Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: salbutamol i efedryna

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar michu1983r
    Dołączył
    29-11-07
    Postów
    24
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie salbutamol i efedryna

    Witam, zamierzam w ciągu ok 3 miesiecy spalić ok 15 -20 kg fatu, pytanie odnośnie stosowania tych środków na przemian... ja mam zamiar zacząć od efedryny 50 mg dziennie przez 2 tyg, następnie przerwać branie efedryny i przez kolejne 2 tyg brać salbutamol. Dodam że ćwicze dość długo kiedyś ważyłem 121 kg przy 185 wzrostu (byłem grubasem po prostu) schudłem do pewnego momentu 89 kg ale dalej ani huhu, teraz po cyklu na mase pszło mi tez w boki waze 104 kg udało mi sie zrobić ok 8 kg mieska a reszta to tłuszczyk a...oczywiscie dieta i treningi odbywają sie systematycznie ale mój organizm broni się przed utratą dalszej i wiekszej ilość tłuszczu. Prosze o wypowiedź ludzi doświadczonych :) i nie pisać mi że aeroby, dieta itp bo dobrze wiem ze to podstawa :) chce w końcu zeby to co wypracowałem przez lata było ładnie wyeksponowane :) i jescze jedno czy efedryne (eca) można brać przed bieganiem ??

    Dzięki za odpowiedzi :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar tomaszewiak
    Dołączył
    10-05-07
    Postów
    398
    SOG
    1
    Otrzymał : 21 SOGi w 21 postach

    Domyślnie

    ja bym zrobil 2 tyg clen/2 tyg efka
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar MELISSADETTWILLER
    Dołączył
    03-01-08
    Skąd
    z polskiej ziemi
    Postów
    21
    SOG
    2
    Otrzymał : 5 SOGi w 2 postach

    Domyślnie

    jedno i drugie poblokuje ci teoretycznie w ciagu 2 tygodni te same receptory, z tym ze efa da ci napewno wiekszego kopa niz clen. czy bedziesz bral na zmiane czy po miesiacu kazda z tych substancji nie wplynie znaczaco na spalanie tluszczu. i tak sie zblokujesz po max 3 tygodniach. proponuje najpierw clen bo kopnie lekko i zacznie palic a potem wejsc na efe. bo jak poszalejesz na efie na poczatku to nie odczujesz pobudzenia na clenie i bedziesz zamulal. mozesz brac wszystko przed bieganiem, podstawa przetestuj jak to na ciebie dziala a nie ze wezmiesz 50 mg efy i wezmiesz rowerek na saune i pojezdzisz przez 1 h, miałem kiedys taki przypadek :)
    nie wdaję się w dyskusje, jak coś pisze to czytaj uważnie i nie neguj... bo wiem lepiej... z praktyki, teorii i nie tylko...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First ClassOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Avatar vold
    Dołączył
    21-03-06
    Skąd
    siłownia
    Wiek
    44
    Postów
    5,481
    SOG
    120
    Otrzymał : 726 SOGi w 507 postach

    Domyślnie

    Ja bym jechał cały czas na clenie a efedryne ładował przed treningami aerobowymi moze być z dodatkiem aspiryny i kofeiny lub może być też opcja pierwsze clen a potem efe.
    --------------------------------------------------------
    Pytania, porady pisz na mail lub PW.
    --------------------------------------------------------
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar tMQ
    Dołączył
    03-04-06
    Skąd
    Zza rogu ;]
    Postów
    198
    SOG
    0
    Otrzymał : 17 SOGi w 13 postach

    Domyślnie

    a ja bym dał 1 tydz on 1 tydz off, ale w on clen + t3, a w off tyrozyna+kelp+gugle+selen...
    xtomekx.wordpress.com - Tego nie zobaczysz w TV!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •