Witam, stosowalem raz Nitrobolon w kapsulkach (300kaps) i w sumie jakis efekt widzialem bylem calkiem zadowolony, bicepsy chyba najbardzij mi sie rozbudowaly, sila skoczyla, przez osattnie 2 tygodnie wogole nie cwiczylem i dzis wykonalem taki lekki trening i sila niewiele spadla, co wczesniej zdazalo sie ze po kilku tygodniach przerwy sila mi duzo spadala.

Teraz chcialem zaczac cwiczyc bo bede mial troche wolnego czasu, mam narazie jeszcze prawie celego gainera Treck XXL, i chcialem kupic do zestawu NITROBOLON II w proszku 500g bo ilosciowo jest duzo bardziej oplacalny, ale zastanawiam sie jak on sie ma do Cell Pump czy to jest podobny preparat, ktory wedlug Was bardziej wartko kupic? Czy sa jeszcze na rynku tego typu preparaty ktore sa konkurencyjne do tych dwoch, jesli tak to jakie to sa?
Co jeszcze byscie polecili?
Moja waga 87kg, 188cm wzrostu, 22lata, jestem raczej szczuply w bicepsie mam 37cm, jedynie moglbym zgubic troche brzucha i go wycwiczyc, ale, narazie chce zwiekszyc mase jeszcze a potem zastosuje cos na redukcje.
pozdrawiam