Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: dieta dla piłkarza

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar michu2k
    Dołączył
    20-06-06
    Postów
    1
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie dieta dla piłkarza

    witam,
    od ponad roku gram w piłke w klubie piłkarskim w 5lidze (okręgówka) i mam pewien problem. mam 189cm wzrostu i wage ok 80kg. jestem skrzydłowym, a wiec musze być szybki i tak też jest. moim problemem jest to, że nogi mam zdecydowanie bardziej rozbudowane niż górna partie ciała. chciałbym ułożyc sobie diete pozwalająca złapać troche na wadze, ale w ten sposob aby nie zmniejszyło to mojej motoryki. na jednym z tematow przeczytalem ze jesli biegam duzo to nie ma szans na zlapanie sensownej wagi. posilki jadam regularnie i raczej wysokokalorycznie/energetycznie ale niestety nie wiele mi to pomaga. treningi mam 3 razy w tygodniu(raz w tygodniu silownia), raz w tygodniu mecz,w dnik kiedy nie mam treningow biegam ok 5km z obciazeniem 1kg na kazdej z nog. prosze o pomoc.
    pzdr
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar zizu
    Dołączył
    25-03-06
    Postów
    419
    SOG
    0
    Otrzymał : 140 SOGi w 5 postach

    Domyślnie

    witam
    trudno mi cokolwiek powiedziec:)

    jedynym ratunkiem dla ciebie bylo by zakupic gainerki i suple bialkowe i wzbogacac nimi diete, ktora i tak musi byc wysoko energetyczna.
    Moja prozba do Was moi drodzy, piszczcie pytania na forum a nie na pw i maila :-)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •