Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Dietka ?!

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar exclusive
    Dołączył
    17-04-06
    Skąd
    Połczyn Zdrój
    Postów
    19
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Dietka ?!

    Moj tata chce spalic troche tluszczu z brzucha i lekka rzezbe sobie wyrobic. prosze o konkretna diete podanie przykladu czego nie jesc itd i dieta typu : sniadanie to i to itd ;) z gory thx
    Polecam [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] internetowy sklep z suplami
    Dla osob z forum - 10% w pakernia.pl
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar degustator
    Dołączył
    16-03-06
    Skąd
    Kielce
    Postów
    559
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    w diale dieta masz przykladowe diety i sposoby jak ja utworzyc. musisz podac wage wzrost mniej wiecej ile kcal spalasz dziennie jakie zapotrzebowanie na dane suplementty diety
    Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o..... mase.....
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar HOTVIG
    Dołączył
    08-07-06
    Skąd
    ŁOMŻA SOUTH SIDE
    Postów
    27
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    ODP. na takie posty na każdym forum to poczytaj poszukaj kłania się ta opcja SZUKAJ
    Un dĂ*a pase lo que pase se hizo potente :)

    Zapraszam na...
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    FORUM JEST ADRESOWANE DO LUDZI DLA KTĂ?RYCH MUZYKA JEST SPOSOBEM NA &#379YCIE , A CZYSTE BRZMIENIE JEST CELEM....
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar ANTYOKSYDANT
    Dołączył
    16-07-06
    Postów
    9
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Ciekawie się zapowiada jak czytam o kimś kto chce mieć dietę np. na zrzucenie kilku kilo, lub na masę, lub dietę cud na wszystko.
    Bierzemy pod uwagę indeks glikemiczny, produkty żywnościowe, czas treningu, intensywność - ale zapomina się chyba, a na to wskazują posty. &#379aden z postów nie ma np. czas nasilających się stanów podczas np. diety redukcyjnej, wtedy są wzmożone stany stresogenne i np. nie mówi się tu o tym czy zwiększyć jakiś suplement bądź zmniejszyć stosunek pokarmowy białek do węglowodanów i tłuszczy...itd.
    Zgodzę się że diety są podobne w działaniu i służom konkretnemu celowi, ale nie ma dwóch ludzi żyjących mający te same odczucia po jednakowej diecie.
    To że się powiela coś, nie znaczy że każdy ma tak samo skoro są różne problemy związane z organizmem. A gdzie przygotowanie do diety której celem będzie np. masa?? Zdaję sobie sprawę że jest trudno przedstawić jakie te przygotowania mają być, czy też się domyśleć. Ale organizm nie lubi gwałtownych zmian a fakt iż naszym celem będzie np. zrzucenie kilku kilo nie znaczy że należy odrazu wchodzić na dietę redukcyjną... tak mi się wydaje.
    Na jakiej podstawie można stwierdzić że ktoś potrzebuje redukcji tkanki tłuszczowej?? czy tylko po dużym brzuchu?? - chyba nie, a przynajmniej tak mi się wydaje. Jeśli na masę dietę to chyba nie w zależności od tego że im większa masa to tak długo będziemy na diecie która wspomoże nas przy rozroście masy...
    Czy ma ktoś do tego jakiś przychylny stosunek jeśli chodzi o adaptację i ogólnie jest coś o tym wiadomo??
    Specjalista Analizy Pierwiastkowej Włosa, Odżywianie, suplementacja, diety, badanie włosa, typowanie metaboliczne, detoksykacja, profilaktyka zdrowotna, opieka medyczna...

    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Rascal666
    Dołączył
    13-04-06
    Skąd
    Ząbki
    Postów
    92
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Jak mowil mi Robert Piotrkowicz organizm nie lubi gwaltownych zmian i bedzie sie przed nimi bronil.... tak samo z jest z dieta.... ja teraz robie redukcje to od 2 tygodni przygotowuje organizm ze tak to ujme... oczywisice troche terpaii szokowej zastosowalem ale bez przesadyzmu...
    Troszke nie jasny jest dla nie twoj post ale chyba o to ci chodizlo./?? stopniowe przechodzenie z jednej dietki na druga pomiedzy cyklonami?
    wiadomo ze jak jestes na redukcji tniesz sie no i wszystko fajnie pieknie uzysklaes swoj cel i jak zaraz po chwili wskoczysz na masowke to organizm nie przyzwyaczajony do takiej ilosci kcal zrobi to czego nie chcemy czyli....bedzie gromadzil zapasy... (fat)
    efekt jojo "D im wolniejsze zmainy typ bardziej pewny efekt...
    zmiana kcal o 100- 200 na tydzien jest akuratna jak dla mnie
    ale kazdy musi poznac swoj organizm i sie soba kierowac sa kolesie co moga jesc chipsy pozniej zagrysc lodami i popic cola i nic - ja niesetety do nich nie anleze (HGH sie skonczylo :F)
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #6
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar ANTYOKSYDANT
    Dołączył
    16-07-06
    Postów
    9
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Dobrze zrozumiałeś moje pytanie i bardzo dziękuję... z tym że jeśli pozwolisz, dlaczego mówiąc np. o masie bądź redukcji każdy kto ćwiczy ma różne problemy z tym związane?
    Mam dużo osób które jednak przestrzegały tego co powinny robić (tak wynika z rozmowy na skype). A efekty są różne... (uboczne).
    A jeśli chodzi o typ metaboliczny D wolny - każdy kto ćwiczy i przechodzi z redukcji na mase jest zakwaszony jeszcze gorzej niż na redukcji. Mam baaardzo dużo takich osób przy badaniach analizy włosa.
    Często zdarza się to przy ciężarowcach, w związku z tym że kadra ciężarowców w Polsce wykonała takie badania, a ja jestem jedną z osób która odczytywała te badania, tam można było pięknie zaobserwować.
    Ale bardzo dziękuje za odpowiedź...
    Specjalista Analizy Pierwiastkowej Włosa, Odżywianie, suplementacja, diety, badanie włosa, typowanie metaboliczne, detoksykacja, profilaktyka zdrowotna, opieka medyczna...

    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •