Pokaż wyniki od 1 do 10 z 69

Temat: Streetfighterzy - Wasze Opinie

Threaded View

  1. #34
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar warmach1ne
    Dołączył
    20-02-08
    Skąd
    Czestochowa
    Wiek
    38
    Postów
    105
    SOG
    17
    Otrzymał : 24 SOGi w 10 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Janu1989 Zobacz post
    Powiedz warmach nie boisz sie teraz bic sie z zadnym przeciwnikiem?? Ja tez interesuje sie praktycznie wyłacznie kulturystyka i szkola. Powiedz jak wyrobiles tak silna psychike. Bywało ze biłem sie pare razy ale z kolesiem wyzszym, wiekszym od siebie jakos taki jest respekt i nie jestem pewny czy wygrałbym... a jeszcze jedno co zrobic gdy jest taka sytuacja ze jest kilko kolesi 2-3 moze nie wiekszych ale kilku??
    Przyznam wam sie ... ze jak bylem za mlodu .. to sie balem wszystkich chlopakow grubszych itp .. to bylo w czasie podstawowki ... trenuje od 14 roku ... czyli od 1 klasy sredniej ... jak zaczolem trenowac .... nie raz dostalem .. po mordzie w szkole ... bo myslalem ze trenuje to jestem figo fago .. nie raz powiedzialem .... Kyokushin jest do dupy .... wogole te sztuki walki to sciema .naszczescie moj kretynizm nie dopuscil do tego zebym zaniechal treningow ... na poczatku jak walczylem bylo na tej zasadzie ... tylko lekko wiesz wiesz... no spoko ja wiem ty wiesz spoko wydawalo nam sie ze sie bijemy.... raczje to bardziej przypominalo udawanie .. niz uderzanie .. chociaz z boku calkiem ciekawie to wygaldalo ... z tym ... ze balem sie i nie tylko ja ... uderzyc mocniej .... taki strach .... strach przed walka na ulicy .... to nie wnikam ... w wieku 16 lat .... zmasakrowali mnie ... dresiarze .... przy ludziach ... z moim kolega ... gdy wracalem ze szkoly ... mimo tego ze trenowalem 2 lata ... nie zrobilem nic ... ze strachu .. bo patrze.. ich jest z 10 .. byli wieksi i starsi .. fakt nie mialem szans.. ale mialem mozliwosc ucieczki ... ktorje nie wykorzystalem .. ze strachu .. po 4-5 latach treningach wyzybelm sie tego .. na jednym z treningow podczas walki z jednym z kolegow ... ktory mnie bil ... i nie oszczedzal dopoki ja go mocneij nie uderze i stalo sie .. jakas zylka poszla . adrenalina 200% nienawisc ... do niego .. i do swiata.... i go znokautowalem ... od tego czasu ... walczylem bez strachu ze sobie cos zrobie itp ..wtedy wszyscy przeciwnicy uciekali ... i mialem duza przewage... bo gdy wycofujesz sie po jednej lini jestes latwym celem ... wracajc do twojego pytania.... gdybym sie bal walki ... albo nie byl bym pewny ze wygram ... (mimo tego ze moge nie wygrac nie dopuszczam do siebie takiej mysli- zawsze sobie mowie ze wygram) moge wam wytlumaczyc na znanym wam przykladzie obejrzalem niedawno filmiki na youtube Ronnie Colemana .. napewno znacie go duzo lepiej odemnie,on mowi Light Weight.czyli leciutkie ... mimo tego ze cisnie tam np .. 240 kg na klate, tu jest podobnie ... nie mysle ... o kurde on jest duzy... o kurde jakie ma muly zabije mnie .. tylko mysle ... np. jezeli jest wyzsze .. chociaz przewaznie walcze z nizszymi sam mam 183-185 cm wzrostu ale powiedzmy np. walcze z wyzszym to mysle jak go zalatwic ... obserwuje go co robi .. jakie bledy.. gdzie go moge zatakowac... patrze na slabe punkty .... takie podstawowe naprawde bardzo podstawowe co wam moge ujawnic to patrze np. czy trzyma garde... czy stoi na sztywnych czy ugietych nogach .... czy jest pasywny w pozycji czy aktywny ... itp itd... sa niestety rzeczy o ktorych nie wolno mi mowic .. zadne tam mistyczne bzdury.. poprostu wiedza ktorej nie moge ujawnic. Wiem ze jest ciezko sie wyzbyc strachu ... bo czasami nie chcesz a mimo woli sie boisz ... kazdy z nas ma troche z tchorza ... gdy mi pojawia sie strach... staram sie go jak najszybciej zamienic w nienawisc i adrenaline .. lecz uwazam ze to wymaga czasu albo porzadnego brzydko mowiac "Wpierdalu" powinno odblokowac w walce - poki jestes przytomny :P Co moge doradzic.. staraj sie nie myslec o konsekwencjach .. mysl ..ze go zabijesz... i ze jest leszczem... ty jestes gora ... ty jestes najlepszy .. dobrze miec jakies zaplecze.. glupie uderzanie na worku zeby sobie pomyslec... przeciez uderzalem w worek ... zabije go .. to latwizna ..z czasem juz nie mysle nawet o tym ... ja tez robie duzo bledow na ulciy .. moja adrenalina jest zbyt duza i robie duzo bledow ktorych na sparingach bym nie zrobil. .... ale caly czas pracuje nad tym ... juz nawet tuz przed samym starciem jestem spokojny .... ale niestety z kazdym ciosem wychodzi bestia .. ktora wcale nie jest rozsadna ... tak samo ... jak goscie mnie wkurzaja ... to zanim zaczne walczyc.. to tak nadre ryja na nich .... ze odechciewa im sie wszystkiego .. bo mysla ze jakis psychol .. fakt to tez jest jakas forma odstraszania ...nawet jak zauwzylem skuteczna ... ale nie robie jej celowo .. ani specjlanie .. jezeli nie walcze.....potem dzieje sie ze mna zle... adrenalina jest bardzo dlugo nie wyladowana ... chodze caly..... ii nie moge przez dlugi okres czasu jesc ... a jak cos wezme do buzi ... to odrazu mnie bierze na wymioty... wiec juz czasami sam wole walczyc.. niz jezeli goscie mowia "nie no spoko sorry... ja nie wiedzialem oco chodzi za bardzo a teraz to rozumiem" a na codzien jestem spokojnym czlowiekiem ... stalem sie nerwowy przez Kyokushin .. ale nikt by tego nie zauwazyl .. bo zachowuje sie normalnie ... ale widze po mnie ze ostatnio dzieja sie zle rzeczy.. stalem sie bardzo agresywny.... wiec postanowilem sobie troche odpoczac od kyokushin ... i zajac sie czyms innym .... jestem treningoholikiem .... nie potrafie nic nie trenowac ... a kulturystyka mnie zaciekawila i sie spodobala... oczywiscie po jakims czasie napewno wroce na trneingi ... ale jestem juz na takim poziomie ,ze moge sie sam doskonalic wiem sam co robie zle a co dobrze ... wiem co zrobic zeby poprawic technike itp. chociaz wiem ze moje techniki sa bardzo dobre... ale chce zeby byly coraz lepsze.. na tym to polega ... jak w przysiedze dojo ..... "Bedziemy dazyc do tego aby nasze cialo i zmysly staly sie doskonale" wiadomo ,ze nigdy nie beda .. wiec trenuje sie w nieskonczonosc :) ..
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. Użytkownik warmach1ne otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    DrumBass (28-02-08)

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •