Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 69

Temat: Streetfighterzy - Wasze Opinie

  1. #31
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar warmach1ne
    Dołączył
    20-02-08
    Skąd
    Czestochowa
    Wiek
    38
    Postów
    105
    SOG
    17
    Otrzymał : 24 SOGi w 10 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał wsp18 Zobacz post
    jezeli sie moge wtracic w gadke to wedlug mnie najprzydatniejszy na ulicy jest boks...poprostu jak bijesz sie z gosciem ktory juz jest troszke obeznany bedzie chcial go kpnac noga lub popelnii najmniejszy blad przy kopnieciu to padnie gosc go zlapie za noge itp...
    chcialbys zlapac noge przy kopnieciu ?? hmmm kogo noge bys chcial zlapac ?? moja uderzenia z nogi przekraczaja 100 km/h nie radzil bym ci jej lapac ... a raczej uzywac bloku .. nie opowiadaj takich bzdur.... zgodze sie ze mozesz zlapac noge jezeli kopie jakis gosc ktory nie ma o tym pojecia .. ale watpie zeby ryzykowal by skoro nie jest pewny techniki ... chyba ze kamikaze... ale zamiast lapac noge wystarczy kopnac na noge postawna ... mniej ryzykowne... bardziej efektywne ... i koles na dzisiaj juz podziekuje jezeli dobrze uderzysz na noge postawna .. co do walki z cieniem .. zgodze sie pod warunkiem jezeli ma pojecie o poruszaniu sie .. bo jezeli bedzie chodzil ciagle przod tyl ... przod tyl .. nauczy sie zlych nawykow... wiec dla poczatkujacych nie polecal bym ... tylko WOREK WOREK WOREK ... i obserwacja innych zawodnikow na filmikach youtube itp .. najbardziej polecam k-1 ... nie zadne Kimbo fight i uliczne walki czy tez walki w klatkach ... bo nic nie zobaczycie tam ... poza bezsensowna mucka - tam juz odgrywa bardzo duza role masa i sila.... ale na ulicy upadek = przegrana oczywiscie to tylko teoria ale jezeli szybko nie zareagujesz to najlepszym przypadku koles cie wgniecie w trawe... - tyle ze pod mala ktora dyskoteka sa trawniki :PPP najlepiej dla was jest wykorzystac wasza mase ciala ... i wykonywac dobre techniki ktore uderzaja nie tlyko z reki ale z barkow brzucha ... jednym slowem skret tulowia przy uderzeniu ...wtedy wasza moc obalajaca staje sie straszna ... 3 strzaly i koles siada... i macie po walce... poprostu nie myslcie o walce.. na wymiany .. itp ... tylko wchodzicie w niego ... 3-4 wasze mocne strzaly.. oczywisci emowie po sondowaniu ... koles jak sie przewroci ... to jeszcze najlepiej kolanem ucisnac na kaltke piersiowa .... tylko tak zeby nie mogl kolanem dosiegnac ci glowy... i go lejesz po pysku pare strzalow ... potem mozesz juz robic z nim co chcesz... krawacik itp ... chociaz radzil bym ci udac sie jak najdalej od miejsca zdarzenia.. pozdro
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #32
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar wsp18
    Dołączył
    04-10-07
    Postów
    330
    SOG
    47
    Otrzymał : 24 SOGi w 24 postach

    Domyślnie

    nie gadam bzdur...ale poprostu jezeli ktos nop ty moze niewiem nie znam cie jest pewny swoich nog to moze uderzac i z nog pol obroru itp ale jakis gosc inny ktory cwiczy moze nawet rok kick boxing i nie ejst pewny swoich nog lepije niech ich nie uzywa...a wore moze jest dobry ale to tylko do sily i sposobu uderzania nauczy cie to...a walka z cieniem jest dobra juz nie mow ze nie gdyz wyobraz sobie ze naprzeciwko ciebie stoi przeciwnik i musisz go unicestwic oczywoscie robiac uniki wszystko jest do wycwiczenia walka na rekawice z jak najwiksza liczba osob jest jak najbardziej na reke bo kazda osoba bije sie inaczej i bedziesz juz znal jak bija sie inni i bedziesz umial inicestwic goscia...a tak pozatym na ulicy nie jest tak latwo gosc walki ci sztuke i moze byc po tobie mimo ze cwiczysz 10 lat...poprosru w takich sytuacjach tzreba umiec sie zachowac trzeba pokazac swoja wyzszosc i pwnosc siebie
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #33
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar warmach1ne
    Dołączył
    20-02-08
    Skąd
    Czestochowa
    Wiek
    38
    Postów
    105
    SOG
    17
    Otrzymał : 24 SOGi w 10 postach

    Domyślnie

    nie chce sie tutaj wywyzszac.. ale ty nie wiesz co mowisz.. nie pouczaj mnie ... walczylem wiecej razy na ulicy niz sobie mozesz to wyobrazic bylem w roznych sytuacjach .... mam bardzo duze doswiadczenie w tym fachu ... poniewaz nie jestem zaczepny ... ale musze ingerowac w kazda bujke ... taki kompleks moj ... ze chce sie ciagle sprawdzac... i nie mow mi takich bzdur... !!! bo ludzie ktorzy poczytaja co piszesz jeszcze w to uwierza.. na worku wytrenujesz sile ... poruszanie sie ... i technike ... wiec nie plec bzdur ze tylko sile .. boshe jestes totalnym laikiem ..po 1 wypowiedzi mysllaem ze masz jakeis pojecie ale teraz widze ze to jakies z palca wyssane mysli .. przyznam tylko jedno ... sa sytuacje ze dostajesz z zaskoczenia ... butelke w leb i nie wiesz co sie dzieje .... sam mialem taka sytuacje ... tyle ze wstalem po 15 minutach ... i byl blad sprawcy ... bo nadal byl w zasiegu do ktorego moglem dotrzec.. prosze cie zebys nie wypowiadal sie na tematy ktorych nie znasz
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #34
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar wsp18
    Dołączył
    04-10-07
    Postów
    330
    SOG
    47
    Otrzymał : 24 SOGi w 24 postach

    Domyślnie

    a ty co myslisz ze bogiem jestes?? ze wyskoczyles z zyciu na dwie solowki i co mozesz dyktowac co ja mam pisac a co ja mam nie pisac oczym ty wogole piszesz czlowieku zatsanow sie oco ci chodzi
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #35
    Znawca Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Prezydent_1c
    Dołączył
    05-01-07
    Postów
    1,516
    SOG
    64
    Otrzymał : 99 SOGi w 91 postach

    Domyślnie

    wsp18 wiem chyba o co ci chodzi. Chodzi ci o to że jeżeli ktoś zapisze się na KB np. i tam będzie miał dużo technik nożnych ale na poczatku mu nie beda wychodziły i kiedy dojdzie już do bójki (na początku kariery jego) i będzie próbował wykonać nieudolne kopnięcie/a to dostanie ? Jeśli tak to ja się zgadzam bo wiele osób tak robi próbując jakoś "zaimponować" ale zwykle żle się to kończy bo np. przy kopnięciu opuszczają ręce itp. Uczepiłem się w wypowiedzi KB i kopnięć ale odnosi się to do wszystkiego.
    Dajesz dajesz nie przestajesz ^^
    Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeźba zabawą a masa podstawą.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #36
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar wsp18
    Dołączył
    04-10-07
    Postów
    330
    SOG
    47
    Otrzymał : 24 SOGi w 24 postach

    Domyślnie

    no wlasnie oto mi chodzilo...a nie chodzi mi o takie osoby ktore maja wycwiczone lepiej nogo niz rece bo takie osoby sie zdarzaja...a pozatym niema sie co chwalic kto duzo mowi malo robi lub malo moze tak jest juz w zyciu
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #37
    Zbanowany Osiągnięcia:
    WeteranTagger Second Class5000 punktów doświadczenia
    Avatar lukemaster
    Dołączył
    09-01-07
    Postów
    632
    SOG
    45
    Otrzymał : 58 SOGi w 36 postach

    Domyślnie

    warmach moim zdaniem te twoje opowieści są z dupy...jak czytam to tam połowa rzeczy to chyba działanie twojej bujnej wyobrazni...moze nakręc jakis filmik jak wykonujesz techniki na worku kopnięcia uderzenia...jakas seryjka bo cos nie ejstem przekonany do tego co piszesz...wtedy będe mół zobaczyc co tak naprawde potrafisz
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #38
    Doświadczony Osiągnięcia:
    WeteranTagger Second Class1000 punktów doświadczenia
    Avatar 47
    Dołączył
    18-11-07
    Wiek
    32
    Postów
    769
    SOG
    113
    Otrzymał : 66 SOGi w 51 postach

    Domyślnie

    hmm tylko wez kup jakas dobra kamere ktora by zarejestrowala te 100km na godzine kopniecia
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #39
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar DrumBass
    Dołączył
    16-01-08
    Postów
    5
    SOG
    4
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał warmach1ne Zobacz post
    zgadzam sie w zupelnosci ... z toba .. zalezy od doswiadczen ...i jezeli zalezy czego sie uczysz w tym klubie :) fakt... jak przyjechali do nas na konfrontacje chlopaki z Capoeiry .. to ... hmm nie wiem czy to wina stylu ... przypominajacego bardziej ... tak jak aikido ... zebym cie udrzyl stan tutaj .. albo zlap mnie tutaj .. to pomylka :)) zgadzam sie .. ludzie ktorzy cwicza Aikido w zyciu sie nie obroni na ulicy ... to by musialo wygladac na zasadzie ... zlap mnie tutaj .. zrob mi tutaj tak .... a ja cie uderze tak ... oo brawo .... mialem kolege w szkole sredniej co chodzil 4 lata na aikido ... mowi do mnie : " nasz sensei mowi ze aikido jest najmocniejsze i my sie obronimy przed kazdym i wykorzystujemy sile przeciwnika i ze ja to co trneuje to gowno" spoko wysmialem go .. i spox no comment .... mowi jak sie smiejesz
    to uderz mnie ... nie chciaelm go uderzyc.. nalegal .. zaczol mi wrzucac od ciot ... i wkoncu niepotrzebnie sie zgodzilem .... mowie dobra .. szykuj sie .... on mi mowi no to uderz mnie o tuuu .. a ja mowie nie kolego uderze cie tam gdzie chce.... a on mowi no dobra ... za chwile tylko z rozwalonym i zakrwawionym nosem powiedzial "pojebalooooooo cieeeeee??????" ..... zgadzam sie ... ta sztuka walki wam nie pomoze na ulicy... fajnie ja cwiczyc .. ale nie ludzcie sie ze sie obronicie ...
    I tu sie niestety nie moge zgodzic. Czytalem ten temat i wszystko pieknie ladnie, ale niestety nie mozna lekcewazyc zadnej techniki.
    Kazdy styl jest dobry, tylko trzeba byc w nim dobrym. Gdy juz nie myslisz co powinienes zrobic gdy leci w Ciebie cios, tylko automatycznie dzialas wedlug zakodowanej techniki to znaczy ze taki sport Ci cos daje.
    Np. taki zapasnik, albo prosty judoka. Niech mi ktos powie ze dobry zawodnik ktoregos z tych sportow nie ma szans na ulicy. A te sporty polegaja dokladnie na powtarzaniu pewnych schematow (oprzyj reke tu, a ja Ci zrobie to).
    Jeszcze kilka postow wczesniej sam pisales ze to przychodzi z doswiadczeniem, a juz teraz piszesz ze te sporty sie nie nadaja.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #40
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar wsp18
    Dołączył
    04-10-07
    Postów
    330
    SOG
    47
    Otrzymał : 24 SOGi w 24 postach

    Domyślnie

    warmachine sam niewie co pisze mysli ze jego kyokushin jest najlepsze na swiecie a tak wcale nie jest...a pzatym nie liczy sie az tak bardzo co cwiczyc tylko z jakim zaangazowaniem to robisz
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •