Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Dieta do sprawdzenia!!!!

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Rafal19
    Dołączył
    31-05-06
    Postów
    5
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Dieta do sprawdzenia!!!!

    Hejka chcem spróbować diety tylko nie weim czy dobrze wybrałem, chcem zacząć dietę wysokobiałkową. Jeśli coś jest źle albo źle dobrane to piszcie.
    Chciałbym przybrać troskzę masy mięsniowej i rzeźby

    wiek: 19 lat
    wzrost: 174 cm
    waga: 67 kg

    białko 2,5 g 670 kcal
    węglowodany 5g 1340 kcal
    tłuszcze 1,5 g 630 kcal

    Razem: 2640 kcal ( teraz nie wiem czy tutaj trzeba zmniejszyć 500 kcal czy tyle kalorii może zostać)

    Nio i teraz dietkę i proporce co do diety jestem w stanie ułożyć tylko interesuje mnie czy dobrze dobrałem powyzej.
    Bardzo czesto jestem w ruchu codziennie ćwicze aeroby różnorakie , mniej przykłądam się do ćwiczeń siłowych
    Piłka nożna, rowerek, biegi, siłownia ( ale tylko w domku pompeczki, brzuszki , nio i sztanga z hantelkami)
    Zamierzam brać HMB czy to wystarczy z odżywek czy jeszcze coś dorzucić
    przykładowa dieta jeszcze nie dopracowana na szybkiego bardziej interssuje mnie czy dobrze dobrane pordukty , potem podlicze tylko do kaslorii i będzie dobrze

    Przed śniadaniem wypad robię pobiegać i tutaj mam problem kiedy wziaśc HMB od razu jak wstanę a potem iść pobiegac czy trzeba poczekać, czy po bieganiu brać jeśli wezmę HMB to potem musze poczekać czy od razu moge jesc sniadanko
    1 kapsułka HMB Olimp
    I sniadanie 7:30 - 8:00
    100 g płatków owsianych
    20 g rodzynków
    150 ml mleka 0,5%
    2 jajka (jedno całe)
    II śniadanie 11:00-11:30
    3 kromki chelba razowego żytniego (50g)
    szynka z piersi indyka lub kurczaka
    warzywka na przemian (sałata, pomidor, ogórek , rzodkiewka)
    pół szklanki soku marchewkowego , czsami kefir 0 % smakowy lub naturalny kefir
    Obiad 14:30-15:00
    100g piersi z kurczaka lub indyka lub królik
    50g ryżu brązowego lub kaszy gryczanej
    wlewam do mięska i ryżu po łyżece oliwy z oliwek
    pól pomidorka lub inne warzywka

    16:00 trening
    po treningu
    17:30 1 cały banan
    HMB 2 kapsułki
    II Obiad 18:00 - 18:30
    50g ryżu
    80g tuńczyka
    warzywo
    19:30 wyskok czasami na rowerek
    lub piłeczka
    20:30 miód z wodą

    Kolacja 21:00
    100g twarogu chudego
    przed snem HMB
    1 kapsułka
    Nio i sporo wody 2-3 litry na dzień

    I kilka pytanek ogólnych:
    a) czy można na 2 śniadanie jeśc sobie tosty , na chlepbie razowym czarnym żytnim, z małym dodatkiem sera żóltego i pomidorka i szynki z piersi kurczaka lub indyka
    b) czy zamiast rodzynek można jeść daktyle one są bardzo słodkie
    c) czy można jeśc Piątnicy serek lekki 3% jeśli tak to kiedy
    d) czsami jeszcze zamiast chleba razowego można zamienić to na chleb kruchy Wasa lub na Macę (woda i mąka przenna)

    jeśli coś tutaj brakuje to piscie, jeśli jest coś tutaj do dupy to pisz
    Zawsze będę wiedzial w czym robię błąd
    Dzięki wszystkim za pomoc.

    pozdro
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Rascal666
    Dołączył
    13-04-06
    Skąd
    Ząbki
    Postów
    92
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    zanim sie zastanowie nad reszta tematu to od razu ci powiem jedno HMB mozesz spuscic w klozecie lub sprzedac jakiemus naiwnemu koledze (polecam to 2 rozwiazanie)
    Nie chce mi sie tlumaczyc czemu co i jak wiec powiem tylko jedno - HMB nie dziala.

    2.5 gram bialka to za duzo szczegolnie dla osoby ktora cwiczy w domu byle jak i nie przyklada wagi do treningow silowych... jezeli chcesz sie wziasc porzadniej to jest sens aby poziom bialka wynosil 2 gram na kg masy ciala. z tym sprzetem ktory masz mozesz ulozyc sobie porzadny plan treningowy.
    ilosc kalorii masz dobra

    Bieganie przd sniadaniem to dobry pomysl na redukcje a nie na lapanie masy.... nie dosc ze twoje miesnie po snie domagaja sie paliwa... to jeszcze dajesz organizmowi duzy wysilek ktory tylko spoteguje efekt kataboliczny... musisz wybrac.... cos za cos...
    po treningu bezposrednio wegle proste spozyj.... glukoza ze sklepu carbo albo sok owocowy
    ilosc wegli powinna wynosci 0.6 gram na kg masy ciala


    co do pytan
    a tak
    b tak
    c sprawdz btw produktu i sam sobie odpowiedz (ja nawet nie wiem co to moze byc)
    d tak nie jestes zawodowcem i sam nie deklarujesz przeciez specjalnego przywiazania do treningow silowych... tak wiec nie popadaj w skrajnosc....


    i teraz dodam od siebie jezeli bedziesz jechal z 2 aerobami dziennie (bieganie, gra w pilke)
    to z masa moze byc krucho
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •