Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Temat: [Trening] Najszersze m. grzbietu - Steve Reeves

  1. #1
    Początkujący Osiągnięcia:
    WeteranTagger Second Class1000 punktów doświadczenia
    Avatar Izba
    Dołączył
    07-02-08
    Skąd
    [L]ubin
    Postów
    237
    SOG
    51
    Otrzymał : 59 SOGi w 27 postach

    Domyślnie [Trening] Najszersze m. grzbietu - Steve Reeves

    Ćwiczenia mięśni najszerszych grzbietu wg Steve Reeves'a:

    Rozwój tych mięśni doprowadza do uzyskani estetycznej sylwetki. Szerokie ramiona i wąska talia - to główna cecha różniąca czołowych kulturystów od ludzi przeciętnej budowy.

    A o to ćwiczenia, które stosował Steve Reeves:

    1. Rozciąganie expandera przodem pod różnym kątem.
    2. W leżeniu tyłem na ławeczce przenoszenie sztangi ugiętymi ramionami w przód i w tył.
    3. W leżeniu tyłem na podłodze, głową w stronę wyciągu bloczkowego, przyciąganie drążka wyciągu do klatki piersiowej.
    4. Stojąc przodem do wyciągu przyciąganie drążka wyciągu do klatki piersiowej.
    5. Podciąganie na drążku gimnastycznym w szerokim nachwycie.
    6. Wspinanie się po linie bez pomocy nóg. Dzięki temu ćwiczeniu szerokie bary zawdzięczali marynarze żaglowców, wspinający się po rejach.

    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    kliknij na zdjęcie, żeby je powiększyć!

    1. W opadzie przodem podciąganie sztangi do klatki piersiowej szerokim nachwytem.
    2. W opadzie przodem, ręka oparta o kolano, podciąganie drugą ręką sztangietki do klatki piersiowej.
    3. Nie obciążony koniec sztangi opieramy w rogu sali, podciągamy oburącz do klatki piersiowej - obciążony koniec sztangi, stojąc nad nią w rozkroku.
    4. W opadzie przodem przenoszenie hantli z przodu w tył jednocześnie lub na zmianę.
    5. Podciąganie na drążku w bardzo wąskim uchwycie aż do dotknięcia klatki piersiowej.

    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    kliknij na zdjęcie, żeby je powiększyć!

    Średniozaawansowani nie muszą na jednym treningu wykonywać całego programu. Wystarczy wybrać 4-5 powyższych ćwiczeń i wykonać je w 3-4 seriach po 8-10 powtórzeń. Ćwiczymy bardzo dokładnie, starając się maxymalnie napinać mięśnie.

    ~Izba
    Piszę poprawnie po Polsku:
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Pomogłem?Spodobało się coś? To daj mi SOG'a!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. Użytkownik Izba otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Paton (15-02-08)

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •