Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: cudowne motylki tv

  1. #1
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Scott
    Dołączył
    10-01-07
    Skąd
    Poznań
    Postów
    183
    SOG
    7
    Otrzymał : 12 SOGi w 12 postach

    Domyślnie cudowne motylki tv

    nie wiem do jakiego działu to wstawić, więc daję tutaj.
    Na allegro jest kupę tych elektrycznych motylków, które dają masę i rzeźbę naraz :p oczywiście moje podejście jest sceptyczne bo jednak co nieco wiem o kształtowaniu sylwetki. Zastanawiałem się natomiast zawsze czy t kurka wodna działa? To są jakieś delikatne skurcze prądu elektrycznego i na mój gust to jest takie imitowanie impulsów układu nerwowego no bo to te impulsy odpowiadają za odpowiednią reakcję, czyli np skurcz mięśnia. No ok napina nam to mięsień i go cholernie męczy, więc równie dobrze mogę go sam napinać i rozkurczać do woli np siedząc, a to chyba da mi tylko zmęczenie. Próbował ktoś kiedyś? Jak się wkurzę to kupię to badziewie i zrobię dokumentację tydzieeń po tygodniu:p (tak jak teraz robię z a6w)
    "Nie mogę..."-to wyrażenie powinieneś na stałe usunąć ze swego słownika.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Deathbreaker
    Dołączył
    12-11-07
    Skąd
    Częstochowa
    Wiek
    33
    Postów
    391
    SOG
    21
    Otrzymał : 70 SOGi w 44 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Scott Zobacz post
    nie wiem do jakiego działu to wstawić, więc daję tutaj.
    Na allegro jest kupę tych elektrycznych motylków, które dają masę i rzeźbę naraz :p oczywiście moje podejście jest sceptyczne bo jednak co nieco wiem o kształtowaniu sylwetki. Zastanawiałem się natomiast zawsze czy t kurka wodna działa? To są jakieś delikatne skurcze prądu elektrycznego i na mój gust to jest takie imitowanie impulsów układu nerwowego no bo to te impulsy odpowiadają za odpowiednią reakcję, czyli np skurcz mięśnia. No ok napina nam to mięsień i go cholernie męczy, więc równie dobrze mogę go sam napinać i rozkurczać do woli np siedząc, a to chyba da mi tylko zmęczenie. Próbował ktoś kiedyś? Jak się wkurzę to kupię to badziewie i zrobię dokumentację tydzieeń po tygodniu:p (tak jak teraz robię z a6w)
    Pamiętam ,że też kiedyś pytałem o te motylki , które rzekomo robią fajny brzuch itd. Odradzono mi kupno i tyle , no bo to zbyt piękne jest by mogło być prawdziwe... ;) Po co by było się męczyć z A6W jeśli założyłbyś tego motylka , włączył i bez wysiłku byś miał dobre rezultaty... ? A no po to ,że te motylki nie działają tak jak je producenci reklamują .
    Jak pomogłem to chcę SOG-a !!!
    _______________________________________
    Wzrost[cm]:189 Waga[kg]:84
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar otarod
    Dołączył
    03-04-06
    Postów
    95
    SOG
    2
    Otrzymał : 7 SOGi w 6 postach

    Domyślnie

    motylki takie stymulują pracę mięsni a raczej wpływają na nerwy powodując kurcze mięsnia... i tu własnie jest pies pogrzebany. Od takie przyrządu można sie poparzyć a na dodatek motylki działają na danym obszarze i to w sposób niewspółmierny z normalnym ćwiczeniem. Wyprodukowano to dla leniwców i kazano dokupić płyn zawierający składniki do odpowiedniego przewodzenia. W tv to wygląda tak łądnie jak kobieta leży a jej brzuch pracuje. Nic bardziej mylnego. Są mięsnie bardziej podatne na takie impulsy elektryczne ale jak wspomniałem działa to miejscowo i nie z takim impetem jak może sie wydawać. Nie daje to oszałamiających efektów jak daj chociaż jakieś... (osobiście nie zauważyłem, nie używałem ale znam osoby które używały motylki pasy rozgrzewające mini sauny itd...)
    Ostatnio edytowane przez otarod ; 06-12-07 o 10:12
    [size="1"] [b]Pomogłem ?! jeżeli tak to SOG`i miło widziane.[/b]
    [i]nie zawsze czytam odpowiedzi do każdego z tematów wiec mogę się powtarzać.[/i][/size]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Białas
    Dołączył
    14-11-07
    Skąd
    województwo opolskie
    Wiek
    33
    Postów
    33
    SOG
    4
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    Ja próbowałem tego. Na opakowaniu pisało żeby nie ćwiczyć więcej niż 10 minut na raz. Ja ćwiczyłem 30 minut na maxymalnej mocy, a następnego dnia nawet małego zakwasu nie miałem.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Scott
    Dołączył
    10-01-07
    Skąd
    Poznań
    Postów
    183
    SOG
    7
    Otrzymał : 12 SOGi w 12 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Białas Zobacz post
    Ja próbowałem tego. Na opakowaniu pisało żeby nie ćwiczyć więcej niż 10 minut na raz. Ja ćwiczyłem 30 minut na maxymalnej mocy, a następnego dnia nawet małego zakwasu nie miałem.
    zaiste jesteś moim bohaterem, ale co kogo interesuje że po wyborach na prezydenta kraju nie wygrał jeden koleś z 30 kandydatów? Chodzi mi o skuteczność tego, a nie czy sie przy tym zmęcze.
    "Nie mogę..."-to wyrażenie powinieneś na stałe usunąć ze swego słownika.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #6
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar dragonikow
    Dołączył
    04-12-07
    Wiek
    34
    Postów
    55
    SOG
    19
    Otrzymał : 5 SOGi w 3 postach

    Domyślnie

    Powiem Ci ze one są guzi warte tak jak wszystkie "cudowne" użądzenia sprzedawane w mango ;] Dostałem taki na urodziny od kumpla i nic nie daje poza drobnym szczypaniem nawet [rzy max napięciu tego użądzonka. Jak to mawia mój dziadek nie ma nic lepszego od brzuszków i pompek a te wszystkie cuda niewidki to niech sobie w du** wsadzą ^^ nie polecam a nawet odradzam. Szkoda czasu i pieniędzy na to. POzdro
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •