witam!
a wiec w lipcu chialbym zaczac swoj pierwszy cykl kreatynowy(wczesniej nie stosowalem zadnych odzywek). dlugo myslalem nad wybraniem jak najodpowiedniejszych odzywek i przeczytalem wiele artykulow, ale wciaz nie jestem przekonany co do tego :P tak wiec troche info o mnie: wiek-17lat; waga-72,5kg; wzrost 171cm; staz-1,5roku; typ sylwetki-endomorfik (nie mam problemu ze zwiekszeniem masy miesniowej pod warunkiem, ze dostarcze wystarczajaca ilosc substancji odzywczych, z czym mam niekiedy problemy, ze wzgledow finansowych ); podczas treningu obwod (wiekszosci cwiczonych) miesni powieksza mi sie o okolo 3cm.
a oto odzywki, ktore chce zakupic: OLIMP CREAPURE MONOHYDRATE Powder 600g, 2x TREC Dextrose powder 500g, TREC PERFECT WHEY PROTEIN 1500g, OLIMP TOP MASS 3400g, a także OLIMP ANABOLIC AMINO 5500 MEGA CAPS 360kaps. trzymam sie schematu kreatyna+transporter+odzywka weglowodanowo-bialkowa typu "bulk"+odzywka bialkowa+BCAA. A teraz pytania: czy zamiast dextrosy powinienem zastosowac d-ribose z OLIMPA bądź zakupić produkt TRECA CREATINE mikronized 200 mesh + Rybose ?? czy odzywki, które wybralem sa dobrej jakosci? prosze o komentarze, z góry pozdrawiam wsystkich i dziekuje :grin: !!!