Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Prosze o porady!!!

  1. #1
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Mattt
    Dołączył
    21-06-06
    Postów
    179
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Prosze o porady!!!

    Pisze tego posta, ponieważ od pażdziernika(lub listopad, ale to jeszcze nie jest pewne) mam zamiar ćwiczyć na mase, więc mam pare pytań do was.
    1. Jak bede ćwiczył na mase to lepiej bedzię jak bede łączył partie czy wykonywać tylko jedną partie na trening i bardziej ją docisnąć?
    2 Dużo już słyszałem o ilości powtórzeń przy biciu masy więc ja chce robić po 6 powtórzeń x 3 serie. Czy to dobrze lub to jakoś zmienić?
    3 Czy moge ćwiczyć więcej niż 3 x w tygodniu?( mam zamiar poświęcić 4 dni na siłke przy planie na mase)
    4 Czy stosować dłuższe przerwy między seriami?(obecnie staram się robić w miare krótkie przerwy aby poprawić wytrzymałość, a z tego co więm to wytrzymałość nie idzie w parze z siłą)
    5 To mnie gryzie najbardziej, ponjieważ chce jako priorytet moich treningów obrać sobie ręce i dociś je troche bardziej niż inne partie, więc pytanie me tu jest takie: Czy mam łączyć biceps z tricepsem, czy robić te mięśnie osobno?

    z góry dzięki za wszystkie odppowiedzi :mrgreen: pisze to bo chce jak najbardziej dopakować swój trening aby był efektywny w 110%-tach, więc dobrze jest się popytać kolegów po fachu :grin:
    Karnet na silownie 150zl
    Dobry Staff 1500zl
    Spojrzenie mamy po cyklu bezcenne!!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Jose
    Dołączył
    05-04-06
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    1,254
    SOG
    0
    Otrzymał : 6 SOGi w 5 postach

    Domyślnie

    1. Jak bede ćwiczył na mase to lepiej bedzię jak bede łączył partie czy wykonywać tylko jedną partie na trening i bardziej ją docisnąć?
    to w sumie nie ma az takiego znacznia (jednak nalezy odpowiednio polaczyc partie) wazniejsze jest abys odpowiednio dobral cwiczenia oraz liczbe powtorzen i serii...
    2 Dużo już słyszałem o ilości powtórzeń przy biciu masy więc ja chce robić po 6 powtórzeń x 3 serie. Czy to dobrze lub to jakoś zmienić?
    to zalezy np na klatke rob lacznie 12 serii a wiec 3 cwiczenia po 4 serie a np na bica lacznie 9 serii a wiec 3 cwiczenia po 3 serie...
    3 Czy moge ćwiczyć więcej niż 3 x w tygodniu?( mam zamiar poświęcić 4 dni na siłke przy planie na mase)
    4 dni mozesz jak najbardziej...
    5 To mnie gryzie najbardziej, ponjieważ chce jako priorytet moich treningów obrać sobie ręce i dociś je troche bardziej niż inne partie, więc pytanie me tu jest takie: Czy mam łączyć biceps z tricepsem, czy robić te mięśnie osobno?
    przy planie 4 dniowym mozesz jak najbardziej robic razem te partie bo w inne dni wszystkie pozostale partie spokojnie i odpowiednio polaczone ze soba zrobisz...
    z góry dzięki za wszystkie odppowiedzi
    prosze bardzo :)
    System SOGowy już u nas :D
    sprawdz to --->
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •