Pisze tego posta, ponieważ od pażdziernika(lub listopad, ale to jeszcze nie jest pewne) mam zamiar ćwiczyć na mase, więc mam pare pytań do was.
1. Jak bede ćwiczył na mase to lepiej bedzię jak bede łączył partie czy wykonywać tylko jedną partie na trening i bardziej ją docisnąć?
2 Dużo już słyszałem o ilości powtórzeń przy biciu masy więc ja chce robić po 6 powtórzeń x 3 serie. Czy to dobrze lub to jakoś zmienić?
3 Czy moge ćwiczyć więcej niż 3 x w tygodniu?( mam zamiar poświęcić 4 dni na siłke przy planie na mase)
4 Czy stosować dłuższe przerwy między seriami?(obecnie staram się robić w miare krótkie przerwy aby poprawić wytrzymałość, a z tego co więm to wytrzymałość nie idzie w parze z siłą)
5 To mnie gryzie najbardziej, ponjieważ chce jako priorytet moich treningów obrać sobie ręce i dociś je troche bardziej niż inne partie, więc pytanie me tu jest takie: Czy mam łączyć biceps z tricepsem, czy robić te mięśnie osobno?

z góry dzięki za wszystkie odppowiedzi :mrgreen: pisze to bo chce jak najbardziej dopakować swój trening aby był efektywny w 110%-tach, więc dobrze jest się popytać kolegów po fachu :grin: