Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 69

Temat: Streetfighterzy - Wasze Opinie

  1. #21
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Street Fighter
    Dołączył
    14-09-07
    Skąd
    Planeta ziemia tu wszystko się rozgrywa...
    Wiek
    33
    Postów
    374
    SOG
    65
    Otrzymał : 35 SOGi w 30 postach

    Domyślnie

    uff przeczytałem to wszystko ;)hmm i co moge powiedzieć
    ''kurwica'' :P- myśle że to jest najważniejsze, stajesz do walki i myślisz tylko o tym jak go ''zabić''.Oczywiście wtedy dostajesz jakiś super hit od warmach1ne i padasz na glebe , ale na ludzi którzy nic nie trenują ''kurwica'' jest najlepsza:P
    ''garda''-70%
    ''doświadczenie''-im więcej sie bijesz tym więcej myślisz i starasz wykonać hmm ''dobre'' uderzenia w czasie walki(nie wiem jak to napisać hmm może porostu jak na początku walczysz i nie myślisz gdzie walisz tylko myślisz o tym żeby walić na głowę kiedy bijesz się coraz częściej hmm jakoś masz spokój i zaczynasz myśleć).
    ''masa mięśniowa a nie tłuszcz'' - dopełnienie reszty :P

    To są moje przemyślenia :P warmach1ne możesz powiedzieć ze to głupoty hmm może i masz racje ,ale to pewnie wynika z twojego doświadczenia i obycia ja sie tego się trzymam i jest dobrze.
    Siła bez sprawiedliwości to przemoc.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #22
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar warmach1ne
    Dołączył
    20-02-08
    Skąd
    Czestochowa
    Wiek
    38
    Postów
    105
    SOG
    17
    Otrzymał : 24 SOGi w 10 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Prezydent_1c Zobacz post
    HEeh. Ja tam wam powiem że street fighter zazwyczaj wygrywa :D Moim zdaniem ludzie którzy tylko biją się na ringu nie mają tej "kurwicy" którą mają street fighterzy i zbyt mało uderzeń wyprowadzają przez co na końcu to oni są na glebie. Ale zmienia się sytuacja diametralnie kiedy już osoba ćwicząca powalczy troche na ulicy. Oczywiście w naszych czasach niesposób nie spotkać się z przemocą, ale z moich szybkicg obliczeń wynika jednak że niestety ludzie którzy biją sie na ulicy wygrywają nawet z dobrymi fighterami ringowymi.
    PS. żeby nie było ćwiczę TKD BJJ i walke na zasadach UFC. Także street fighter nie jestem.
    Trenujesz ... i piszesz takie bzdury ... o jakich streetfighterach mowisz ?? i o jakich ludziach ktorzy trenuja walki .. ile 2-3 lata ?? sorry popatrz nawet na slawnych street fighterow komercyjnych .. typu Kimbo ... stary... oni robia zasadnicze bledy... to jest chaos nie walka ... a co do "kurwicy" to zalezy od czlowieka .. ja dostaje adrenaline 300% ... i to nie znaczenia ze trenuje sztuki walki to oooo juz nie mam adrenaliny ... jestes w bledzie .. moze style typu Shotokan ... zgodze sie .. bo goscie sie nie bija na serio to jest semi-contact, nie mow tutaj o stylach fullcontactowych - jezeli trenujesz .. to sam powienens wiedziec najlepiej nie mac ludzia w glowach, a tak wogole to ile trenujesz ? bo naprawde nie rozumiem twojej wypowiedzi chyba ktos toba pozamiatal na ulicy skoro tak mowisz.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #23
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar Shed
    Dołączył
    30-11-07
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    30
    SOG
    9
    Otrzymał : 3 SOGi w 3 postach

    Domyślnie

    Według mnie to bardzo dużo zależy od sztuki walki. ja po ponad 3letnim treningu taekwondo zupełnie nie potrafiłem się bi. Teraz zapisałem się na MT i z walką idzie mi coraz lepiej-Podobno.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #24
    Doświadczony Osiągnięcia:
    WeteranTagger Second Class1000 punktów doświadczenia
    Avatar 47
    Dołączył
    18-11-07
    Wiek
    32
    Postów
    769
    SOG
    113
    Otrzymał : 66 SOGi w 51 postach

    Domyślnie

    kurwa ludzie skonccze pierdolic ! jedni sie umia bic inni nie, jedni sie naucza inni nie, jedni dluzej przetrzymaja inni nie i kurwa nie ma co filozofowac
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #25
    Znawca Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Prezydent_1c
    Dołączył
    05-01-07
    Postów
    1,516
    SOG
    64
    Otrzymał : 99 SOGi w 91 postach

    Domyślnie

    To co napisałem wynika z bardziej moich wniosków. Napisałem o sytuacji w takiej perspektywie w jakiej ja to widze. Wiadomo że moje zdanie moze być subiektywne bo każdy ma inne doświadczenia. Ja mam takie,a odnośnie tego czy ktoś mnie pozamiatał to ja mam remis.
    Dajesz dajesz nie przestajesz ^^
    Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeźba zabawą a masa podstawą.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. Użytkownik Prezydent_1c otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    warmach1ne (24-02-08)

  7. #26
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar warmach1ne
    Dołączył
    20-02-08
    Skąd
    Czestochowa
    Wiek
    38
    Postów
    105
    SOG
    17
    Otrzymał : 24 SOGi w 10 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał 47 Zobacz post
    kurwa ludzie skonccze pierdolic ! jedni sie umia bic inni nie, jedni sie naucza inni nie, jedni dluzej przetrzymaja inni nie i kurwa nie ma co filozofowac
    stary poco tak rzucac miesem .. a ja sie nie zgodze z toba ... jezeli chcesz sie umiec bic ... to sie nauczysz... samoukiem ciezko byc w tej dziedzinie, ale jak wytrwasz mordercze treningi Kyokushin ... badz jezeli mniej meczace a do obrony na ulicy systemy walki typu Krav Maga ... tez mozesz sie zapisac i sie nauczysz bic ... psychika ci sie wyrobi z czasem..
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #27
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar warmach1ne
    Dołączył
    20-02-08
    Skąd
    Czestochowa
    Wiek
    38
    Postów
    105
    SOG
    17
    Otrzymał : 24 SOGi w 10 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Prezydent_1c Zobacz post
    To co napisałem wynika z bardziej moich wniosków. Napisałem o sytuacji w takiej perspektywie w jakiej ja to widze. Wiadomo że moje zdanie moze być subiektywne bo każdy ma inne doświadczenia. Ja mam takie,a odnośnie tego czy ktoś mnie pozamiatał to ja mam remis.
    zgadzam sie w zupelnosci ... z toba .. zalezy od doswiadczen ...i jezeli zalezy czego sie uczysz w tym klubie :) fakt... jak przyjechali do nas na konfrontacje chlopaki z Capoeiry .. to ... hmm nie wiem czy to wina stylu ... przypominajacego bardziej ... tak jak aikido ... zebym cie udrzyl stan tutaj .. albo zlap mnie tutaj .. to pomylka :)) zgadzam sie .. ludzie ktorzy cwicza Aikido w zyciu sie nie obroni na ulicy ... to by musialo wygladac na zasadzie ... zlap mnie tutaj .. zrob mi tutaj tak .... a ja cie uderze tak ... oo brawo .... mialem kolege w szkole sredniej co chodzil 4 lata na aikido ... mowi do mnie : " nasz sensei mowi ze aikido jest najmocniejsze i my sie obronimy przed kazdym i wykorzystujemy sile przeciwnika i ze ja to co trneuje to gowno" spoko wysmialem go .. i spox no comment .... mowi jak sie smiejesz
    to uderz mnie ... nie chciaelm go uderzyc.. nalegal .. zaczol mi wrzucac od ciot ... i wkoncu niepotrzebnie sie zgodzilem .... mowie dobra .. szykuj sie .... on mi mowi no to uderz mnie o tuuu .. a ja mowie nie kolego uderze cie tam gdzie chce.... a on mowi no dobra ... za chwile tylko z rozwalonym i zakrwawionym nosem powiedzial "pojebalooooooo cieeeeee??????" ..... zgadzam sie ... ta sztuka walki wam nie pomoze na ulicy... fajnie ja cwiczyc .. ale nie ludzcie sie ze sie obronicie ...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #28
    Doświadczony Osiągnięcia:
    WeteranTagger Second Class1000 punktów doświadczenia
    Avatar 47
    Dołączył
    18-11-07
    Wiek
    32
    Postów
    769
    SOG
    113
    Otrzymał : 66 SOGi w 51 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał warmach1ne Zobacz post
    stary poco tak rzucac miesem .. a ja sie nie zgodze z toba ... jezeli chcesz sie umiec bic ... to sie nauczysz... samoukiem ciezko byc w tej dziedzinie, ale jak wytrwasz mordercze treningi Kyokushin ... badz jezeli mniej meczace a do obrony na ulicy systemy walki typu Krav Maga ... tez mozesz sie zapisac i sie nauczysz bic ... psychika ci sie wyrobi z czasem..
    niech sie nauczy ale jak ktos nie ma jaj to mu nie urosna. dosc juz mam tych dyskusji na forum bo zawsze sie to konczy chwaleniem kto jest wiekszym fighterem i ostrzezeniami od modow :]
    tyle odemnie :D
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #29
    Amator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Paton
    Dołączył
    19-01-08
    Skąd
    LONDON
    Postów
    484
    SOG
    28
    Otrzymał : 199 SOGi w 113 postach

    Domyślnie

    Moim zdaniem wamach1ne i president_1c, duzo wniesli swoimi wypowiedziami i ciesze sie ze zalozylem ten temat, duzo maja racji i szczerze odpowiadam ze juz zaczolem trenowac, niestety jeszcze nie pod okiem profesjonalisty, bardzo sie staram i mam nadzieje ze przyniesie to jakis efekt nie dzisiaj ani jutro ale w odpowiednim do tego czasie. Narazie trenuje wytrzymałosc dynamike oraz kondycje, to wszystko co potrzebne mi bedzie do rozpoczecia morderczej walki z nauka samoobrony. Pozdrawiam.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. #30
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar wsp18
    Dołączył
    04-10-07
    Postów
    330
    SOG
    47
    Otrzymał : 24 SOGi w 24 postach

    Domyślnie

    jezeli sie moge wtracic w gadke to wedlug mnie najprzydatniejszy na ulicy jest boks...poprostu jak bijesz sie z gosciem ktory juz jest troszke obeznany bedzie chcial go kpnac noga lub popelnii najmniejszy blad przy kopnieciu to padnie gosc go zlapie za noge itp...nalezy trenowac na worku wtedy przychodzi sila uderzenia bardzo dobre sa rowniez walki z cieniem a do walki z cieniem i uderzen na worku polecam kupic obciazniki na reke tak okolo 1kg potem z czasem czlowiek staje sie syzbszy a jak jest szybszy ma mocniejsze uderzenie prawo fizyki...kup sobie rekawice idz do jakiegos koleszki ktory wiesz ze dobrze sie bije polej sie troszke z nim dostaniesz raz dostaniesz drugi ale z czasem bedziesz sie wyrabial...i do tego najwazniejsza jest psychika bo co ze cos mozesz umiec ale jak sie boisz to lipa...polecam rowniez robic pompki na kostkach jakies lekkie uderzenia zalozmy w sciane od tego utwardzi sie kostki i bedzie zajebiscie.i do tego dolaczamy jeszcze silownie i z czasem moze powstac dobry zawodnik poprostu potzreba tylko dobrych checi i dobrego zaangazowania...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •