :D
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar Bodzioo
    Dołączył
    03-03-08
    Postów
    29
    SOG
    5
    Otrzymał : 2 SOGi w 2 postach

    Domyślnie

    Hmmm, mam dostęp na siłownie 3 razy w tygodniu, Poniedzialek, sroda i piatek. Jak na taka mase mam bardzo chude rece do łokci. A inne wyniki siłowe to sam nie wiem. W miare dobrze mi wychodzi cwiczenie na atlasie w ktorym siada sie na siedzonku, lapie sie oburącz takiego drazka i sie za glowe bierze ( nie wiedzialem inaczej jak to napisac, mysle ze wiesz o co chodzi :) ) No to wlasnie na tym cwiczonku to nawet zakladam sobie cale obciazenie i da rade :) Jeszcze cwiczenia na nogi tez w miare dobrze, ale reszta to troche slabo :/ podobnie jak na klate, chociaz biceps nie najgorzej idzie
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar pablo91prg
    Dołączył
    01-05-07
    Skąd
    PrG
    Wiek
    33
    Postów
    556
    SOG
    33
    Otrzymał : 57 SOGi w 57 postach

    Domyślnie

    no trenuj poprostu, moze masz zla technike, popros ludzi z siłki aby Ci pokazali co i jak dokładnie.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #6
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar wsp18
    Dołączył
    04-10-07
    Postów
    330
    SOG
    47
    Otrzymał : 24 SOGi w 24 postach

    Domyślnie

    musisz duzo cwiczyc...bez tego nie osiagniesz nic...najlepiej sila sie wyrabia tzn nie najlepiej ale nie ejst sie juz takim zastanym jak np w domu cos wykonujesz cos jakis sloik odkrecisz cos pomozesz przeniesc i wszystko ci potem wychodzi z czasem wszystko idzie...cos mi sie wydaje ze ty pol zycia przed komputerem przesiedziales
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #7
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar Bodzioo
    Dołączył
    03-03-08
    Postów
    29
    SOG
    5
    Otrzymał : 2 SOGi w 2 postach

    Domyślnie

    No właśnie moja technika jest nieco dziwna. Czesto ale to bardzo czesto podczas brania ciezaru na klate unosze, albo odrywam nogi od ziemi (nie moge ich trzymac w jednym miejscu , odrywaja sie same, ida w gore) i bardzo nie rowno podnosze. Lewa reka zostaje podczas gdy juz prawa jest w gorze ;/. Jak moge to poprawic? Bylbym wdzieczny gdyby ktos z was podal mi trening odpowiedni dla mnie, w sumie to przegladam duzo poradnikow itp ale nie wiem za co sie mam zabrac.:( Prosze was napiszcie mi odpowiedni trening abym wreszcie przynajmniej 50 kg wziął

    No wlasnie ten komputer :(
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #8
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar wsp18
    Dołączył
    04-10-07
    Postów
    330
    SOG
    47
    Otrzymał : 24 SOGi w 24 postach

    Domyślnie

    wedlug mnie jak ktos tam juz napisal poradz sie gosci z silownii niech ci pokaza jak podnosic ciezary i wtedy jak juz sie dobrze nauczysz dzwigac to z 10kg mysle ze wezmiesz wiecej moze jeszcze wiecej zalezy jakie bledy robisz tak tego ocenic nie mozna dokladnie z tego co piszesz
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #9
    Moderator #Dla zielonych Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger Second Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar Symu
    Dołączył
    08-09-07
    Postów
    5,170
    SOG
    92
    Otrzymał : 670 SOGi w 544 postach

    Domyślnie

    Po pierwsze na poczatek polecam ci plan ACT:
    http://www.e-gym.pl/showthread.php?t=176
    Pomoże ci przystosowac sie do wysilku.

    Nastepnie staraj się ćwiczyć na wolnych ciężarach (oczywiscie nie wszystko sie da), atlasy maja to do siebie że czesto poprostu ulatwiaja ci ruch badz go izoluja- nie tedy droga.

    Odrywanie nog, latanie , nierowne podnoszenie to idealne przyklady braku techniki. Nie gon za cieżarami podnieś nawet sama sztange jesli ma cie to nauczyc techniki bo na maxach jej sie nie nauczysz, popros kolegow zeby ci pokazali technike lub kogos tam na silowni . W innym wypadku bedziesz stal w miejscu na tych swoich maxach. Jak nie możesz to zejdz oczko nizej i wykonaj cala serie dokladnie.

    Ważysz dużo, masz możliwośći podnosić dużo więcej wystarczy że nauczysz się właśnie techniki i przyzwyczaisz organizm do dobrego ruchu. Możesz nawet zobaczyć dość duże przeskoki siły z treningu na trening. Naprawde nie zwracaj uwagi an to ile inni podnosza ty to ty i masz mierzyc we wlasne mozliwosci.

    Nie zapominaj także o diecie. Powodzenia!!!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #10
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar klosu93
    Dołączył
    10-11-07
    Skąd
    Polska
    Postów
    88
    SOG
    9
    Otrzymał : 6 SOGi w 5 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sliski Zobacz post
    dalej ćwicz i tak, ćwicz klatkę w poniedziałek i piątek
    chyba cie zgrzało - 2 razy klate w tygodniu ??
    W domu, w sali, na scenie pozując przed publicznością 5000 ludzi, mam uczucie jakbym doznawał orgazmu. Czuję to w nocy i w dzień. Czyż to nie jest wspaniałe? Więc jestem w niebie. -1975 - Arnold Schwarzenegger
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •