Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 65

Temat: Co to za strongmeni na koksie ???

  1. #11
    Znawca Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar tom
    Dołączył
    09-01-07
    Wiek
    39
    Postów
    1,856
    SOG
    91
    Otrzymał : 245 SOGi w 149 postach

    Domyślnie

    jesli tak to ok.
    dla mnie to oczywiste:)
    Powodzenia.

  2. #12
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar dzako18
    Dołączył
    08-09-07
    Postów
    327
    SOG
    21
    Otrzymał : 33 SOGi w 33 postach

    Domyślnie

    kazdy wie ze biora ;-)

  3. #13
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar Ikar
    Dołączył
    12-03-07
    Postów
    1,125
    SOG
    42
    Otrzymał : 58 SOGi w 54 postach

    Domyślnie

    Jest jakas osoba na tym forum ktora przed zalozeniem tego tematu, wierzyla w tak wielka naturalna moc stronmenow ?? bo jakos watpie :P
    Wybaczcie ze ostatnio rzadko tu wpadam :)

  4. #14
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar warmach1ne
    Dołączył
    20-02-08
    Skąd
    Czestochowa
    Wiek
    38
    Postów
    105
    SOG
    17
    Otrzymał : 24 SOGi w 10 postach

    Domyślnie

    nooooo nie ... to to to .. toooo oni naprawde biora sterydy?? ;((( to juz nie sa moimi idolami ... kurdeeee... a ja myslalem ze oni sie w lesie wychowali ... jedli surowe mieso .... walczyli z wilkami i niedziedziami ... i taki bezmozg wyskoczyl z lasu i mowi a guga buga.... i cywilizowani ludzie na niego popatrzeli mowia ... OOOOO wybieg kolejny strongman bedzie slawny..ubierzcie go i niech dzwiga ciezary ... A tu jednak prawda jest inna ....no coz.. koksiarze jedni... Sterydmani :DDD

  5. #15
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Sliski
    Dołączył
    15-08-07
    Postów
    331
    SOG
    36
    Otrzymał : 27 SOGi w 26 postach

    Domyślnie

    kiedyś to gladiatorzy byli świetni, nie było sterydów (chyba że ktoś coś tam wynalazł naturalnego ;) ), a ciała i siłę mieli że chej...
    Pomogłem Ci? zarzuć mi SOG'a na klatę :D

  6. #16
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar warmach1ne
    Dołączył
    20-02-08
    Skąd
    Czestochowa
    Wiek
    38
    Postów
    105
    SOG
    17
    Otrzymał : 24 SOGi w 10 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sliski Zobacz post
    kiedyś to gladiatorzy byli świetni, nie było sterydów (chyba że ktoś coś tam wynalazł naturalnego , a ciała i siłę mieli że chej...
    Jak zaczniemy tak gadac.. to wiesz .. Wikingowie mieli mega krzepe ... Sparatanie mieli mega krzepe ..... Mieszko I mial krzepe :D ale wiesz mial krzepe bo podnosil pniak .. a inni nie mogli podniesc ... i ciezko pracowali ... to sobie sile wyrobili ... jakbys mu wrzucil metal ... na klate... i mialby technicznie wycisnac ze 100 kg ... podejrzewam ze mialby problem ... z za wyjatkiem Wikingow ci rzucali pniakami po 100 kg z barow hehe ale wiesz nie widzielismy tego .... tylko slyszelismy ... za 100 lat tez beda gadali ...... ze Kaczynski wyciskal 250 na klate :DD i beda mowili ... a wczesniej to nie bylo sterydow takich jak dzisiaj sa.. Oni zarli surowe miechoooo ....i rosliny :DDDD haha to wiesz .. suplementacje mieli dobra :D pozdro ;]

  7. #17
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar MhL
    Dołączył
    06-05-07
    Skąd
    O-ka,B-stok, WWA(obecnie)
    Postów
    946
    SOG
    74
    Otrzymał : 103 SOGi w 89 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał warmach1ne Zobacz post
    za 100 lat tez beda gadali ...... ze Kaczynski wyciskal 250 na klate :D
    chyba razem z mamą :)

    A co do naszych przodkow, to oboje macie troche racjii
    Wojownicy, ciagle cwiczyli wiec mieli krzepe, taka kopie udzwignac to juz cos, a co dopiero w zbroi. A co mial powiedziec taki chlopina z pola, jak go w jednej rece rycerz podniusl ? Poza tym bajki i opowiadanie, "waligora i wyrwidab", najsilniejsze chlopy we wsi, zrobiono z nich bajke dla dzieci.
    Ponadto chromoson X jest w zaniku, tak panowie jestesmy na wyginieciu :p. Przyklad; jakl wygladal twoj dziadek czy praadziadek, chlop jak dab. A teraz popatrz sobie co jest synonimem meskosci; metro. Juz nie fajnie chodzic na sielownie, lepiej pobiegac czy poplywac. Ufarbowac wlosy.

    A co do strongmenow, dzis w sporcie nie ma osiagow bez techniki, chemii, psychologii. Trzeba sie z tym pogodzic
    Panie inzynierze!

    Szukam pracy w IT!

  8. #18
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar warmach1ne
    Dołączył
    20-02-08
    Skąd
    Czestochowa
    Wiek
    38
    Postów
    105
    SOG
    17
    Otrzymał : 24 SOGi w 10 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał aleq121 Zobacz post
    ; metro. Juz nie fajnie chodzic na sielownie, lepiej pobiegac czy poplywac. Ufarbowac wlosy.

    A co do strongmenow, dzis w sporcie nie ma osiagow bez techniki, chemii, psychologii. Trzeba sie z tym pogodzic
    hehe co do tego to sie zgadzam ..... ale ja i tak wole chodzic na silke .. i cwiczyc :D ... bardzo loobie dla siebie .. itp zreszta mojej dziewczynie tez sie to podoba jak mam muly :D ale taka prawda.. teraz jest modne ze tak powiem pedalstwo ... zapadnieta klata.... bluzy w paski do kolan a przygarbiona postawa i spodnie do kostek ... nie mowie oczywiscie o skejtach bo oni juz nie sa modni mowie teraz o emo punkach itpitd i ja juz nie dazam za tymi subkulturami chyba jestem za stary - ja zostalem na poziomie dresiarstwa..ale nie naleze do zadnej subkultury tylko loobie dresy adasia czy nike do tego bluze z kapturem lub bez heheh ... najlepiej rozpinana i jest cool ..co wkrotce bedzie modne ? :D ostatnio widzialem Dj'a na studniowce mojej dziewczyny... co w pasku mial ... korone Princess z cyrkoniami ... ej no sorry to juz przegiecie i mial rekawki od sweterka podciagniete do przedramieni zeby byl meski - chyba .. wloski na zellll ohhhh i te oczy te piekne pedalskie pomalowane oczeta ... :DDDD Pozdrooo ;]

  9. #19
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar lo3
    Dołączył
    29-07-07
    Postów
    488
    SOG
    36
    Otrzymał : 24 SOGi w 21 postach

    Domyślnie

    przeciez august łamał podkowy i wyginał monety tylko w ważnych chwilach, przedstawieniach balach...i takich pierdłach.
    i były one popekane <lol2> taka prawda.

    Pozatym koles byl rozrzutny i dużo jadł (był tłusty)
    (zreszztą jak każdy król polski)

  10. Użytkownik lo3 otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Dodarek (31-03-08)

  11. #20
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar warmach1ne
    Dołączył
    20-02-08
    Skąd
    Czestochowa
    Wiek
    38
    Postów
    105
    SOG
    17
    Otrzymał : 24 SOGi w 10 postach

    Domyślnie

    co wy z tym Augustem ?? August to 1 strongman :DDD on juz bral koksy to inna sprawa :D podobno egipcjanie jeszcze przed narodzeniem chrystusa .. wynalezli prezerwatywe z eukaliptusa ktora sobie wiazali rzemieniem .. to co ... koksow by nie wynalezli ?? no panowie ;]] mieli swoje sposoby ... wpieprzali skarabeusze... bo mialy bialko .... i co gainer jak znalazl ... nie zaglebialem sie ile ma bialka ale wiem ze cos tam maja .. ale napewno weglowodanow nie malo :D wiec 4-5 skarabeuszkow to jak dobra porcja gainerka :D

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •